КП "Комунальник" ДМР — оплатити

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
Комісія 1.4%, не менше 3 грн.

КП “Комунальник” ДМР — комунальне підприємство Дрогобицької міської ради, що надає послуги з вивозу твердих побутових відходів у м.Дрогобич та його прилеглих районах. Клієнтами компанії виступають не тільки населення (жителі багатоквартирних та приватних будинків), а й представники бізнесу.
Якщо вам потрібно сплатити послуги КП "Комунальник" ДМР, тоді скористайтеся сервісом Портмоне та здійснюйте оплати онлайн, витрачаючи на це мінімум часу. Все, що вам необхідно мати — банківську картку з позитивним залишком коштів на балансі та пристрій, що дозволяє користуватись інтернетом.

Оплатити КП "Комунальник" ДМР через Portmone

Процес оплати КП "Комунальник" ДМР через інтернет, використовуючи Портмоне, передбачає виконання декількох дій:

  1. Перейдіть до категорії послуг “Комунальні послуги”.
  2. Виберіть вашу область проживання та виберіть у запропонованому списку компаній КП “Комунальник” ДМР.
  3. Вкажіть № вашого особового рахунку та натисніть “Оплатити”.
  4. Виконайте оплату, попередньо вказавши суму, реквізити картки та email.

Операція буде проведена системою протягом двох-трьох хвилин, після чого на ваш емейл буде відправлена цифрова квитанція, яка засвідчує виконання оплати.

Користувачі, що здійснюють оплату після того, як увійшли до особистого кабінету, можуть зберегти платіж у вигляді шаблону, а потім користуватись ним, щоб здійснювати оплати ще простіше та швидше. Створивши шаблон, ви також зможете налаштовувати нагадування про оплату та підключати автоматичну оплату рахунку.
У разі виникнення проблем при роботу з сервісом, завжди можна звернутись у службу підтримки, що працює цілодобово без перерв на обід та вихідних.

Як заплатити за вивіз сміття КП “Комунальник” ДМР без комісії

При оплаті послуг КП “Комунальник” система Портмоне стягує комісію, що складає 1,4% від суми платежу (не менше 3 грн). Але, якщо ви хочете заощаджувати на комісії, сервіс надає таку можливість. Для цього слід виконати декілька дій:

  1. Зареєструйтеся чи увійдіть до кабінету користувача.
  2. Відкрийте налаштування профілю та виберіть “Підписка”.
  3. Підключіть пакет “Місяць”.

Готово. Тепер ви можете платити за комуналку та доступ в інтернет, телефонію та охорону, а також послуги телефонії, не сплачуючи комісії.
Більш того, сервіс дозволяє отримувати бонуси за запрошених друзів та оплати з кешбеком, а потім витрачати їх для сплати комісії або просто виводити на мобільний.

Чому варто користуватись Портмоне

Portmone — сучасний та багатофункціональний онлайн-сервіс, що дозволяє:

Крім того, зареєстровані юзери можуть надсилати показники лічильників напряму постачальникам послуг, зберігати платіжну інформацію, переглядати статистику витрат, шукати цифрові рахунки за адресою та багато іншого.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна