ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ - споживання газу

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
Комісія 1.5%, не менше 3 грн.

Оплатити Житомиргаз ЗБУТ без заповнення паперових квитанцій та черг можна за допомогою Портмоне. Все, що для цього знадобиться – це декілька хвилин вашого часу та платіжна картка будь-якого банку України. Крім Visa та Mastercard до сплати приймаються картки національної платіжної системи ПРОСТІР.

Як оплатити рахунок Житомиргаз ЗБУТ карткою?

Для здійснення платежу необхідний особовий рахунок абонента та картка з позитивним залишком грошей на балансі. Номер ОР можна дізнатись в паперовій квитанції чи звернувшись в підтримку комунального підприємства.

Щоб заплатити за газ онлайн:

  • Ввести номер ОР;
  • Вказати реквізити картки для підтвердження транзакції (CVV код, 16 цифр та термін дії картки).

Відразу після підтвердження операції користувач зможе завантажити електронну квитанцію та підшити її до решти чеків про сплату комунальних послуг.

Зазначимо, що часом оплатити газ неможливо через спрацювання лімітів на здійснення операцій через інтернет. Подібні обмеження встановлює банк-емітент з ціллю захистити власника картки від шахраїв. Для зміни лімітів необхідно звернутись до працівників фінансової установи.

Як передати показання лічильника?

За допомогою portmone.com також можна передати показання лічильника. Для цього під час оплати потрібно внести поточні показання в рядки електронної квитанції, що редагуються. Показники будуть прийняті комунальним підприємством та відображені в квитанції в наступному періоді.

Якщо ви хочете платити за газ та передавати показання вчасно, рекомендуємо зареєструватись в системі Портмоне та налаштувати шаблон, який дозволяє оплатити рахунок Житомиргаз ЗБУТ. Після цього система буде самостійно сповіщати про надходження рахунків за газ за допомогою електронних листів (додатково можна активувати SMS сповіщення).

Для створення шаблону потрібно:

  • Увійти до особистого кабінету;
  • В категорії «Шаблони» обрати опцію «Додати рахунок»;
  • В пошуку вписати назву комунальної компанії або знайти її в розділі «Комунальні послуги».
  • Ввести ОР та зберегти шаблон.

Зареєстрованим в системі Портмоне абонентам Житомиргаз ЗБУТ оплата також доступна за допомогою технології Masterpass. Створити гаманець Masterpass, а також додати інформацію про вашу банківську картку можна в розділі «Платіжні картки».

Ще одна перевага реєстрації в системі – можливість підключити тарифний план «Місяць». В межах даного ТП оплата комунальних послуг здійснюється без комісії. Більше інформації про ТП «Місяць» можна отримати на сторінці «Тарифи».

Вас також може зацікавити сплата рахунків від Житомиробленерго, КП Житомирводоканал, поповнення мобільного та переказ грошових коштів на картку.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна