Київводоканал (для мешканців багатоквартирних будинків)

Комісія 0.5%, не менше 3 грн

Без комісії в межах тарифу «Місяць»

Втомилися від паперових квитанцій? Отримуйте електронні рахунки, передавайте показання лічильників та зберігайте квитанції про оплату в особистому кабінеті користувача. Створити особистий кабінет >>

Для того щоб оплатити Київводоканал онлайн за допомогою сервісу Портмоне, достатньо:

  1. Вказати номер особового рахунку (паперова квитанція – поле о/р).
  2. Ввести дані платіжної картки (CVV2/CVC2 код, 16 цифр на лицьовій стороні та термін дії).

Необхідно зазначити, що до оплати приймаються будь-які картки платіжних систем Mastercard, Visa та ПРОСТІР. Єдина умова – сплатити рахунок за воду можна при наявності позитивного залишку грошових коштів на балансі чи наявності кредитного ліміту.

Як оплатити рахунок Київводоканал через шаблон?

Використовуючи шаблон, можна сплатити комунальні послуги будь-якої компанії всього в декілька кліків. Для цього необхідно здійснити декілька дій:

  1. Увійти в систему Портмоне (особистий кабінет користувача доступний після реєстрації на сайті).
  2. Перейти до розділу «Шаблони» та натиснути на «Додати рахунок».
  3. В категорії «Комунальні послуги» натиснути на іконку компанії Київводоканал (сплата для власників багатоквартирних будинків).
  4. Ввести номер особового рахунку та (необов’язково) коментар до шаблону.

Повернувшись в розділ «Шаблони», ви побачите збережений шаблон для оплати рахунків від Київводоканалу. Щоб не вводити повторно реквізити банківської картки під час наступної оплати, ви можете додати її в розділі «Платіжні картки».

Передавайте показання лічильників онлайн

Завдяки прямому співробітництву Портмоне з Київводоканалом, користувачам сервісу доступна не тільки перевірка лічильників, але і можливість передавати показання через інтернет. Це дозволяє контролювати все показники онлайн, що відчутно зручніше паперових квитанцій. Варто також відмітити, що служба підтримки Портмоне працює цілодобово, і ви в будь-який момент можете отримати якісну консультацію, стосовно вашої оплати.

Якщо вас цікавить сплата рахунків від Київводоканалу, а також інших комунальних підприємств, таких як ТОВ «Євро-реконструкція», Київенерго, КиївГаз чи Цифрал Сервіс без комісії, рекомендуємо звернути увагу на тарифний план «Місяць». Вивчити умови актуальних ТП можна на сторінці «Тарифи».