ЖОЕК (Житомиробленерго) — оплата електроенергії

Комісія 0.7%, не менше 3 грн.

Втомилися від паперових квитанцій? Отримуйте електронні рахунки, передавайте показання лічильників та зберігайте квитанції про оплату в особистому кабінеті користувача. Створити особистий кабінет >>

Оплата послуг за електроенергію — це завдання, з яким ми стикаємося на щомісячній основі. Для цього можна скористатися одним із способів: сплатити рахунок у касі банку, поштою або в терміналі самообслуговування. При цьому вам доведеться виходити з дому і, можливо, стояти в чергах. Саме тому все більше людей воліють здійснювати оплату за електроенергію Житомиробленерго онлайн, тим самим заощаджуючи свій час та нерви.

Як заплатити за світло у Житомирі онлайн

Якщо вам необхідно сплатити ЖОЕК, скористайтесь послугами нашого платіжного онлайн-сервісу Portmone. За допомогою зручних шаблонів та підказок, ви зможете здійснити будь-яку транзакцію всього в пару кліків. Для цього достатньо мати під рукою комп'ютер чи смартфон із доступом до інтернету.

Зареєстрованим користувачам відкриваються додаткові можливості, що дозволяють отримувати електронні рахунки за електроенергію, передавати показники лічильників та зберігати квитанції, що підтверджують оплату.

Оплата Житомиробленерго онлайн через Portmone

Процес оплати Житомирська обласна енергопостачальна компанія через сайт Portmone.com максимально простий та зрозумілий. Для цього необхідно виконати лише кілька дій:

 1. Перейдіть до “Каталогу послуг” та оберіть розділ “Комунальні послуги”.
 2. Вкажіть свій регіон та натисніть на тип послуги “Електроенергія”.
 3. Серед запропонованого списку компаній оберіть ТОВ "Житомирська обласна енергопостачальна компанія".
 4. Вкажіть одержувача та номер особового рахунку, після чого натисніть кнопку “Оплатити”.
 5. На сторінці відобразиться сума до оплати, яка виставляється ЖОЕК на підставі показників лічильника.
 6. Вкажіть реквізити платіжної картки та email. Якщо ви авторизовані в системі, просто оберіть раніше збережену картку для оплати або додайте нову.
 7. Підтвердіть платіж, після чого квитанція надійде на ваш e-mail і буде збережена в особистому кабінеті. При необхідності можна скористатися послугою “Доставка квитанцій” та отримати документи, що підтверджують оплату, у паперовому форматі.

Щоб ще більше прискорити та спростити процес оплати за світло, необхідно створити шаблон і прив'язати його до своєї адреси. Після цього можна буде ініціювати оплату за світло в Житомирі всього в пару кліків. Ще один спосіб — завантажити мобільний додаток Portmone на смартфон і оплачувати "комуналку" з нього.

Переваги реєстрації на Portmone для оплати ЖОЕК

Зареєструйтесь на сайті Portmone.com та отримайте ще більше можливостей:

 • отримуйте електронні рахунки та нагадування про оплату;
 • створюйте шаблони та налаштовуйте рекурентні платежі для автоматичної оплати послуг та сервісів;
 • підключайте тариф “Місяць” та заощаджуйте на оплаті комісії;
 • зберігайте реквізити банківської картки;
 • отримуйте кешбек та персоналізуйте зовнішній вигляд особистого кабінету.

Крім того, на нашому сайті можна поповнити мобільний телефон, заплатити за інтернет, здійснити переказ із картки на картку, погасити кредит чи сплатити інші комунальні послуги.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна