КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО

Комісія 1.5%, не менше 3 грн

Без комісії в межах тарифу «Місяць»

Втомилися від паперових квитанцій? Отримуйте електронні рахунки, передавайте показання лічильників та зберігайте квитанції про оплату в особистому кабінеті користувача. Створити особистий кабінет >>

Оплатити Київтеплоенерго онлайн карткою Mastercard чи Visa в будь-який момент можна за допомогою portmone.com. Для цього достатньо знати номер особового рахунку та мати позитивний залишок грошей на балансі картки. Процес оплати не займає багато часу, а здійснити платіж можна як за допомогою комп’ютера, так і зі смартфону.

Як оплатити рахунок Київтеплоенерго онлайн?

Щоб заплатити за гарячу воду чи централізоване опалення через інтернет, достатньо здійснити декілька дій:

  1. Ввести номер ОР.
  2. Ознайомитись з електронними рахунками від КП Київтеплоенерго та вибрати конкретні рахунки для оплати (надається можливість сплатити опалення та гарячу воду або рахунок по конкретній послузі).
  3. Підтвердити платіж (для цього потрібно ввести реквізити банківської картки – CVV код, термін дії та номер картки).

Зазначимо, що в процесі ознайомлення з електронними рахунками користувач може передати показання лічильника онлайн, які будуть враховані комунальним підприємством. Реєструватись в системі Портмоне для цього необов’язково, однак реєстрація дозволить користуватися всіма перевагами сервісу.

Як оплатити опалення та гарячу воду в особистому кабінеті?

Після реєстрації на сайті portmone.com користувач отримує доступ до особистого кабінету, використовуючи який можна:

  • Створювати шаблони швидких розрахунків;
  • Налаштовувати автоматичні оплати рахунків;
  • Зберігати електронні квитанції в кабінеті;
  • Працювати зі звітами;
  • Змінювати тарифні плани;
  • Керувати системними сповіщеннями;
  • Додавати платіжні картки, що дозволить сплачувати рахунки без вводу їх реквізитів.

Крім того, зареєстрованим в системі Портмоне абонентам Київтеплоенерго оплата доступна за допомогою Masterpass технології. Створити гаманець Masterpass можна в розділі «Платіжні картки».

Варто зазначити, що тарифи на гарячу воду та централізоване опалення визначає КП Київтеплоенерго. При виникненні питань, стосовно тарифікації та ціноутворення тих чи інших послуг, рекомендуємо звернутись до підтримки комунального підприємства.

Окрім рахунків від КП Київтеплоенерго, за допомогою Портмоне можна сплатити рахунки від Київенерго (ДТЕК Київські Електромережі), Київводоканалу, ГІОЦ та інших комунальних підприємств. Ознайомитись з усіма сервісами можна в розділі «Каталог послуг».