ХАРКІВГАЗ ЗБУТ (м. Харків) - споживання газу

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
Комісія 1.5%, не менше 3 грн.

Також сплачують послуги

Якщо ви досі не знаєте, де сплатити Харківгаз ЗБУТ, спробуйте здійснити платіж за допомогою системи portmone.com. Тут ви можете заплатити за газ карткою будь-якого українського банку. Крім карток МПС Mastercard та Visa, Портмоне надає можливість розрахуватись карткою НПС ПРОСТІР. Процес оплати не займає багато часу, а грошові кошти на рахунок комунального підприємства надійдуть практично миттєво.

Як оплатити рахунок Харківгаз ЗБУТ?

За допомогою Портмоне сплатити газ в Харкові можна наступним чином:

  • Вказати особовий рахунок абонента;
  • Ввести параметри платіжної картки (термін дії, CVV2/CVC2 код, номер з 16 цифр).

В деяких випадках запитується підтвердження оплати. Для цього потрібно ввести код, відправлений банком на ваш номер телефону. Варто також відзначити, що зі сторони фінансової установи можуть бути встановлені деякі ліміти на здійснення сплат через інтернет. Тому якщо під час здійснення транзакції у вас виникли труднощі, рекомендуємо звернутись в підтримку банку (контакти інформаційного центру вказані на зворотній стороні картки).

Якщо ви не бажаєте вводити параметри картки та особисті дані під час кожної оплати, рекомендуємо зареєструватись в системі Портмоне та налаштувати сплату рахунків через шаблони. Для цього потрібно здійснити декілька дій:

  1. Увійти до особистого кабінету (доступний тільки зареєстрованим клієнтам).
  2. Відкрити рубрику «Шаблони» та перейти до створення рахунку.
  3. Вибрати Харків в переліку регіонів та категорію «Комунальні послуги».
  4. Відмітити Харківгаз ЗБУТ в переліку підприємств.
  5. Ввести параметри абонента (номер особового рахунку в даному випадку).

Зберігши шаблон ви можете додати інформацію про вашу банківську картку в розділі «Платіжні картки». Зазначимо, що абонентам Харківгаз ЗБУТ оплата доступна через гаманець Masterpass, створити який можна в цьому ж розділі.

Передавайте показання лічильника онлайн

Портмоне надає можливість не тільки сплатити газ в Харкові, але і передати показання лічильника через інтернет. На відміну від конкурентів, наш сервіс формує повноцінні квитанції, котрі дозволяють вивчити діючі тарифи, дізнатись заборгованість за газ та іншу інформацію, стосовно комунальних послуг, якими ви користуєтесь. Якщо ваша квитанція викликає у вас запитання, рекомендуємо звернутись до абонентського відділу Харківгаз ЗБУТ або на гарячу лінію Портмоне.

Окрім рахунків за газ, тут доступна сплата комунальних послуг в Харкові інших компаній, таких як Харківобленерго, Харківводоканал та Харківські теплові мережі. Всі ці рахунки можна сплачувати без комісії, підключив тарифний план «Місяць». Більше про даний ТП можна дізнатись на сторінці «Тарифи».

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна