РІВНЕГАЗ ЗБУТ - споживання газу

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
Комісія 1.5%, не менше 3 грн.

Також сплачують послуги

Оплатити Рівнегаз ЗБУТ без заповнення паперових квитанцій та черг можна на сайті portmone.com. Для цього достатньо скористатись карткою Visa, Mastercard чи НПС ПРОСТІР будь-якого банку України з позитивним залишком грошових коштів на балансі.

Як оплатити рахунок Рівнегаз ЗБУТ карткою?

Процес оплати послуг даного комунального підприємства відбувається в декілька етапів:

  1. Потрібно ввести номер особового рахунку.
  2. Потрібно вказати параметри платіжної картки.

Щоб не повторювати введення ОР, номеру та терміну дії картки, рекомендуємо зареєструватись на сайті Портмоне, додати картку в розділі «Платіжні картки» та налаштувати шаблон, який дозволяє оплатити рахунок Рівнегаз ЗБУТ.

Щоб налаштувати шаблон необхідно:

  • Відкрити особистий кабінет та перейти до розділу «Шаблони»;
  • Обрати опцію «Додати рахунок»;
  • В переліку регіонів відзначити Рівне та область;
  • В категорії «Комунальні послуги» вибрати Рівнегаз ЗБУТ;
  • Ввести ОР та зберегти шаблон.

Обрати даного постачальника послуг також можна, скориставшись пошуком в каталозі послуг. Зазначимо, що зареєстрованим абонентам Рівнегаз ЗБУТ оплата доступна за допомогою Masterpass-гаманця. У випадку використання останнього ви можете здійснювати платежі навіть без введення коду CVV.

Як передати показання через інтернет?

Сплачуючи рахунок на Портмоне ви можете передати показання лічильника. Завдяки співпраці Рівнегаз ЗБУТ з нашим сервісом, передані показання автоматично приймаються комунальним підприємством.

Варто підкреслити, що Портмоне не впливає на тарифну політику компанії 104.ua. Тому якщо у вас виникли запитання, стосовно суми в квитанції чи використаних ресурсів, рекомендуємо подзвонити в підтримку КП.

Окрім послуг Рівнегаз ЗБУТ, мешканці Рівного та області можуть оплатити комунальні послуги будь-якої компанії. Рекомендуємо звернути увагу на наступні підприємства: Рівнеоблводоканал, Рівнетеплоенерго та Рівнеобленерго.

Щоб сплачувати рахунки комунальних підприємств вчасно – підключіть SMS-сповіщення в розділі «Особисті дані». Сервіс безкоштовний.

Дізнатись які ще послуги доступні без комісії можна на сторінці «Тарифи».

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна