Комунальні послуги м. Одеса (ГЕРЦ)

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.

Комісія 1.5%, не менше 3 грн.

Сплатити ГЕРЦ карткою Mastercard, Visa чи НПС ПРОСТІР можна онлайн за допомогою Портмоне. Для мешканців Одеси, Рені, Ізмаїла, Южного, Чорноморська та Білгород-Дністровського достатньо мати під’єднання до інтернету та декілька хвилин вільного часу.

Як оплатити рахунок ГЕРЦ карткою?

Процес оплати рахунку від ГЕРЦ на portmone.com відбувається в декілька етапів:

  1. Необхідно ввести платіжний код клієнта (вказаний на паперовій квитанції).
  2. Необхідно ввести реквізити банківської картки (термін дії та номер, код безпеки CVV).

Щоб оплата комунальних послуг в Одесі та області відбувалась максимально швидко, ми рекомендуємо зареєструватись в системі Портмоне та створити шаблон оплати рахунків від ГЕРЦ. Після цього вам не доведеться вводити особисті дані та реквізити картки. А завдяки функціоналу сповіщень через SMS та email, ви завжди будете знати про надходження нових рахунків від того чи іншого комунального підприємства.

Здійснюючи платежі через особистий кабінет, користувач отримує низку переваг. Наприклад, після реєстрації абонентам ГЕРЦ оплата доступна в один клік за допомогою технології Masterpass. Крім того, в особистому кабінеті можна зберігати електронні квитанції, працювати зі звітами, підключати автоплатежі та змінювати тарифний план.

Як оплатити комуналку в Одесі без комісії?

Для зареєстрованих користувачів у нас є тарифний план «Місяць». В межах останнього можна сплатити комунальні послуги, рахунок за стаціонарний телефон, інтернет та телебачення без комісії. Більше інформації про даний тарифний план можна дізнатись тут.

Окрім ГЕРЦ, Одеса в каталозі послуг Портмоне представлена компаніями Одесаобленерго, ТОВ «Бона-Віта», Укртелеком та іншими підприємствами. Якщо ви не змогли знайти необхідну вам комунальну компанію в каталозі, ви завжди зможете сплатити рахунок за реквізитами або додати свою компанію за допомогою наших менеджерів (про дану опцію можна дізнатись тут).

Вас також може зацікавити:

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна