ТОВ “Київська обласна ЕК” (Київобленерго) - оплата за електроенергію

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.

Без комісії

Зверніть увагу! Рахунок даної компанії буде доставлено вам у наступному місяці.

У разі виникнення питань, щодо роботи постачальника послуг, Ви можете звернутися за номером:

0 800 304 909 або надіславши листа електронною поштою на адресу:

[email protected]

Також сплачують послуги

Набридло стояти в чергах, щоб здійснити оплату в Київську обласну ЕК? Скористайтеся послугами сервісу Portmone.com і назавжди забудьте про черги і пошук терміналів самообслуговування — здійснюйте оплати онлайн буквально в пару кліків і заощаджуйте свій час.

Київська обласна енергопостачальна компанія

Відповідно до вимог закону “Про електричну енергію” в 2018 році публічним акціонерним товариством “Київобленерго” було створено Київську енергетичну компанію, обов'язками якої стало постачання електроенергії в Київській області. З того часу Київобленерго стало відповідати виключно за обслуговування електромереж і ремонт електропередач, підстанцій та інших об'єктів до межі розподілу. Тому, якщо вам потрібно заплатити за світло, це потрібно робити саме за реквізитами Київської обласної ЕК, що виступає в ролі постачальника електроенергії для населення.

Як оплатити ТОВ “Київська обласна ЕК” на Portmone

Щоб оплатити електроенергію в Київську обласну ЕК за допомогою Portmone.com, дотримуйтесь наступного алгоритму дій:

  1. Увійдіть до “Каталогу послуг” і оберіть розділ “Комунальні послуги”.
  2. Виберіть тип послуги “електроенергія” і вкажіть свою область, після чого знайдіть компанію “Київська обласна ЕК”. Також можна скористатися вбудованим пошуком.
  3. Вкажіть особовий рахунок і натисніть “Оплатити”.
  4. Перегляньте нарахування і тарифи, після чого введіть реквізити картки, з якої плануєте здійснити оплату, сумму до сплати та актуальний емейл.
  5. Натисніть “Оплатити” і погодьте проведення оплати у спосіб, що буде запропоновано вашим банком.

Звертаємо увагу, що Портмоне не стягує комісію за проведення операції. В 99% випадків платіж буде проведено протягом декількох хвилин, але інколи на це може знадобитись до 3 робочих днів.
Після того, як система опрацює платіж, на вказаний email буде відправлено лист з електронною квитанцією, що має таку ж юридичну силу, як і звичайна паперова. У разі, якщо оплата здійснювалась після авторизації на сайті, ви завжди зможете знайти і завантажити квитанцію через особистий кабінет користувача.

Як передати показники в Київська обласна ЕК (koec)

Щоб передати показники лічильників в КОЕК, можна скористатись одним із способів:

  • через особистий кабінет користувача КОЕК або через відповідне меню на офіційному сайті компанії koec.com.ua;
  • подзвонивши в кол-центр компанії по телефону 0800 30 49 09 або направивши запит на їх емейл [email protected].

Користувачі Портмоне також можуть передавати показники лічильників безпосередньо в момент оплати послуг Київської енергетичної компанії, або через розділ “Передача показників” після входу в особистий кабінет.

Як отримати рахунок та дізнатися заборгованість за електроенергію

КОЕК щомісяця направляє паперові рахунки своїм абонентам, в яких зазначений номер рахунку, розмір нарахувань за попередній період, а також сума заборгованості (за наявності). Також ознайомитись з нарахуваннями чи сумою заборгованості можна через особистий кабінет КОЕК, або подзвонивши в абонентський відділ, контакти якого вказані на сайті постачальника послуги.
Сервіс Портмоне також дозволяє отримувати електронні платіжки і переглядати розмір нарахувань і боргу (за наявності).

Чому варто сплатити за електроенергію в Київську обласну ЕК на Portmone

Користуючись послугами Портмоне, ви можете бути впевнені в швидкому проведенні трансакцій, мінімальній комісії і безпеці ваших персональних даних. Крім того, сервіс максимально економить ваш час, оскільки дозволяє оплачувати тисячі сервісів, в одному місці, а саме:

А витративши всього пару хвилин на реєстрацію, ви отримаєте ще більше можливостей, що дозволяють економити гроші і витрачати ще менше часу на оплату послуг і сервісів.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна