Ми не рекомендуємо реєстацію з email-ом, що було створено на таких сервісах як: mail.ru, inbox.ru, list.ru, bk.ru, mail.ua, yandex.ru, , оскільки вони офіційно заблоковані на території України. Радимо використати email, який був зареєстрований на одному з наступних сервісів: gmail.com, yahoo.com, ukr.net, outlook.com

Київводоканал (для мешканців багатоквартирних будинків) у Києві

Це Ваш необов’язковий коментар до цих рахунків. Наприклад: "Моя квартира", "Квартира батьків", "Квартира тещі". Дуже зручно, якщо Ви будете оплачувати декілька рахунків від однієї компанії.

Комісія 0.5%, не менше 3 грн

Без комісії в межах тарифу «Місяць»

Втомилися від паперових квитанцій? Отримуйте електронні рахунки, передавайте показання лічильників та зберігайте квитанції про оплату в особистому кабінеті користувача. Створити особистий кабінет >>

Для того щоб оплатити Київводоканал онлайн за допомогою сервісу Портмоне, достатньо:

  • Вказати номер особового рахунку (паперова квитанція – поле о/р);
  • Ввести дані платіжної картки (CVV2/CVC2 код, 16 цифр на лицьовій стороні та термін дії).

Необхідно зазначити, що до оплати приймаються будь-які картки платіжних систем Mastercard, Visa та ПРОСТІР. Єдина умова – сплатити рахунок за воду можна при наявності позитивного залишку грошових коштів на балансі чи наявності кредитного ліміту.

Як оплатити рахунок Київводоканал через шаблон?

Використовуючи шаблон, можна сплатити комунальні послуги будь-якої компанії всього в декілька кліків. Для цього необхідно здійснити декілька дій:

1. Увійти в систему Портмоне (особистий кабінет користувача доступний після реєстрації на сайті).

2. Перейти до розділу «Шаблони» та натиснути на «Додати рахунок».

3. В категорії «Комунальні послуги» натиснути на іконку компанії Київводоканал (сплата для власників багатоквартирних будинків).

4. Ввести номер особового рахунку та (необов’язково) коментар до шаблону.

Повернувшись в розділ «Шаблони», ви побачите збережений шаблон для оплати рахунків від Київводоканалу. Щоб не вводити повторно реквізити банківської картки під час наступної оплати, ви можете додати її в розділі «Платіжні картки».

Передавайте показання лічильників онлайн

Завдяки прямому співробітництву Портмоне з Київводоканалом, користувачам сервісу доступна не тільки перевірка лічильників, але і можливість передавати показання через інтернет. Це дозволяє контролювати все показники онлайн, що відчутно зручніше паперових квитанцій. Варто також відмітити, що служба підтримки Портмоне працює цілодобово, і ви в будь-який момент можете отримати якісну консультацію, стосовно вашої оплати.

Якщо вас цікавить сплата рахунків від Київводоканалу, а також інших комунальних підприємств, таких як ТОВ «Євро-реконструкція», Київенерго, КиївГаз чи Цифрал Сервіс без комісії, рекомендуємо звернути увагу на тарифний план «Місяць». Вивчити умови актуальних ТП можна на сторінці «Тарифи».