Полтаватеплоенерго

Без комісії

Втомилися від паперових квитанцій? Отримуйте електронні рахунки, передавайте показання лічильників та зберігайте квитанції про оплату в особистому кабінеті користувача. Створити особистий кабінет >>

З’єднання з інтернетом та банківська картка – все що необхідно, щоб оплатити Полтаватеплоенерго за допомогою сервісу portmone.com. Платіж можна здійснити карткою будь-якого банку України у будь-який час незалежно від місця перебування людини. Це надзвичайно зручно, адже тепер не потрібно витрачати час на дорогу і черги, підлаштовуватися під робочий графік банку або поштового відділення. Все просто – два кліки і рахунки за опалення, електроенергію, чи будь-яку іншу послугу оплачені.

Як оплатити опалення в Полтаві?

Розгляньмо процес оплати рахунків від Полтаватеплоенерго докладніше. Так, для цього потрібно слідувати простій інструкції:

  1. Відкриваємо категорію “Комунальні послуги” в каталозі.
  2. Знаходимо Полтаватеплоенерго в переліку компаній або вписуємо назву в пошуку.
  3. Вказуємо номер особового рахунку.
  4. Вводимо дані картки.
  5. Підтверджуємо оплату.

Оплатити можна як без реєстрації, так і в особистому кабінеті. Попри відсутність бар’єрів, більшість користувачів реєструються перед здійсненням оплати. Річ у тім, що авторизовані клієнти мають цілий ряд переваг, серед яких:

  • автоплатежі та шаблони;
  • додавання банківських карток у кабінет і гаманець Masterpass;
  • страхові поліси, квитки на різноманітні заходи, передплата періодики;
  • бонусний рахунок та промокоди.

Лише зареєстровані користувачі отримують електронні рахунки – аналог паперової квитанції й можуть налаштувати повідомлення про це. На бажання клієнта повідомлення про отримання нового рахунку можна дістати на e-mail або SMS.

Також відзначимо, що під час оплати на Портмоне споживач може передати актуальні показники лічильника. Так зручніше, ніж передавати їх телефоном.

Всі платежі в одному місці

Крім Полтаватеплоенерго тут можна платити на користь таких компаній, як:

Поряд з оплатою комунальних послуг великим попитом користуються перекази грошей, поповнення мобільного телефону, оплата інтернету і телебачення, погашення кредитів і сплата податків. Усі ці платежі можна здійснити як на сайті, так і в мобільному додатку Портмоне.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна