Оплата рахунку за банківськими реквізитами

Реквізити компанії
   Як платити за реквізитами?

Введіть дані для платежу

Залишилося 160 символів
 

Комісія 1.5% + 3 грн (для категорії комунальні послуги)

Комісія 2% + 4 грн (для всіх інших категорій)

Переказ коштів здійснюється на наступний банківський день. Зарахування на Р/р отримувача – протягом трьох робочих днів (як правило, протягом 24 годин). При відмові у проведенні операції повернення коштів гарантується.

публічної пропозиції

Відео "Як оплатити рахунок по номеру IBAN в Україні?"

FAQ

Як оплатити рахунок за реквізитами?

Для того щоб оплатити рахунок за реквізитами, достатньо обрати категорію платежу, заповнити декілька рядків інформації (ЄДРПОУ, назву і рахунок IBAN отримувача) та ввести дані для платежу. Здійснити платіж можна картками Mastercard, Visa, а також НПС ПРОСТІР будь-якого банку України. Перед сплатою детально перевірте коректність вказаних даних.

Як змінити платіж, якщо була допущена помилка?

Якщо ви вказали некоректні дані, у вас є можливість відмінити платіж та здійснити його повторно. Ця опція доступна виключно в день, коли була здійснена оплата за реквізитами. Для цього необхідно написати листа на електронну адресу [email protected]. УВАГА! В разі введення помилкових реквізитів при здійсненні переказу, комісія сплачена Клієнтом за послуги Райффайзен Банку Аваль, поверненню не підлягає.

Як відмінити платіж?

Для этого напишите письмо на электронный адрес [email protected] с соответствующей просьбой.

Чому платіж відмінено?

Частіше за все це відбувається у зв’язку з некоректним чи неповним заповненням реквізитів отримувача. Перевірте вказану інформацію та повторіть платіж за реквізитами ще раз. Якщо виникнуть труднощі, прохання звернутись до нашої служби підтримки.

Як швидко відбувається зарахування грошових коштів на розрахунковий рахунок?

Зарахування коштів на розрахунковий рахунок відбувається протягом трьох робочих днів без урахування дня оплати. В більшості випадків, грошові кошти надходять протягом 24 годин.

Як пришвидшити процес зарахування коштів?

На жаль, ми не можемо вплинути на швидкість зарахування грошових коштів.

Які ліміти на здійснення трансакцій встановлені?

15 000 гривень в день можна перевести на розрахунковий рахунок з урахуванням комісії. Якщо вас цікавить більша сума грошових коштів, рекомендуємо розділити її на декілька частин та здійснити ще один платіж наступного дня.
Зверніть увагу: з боку вашого банку можуть бути обмеження на здійснення трансакцій через інтернет. Для зміни подібних лімітів необхідно звернутись в підтримку вашої фінансової установи.

Чи доступний автоплатіж для даної послуги?

На даний момент автоматична сплата рахунку за реквізитами неможлива.

Я зберіг шаблон, як його сплатити?

Увійдіть до особистого кабінету та відкрийте розділ «Баланси в компаніях». Там ви зможете знайти збережений шаблон та сплатити його.

Я зберіг шаблон, але не отримую рахунки

Системою не передбачено формування рахунків за довільними реквізитами. Оплатити такий рахунок банківською карткою можна в будь-який момент в розділі «Баланси в компаніях».

Чи потрібно сплачувати комісію, якщо підключений тариф «Місяць»?

Оплата рахунку за банківськими реквізитами не відноситься до тарифного плану «Місяць». Однак ми рекомендуємо перевірити наявність Вашої компанії в каталозі послуг. Для цього введіть назву організації в рядку пошуку. Більше про ваш ТП можна дізнатись в розділі «Тарифи».

Чому в квитанціях про успішну оплату вказані інші реквізити отримувача?

Зверху вашої квитанції відображаються реквізити банку-еквайєра, а не отримувача. Реквізити вашого платежу вказані в таблиці під фразою «Сплата рахунку на довільні реквізити». Банк-еквайєр – обслуговуюча організація, яка організовує точки прийому платіжних карток та здійснює комплекс операцій, пов’язаних з виконанням платежів та розрахунків по банківським карткам в цих точках.

Що таке IBAN?

IBAN (International Bank Account Number) - міжнародний номер банківського рахунку відповідно до стандарту №13616 Міжнародної організації з стандартизації ISO і Європейського комітету з банківських стандартів ECBS.

Як виглядає IBAN?

Рахунок в форматі IBAN складається з 29 літерно-цифрових символів.

Як приклад: UA хх yyyyyy zzzzzzzzzzzzzzzzzzz, де:

  • UA - код країни
  • хх - контрольне число, згенероване банком
  • yyyyyy - МФО банку
  • zzzzzzzzzzzzzzzzzzz - номер рахунку (до 12.01.2020 може складатися з 5-14 символів, а з 13.01.2020 - з 5-19 символів)

Що робити для зміни рахунку на IBAN?

Нічого. Всі обов'язки по формуванню та відкриттю нових рахунків в форматі IBAN покладено на банк. Також банк самостійно повідомить ДФСУ про закриття попередніх рахунків.

Як дізнатися свій новий рахунок IBAN?

Очікуйте повідомлення від банку, в якому відкрито ваш рахунок. Або самостійно зв'яжіться з його службою підтримки.