КиївТеплоЕнерго

Комісія 1%, не менше 3 грн.

Без комісії в межах тарифу «Місяць»

Втомилися від паперових квитанцій? Отримуйте електронні рахунки, передавайте показання лічильників та зберігайте квитанції про оплату в особистому кабінеті користувача. Створити особистий кабінет >>

Комунальне підприємство «Київтеплоенерго» забезпечує столицю України теплом і гарячою водою. За користування цими послугами кияни одержують різні платіжки. Щомісячний підрахунок загальної суми комуналки займає чимало часу, а оплата окремо різним постачальникам пов'язана з додатковими витратами. Ми підкажемо зручний спосіб заощадити: за послуги «Київтеплоенерго» оплата без комісії можлива через сервіс Portmone. Для цього слід лише активувати ТП «Місяць» або скористатися іншими вигідними пропозиціями. У результаті онлайн-платіж триватиме лічені хвилини, а найголовніше — вам не доведеться збирати пачку рахунків і стояти в черзі.

Як сплатити комунальні послуги «Київтеплоенерго» онлайн

Оплачувати комунальні послуги на сайтах різних компаній, щоразу стикаючись із необхідністю авторизації, не зовсім зручно. Сервіс Portmone легко розв’язує цю проблему: ви можете оплатити комунальні послуги на нашому сайті буквально за кілька секунд. Налаштуйте в особистому кабінеті шаблони та прив'яжіть до акаунту картку: так ви зможете оплатити гарячу воду «Київтеплоенерго», а також опалення, газ та інші послуги без проблем і ризиків помилитися під час введення даних.

Якщо ви плануєте оплатити «Київтеплоенерго» через Portmone без реєстрації, зробіть наступні кроки:

 1. Введіть номер особового рахунку на сторінці оплати.
 2. Натисніть кнопку «Оплатити».
 3. Ознайомтеся з платіжками, які надав постачальник. Ви можете оплатити як одну з послуг, так і обидві одночасно.
 4. Користуючись підказками сервісу, заповніть потрібні поля та підтвердьте платіж.

Зверніть увагу: стандартний розмір комісії за переказ коштів постачальникам комунальних послуг становить 1,5% (щонайменше 3 грн).

Що необхідно для оплати рахунку «Київтеплоенерго»

Для переказування грошей за забезпечення квартири теплом і подачу гарячої води через сервіс Portmone достатньо мати доступ до інтернету та пластикову картку VISA або MasterCard. До оплати приймаються також картки національної системи «Простір».

Ініціювати транзакцію можуть навіть незареєстровані на Portmone абоненти «Київтеплоенерго» — оплата онлайн можлива після введення наступних даних:

 • номера особового рахунку;
 • номера банківської картки з 16 цифр;
 • терміну дії «пластику»;
 • CVV-коду.

Якщо ж ви — зареєстрований користувач, сервіс запропонує вибрати картку зі збережених в особистому кабінеті, тому повторно вводити дані не потрібно.

До якого числа потрібно оплатити послуги «Київтеплоенерго»

Термін, до якого необхідно розрахуватися за надання послуги, — 20 число наступного календарного місяця. Ця інформація зазвичай вказується у платіжній квитанції. Пропускати платежі та накопичувати борги не рекомендується, оскільки це може спричинити:

 • нарахування пені за прострочення;
 • звернення постачальника комунальних послуг до суду для стягнення боргу.

Електронні рахунки з'являються в особистому кабінеті Portmone відразу після формування. Щоб здійснювати платежі вчасно, налаштуйте систему повідомлень, підв'яжіть рахунки до своїх адрес і погашайте комуналку, не виходячи з дому або офісу. Переказ коштів на рахунок постачальника послуг відбувається одразу.

Які привілеї дає реєстрація на Portmone

Зареєстровані користувачі мають можливість:

 • створювати шаблони та отримувати квитанції на e-mail в електронному вигляді;
 • прискорити та спростити процес переказу коштів;
 • моментально розрахувати суму оплати за гарячу воду (достатньо ввести у форму актуальні показники лічильника);
 • оплачувати одночасно кілька рахунків;
 • прив'язувати до акаунту декілька адрес (наприклад, будинок і дачу).

Після реєстрації на Portmone вам не доведеться створювати на сайті «Київтеплоенерго» особистий кабінет (у Києві, як і в інших містах потрібно щомісяця передавати показники лічильника). В акаунті користувача на нашому сервісі є аналогічна функція: на сайті та в мобільному додатку можна крім розрахунку за послуги «Київтеплоенерго» передати показники лічильника гарячої води. Ви також можете повідомити актуальні цифри за газ, електроенергію, постачання холодної води та водовідведення.

Переваги оплати комунальних послуг з Portmone

 • Швидкість і зручність. Платіжні онлайн-форми інтуїтивно зрозумілі, за потреби можна додатково скористатися докладною інструкцією;
 • безпека онлайн-операцій та захист особистих даних клієнтів відповідно до стандарту PCI DSS;
 • вигідні пропозиції для постійних користувачів. Оплачувати комісію можна не лише особистими коштами, а й бонусними балами, отриманими за онлайн-покупки за програмою Cashback. Крім того, обравши тарифний план «Місяць», ви зможете здійснювати платежі без комісії.

Оплата комунальних послуг за допомогою нашого сервісу є найкращим вибором для відповідальних українців, що цінують свій час. Будемо раді бачити вас серед постійних користувачів Portmone!

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна