Ми не рекомендуємо реєстацію з email-ом, що було створено на таких сервісах як: mail.ru, inbox.ru, list.ru, bk.ru, mail.ua, yandex.ru, , оскільки вони офіційно заблоковані на території України. Радимо використати email, який був зареєстрований на одному з наступних сервісів: gmail.com, yahoo.com, ukr.net, outlook.com

ХМЕЛЬНИЦЬКГАЗ ЗБУТ в Хмельницькому

Комісія 1.5%, не менше 3 грн

Без комісії в межах тарифу «Місяць»

Втомилися від паперових квитанцій? Отримуйте електронні рахунки, передавайте показання лічильників та зберігайте квитанції про оплату в особистому кабінеті користувача. Створити особистий кабінет >>

Скористайтеся послугами національного платіжного сервісу Portmone.com, щоб швидко оплатити послуги Хмельницькгаз збут, а також понад 1500 інших комунальних підприємств України. Для цього можна скористатися як персональним комп'ютером або планшетом, так і смартфоном на базі операційної системи Андроїд або iOS. Тут же варто обмовитися, що на відміну від більшості інших платіжних сервісів, Portmone надає можливість виконання платежів і переказів не тільки зареєстрованим, але і не зареєстрованим користувачам.

Кроки по оплаті за газ в Хмельницькому

  • зайти в "Каталог послуг";
  • перейти в розділ "Комунальні платежі" і вибрати регіон Хмельницький і область;
  • знайти і вибрати необхідну компанію;
  • вказати номер особового рахунку та коментар до шаблону (наприклад, оплата за газ);
  • заповнити реквізити банківської карти і вказати суму платежу;
  • виконати платіж шляхом натискання кнопки "Оплатити";
  • вказати email для отримання квитанції.

Для успішної онлайн оплати Хмельницькгаз збут має виконуватися просте умова - на карті не повинно бути обмежень для Інтернет-платежів, а на балансі бути достатня для здійснення оплати сума (включаючи комісію, при її наявності).

Інші види комунальних послуг м.Хмельницький, які можна оплатити через portmone.com включають:

Компанія постійно розширює можливості сервісу і якість послуг, що надаються, щоб зробити прийом платежів від населення, а також інші види операцій ще більш швидкими і комфортними.