Київська філія «Газмережі» - оплатити

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
Комісія 1,5%, не менше 3 грн.

Щоб оплатити “Газмережі” Київської філії без комісії в Portmone, потрібно зареєструватися або виконати вхід до персонального кабінету та підключити тарифний план “Місяць”.

Компанія “Газмережі” на щомісячній основі надсилає споживачам паперові рахунки. При цьому зареєстровані користувачі Портмоне мають змогу отримувати їх в електронному вигляді. Для цього потрібно створити шаблон оплати Газмережі Київської філії або додати свою адресу в особистому кабінеті, після чого система запропонує вам компанії, електронні рахунки яких ви можете отримувати.

Реквізити для сплати рахунків Київської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України»:

 • ЄДРПОУ: 45385755

 • Акціонерне товариство “ОЩАДБАНК” (МФО 300465):

  • UA233004650000026033300344249 — рахунок для оплати побутовими споживачами (населенням)

  • UA183004650000026032301344249 — рахунок для оплати непобутовими споживачами

 

Дізнатися номер о/р можна в договорі про надання послуг або в паперовій платіжці, яку організація направляє вам щомісяця. Також його можна дізнатись, подзвонивши в контакт-центр “Газмережі” Київської філії.

Контактний телефон: +380 (44) 364-61-04

Також питання можна надсилати у письмовому вигляді на email: [email protected]

Також сплачують послуги

ТОВ “Газорозподільні мережі України” (Київська філія)— приватне товариство, що займається розподілом природного газу користувачам, що проживають на території Київської області. Компанія надає послуги більш ніж мільйону користувачів, серед яких не тільки приватні господарства і бюджетні заклади, а й різні за розміром підприємства Київщини. Окрім газорозподілу, товариство також займається технічним обслуговуванням газопроводів, а також встановленням, заміною, повіркою та ремонтом газового обладнання.

Щоб здійснити оплату Газмережі Київської філії онлайн, використовуйте сервіс Portmone, що дозволить заощадити ваш час і гроші.

Оплата ТОВ “Газорозподільні мережі України” Київської філії на Portmone

Щоб оплатити доставку газу Газмережі Київської філії через Портмоне вам знадобиться смартфон або компьютер, що має доступ до інтернету, а також банківська картка. Для здійснення платежу, виконайте наступні дії:

 1. В “Каталозі послуг” знайдіть та виберіть розділ “Комунальні послуги”.
 2. Вкажіть регіон “Київська обл” і оберіть послугу “Газ”, після чого знайдіть і виберіть серед запропонованих постачальників послуг ТОВ “Газмережі України” (Київська філія).
 3. Вкажіть № особового рахунку (можна дізнатись на гарячій лінії оператора послуги чи подивитись на паперовій квитанції) і натисніть “Оплатити”.
 4. Подивіться тариф і суму боргу (за його наявності), після чого введіть суму платежу, а також email і дані платіжної карти.
 5. Ще раз натисніть “Оплатити” і підтвердіть списання коштів.

Протягом 2 хвилин транзакція буде опрацьована, після чого на ваш email буде відправлено лист з підтвердженням оплати і квитанцією. Якщо платіж здійснювався після авторизації у особистому кабінеті Portmone, квитанція також буде збережена у розділі “Архів”. Звідти її будь-коли можна завантажити чи роздрукувати.

Комісія за опрацювання платежу складає 1,5% від суми оплати (мінімум 3 гривні). При цьому зареєстровані юзери мають можливість активувати пакет “Місяць” і не сплачувати комісію при оплаті комунальних платежів, ТБ, інтернету, а також послуг телефонії та охорони.

Portmone — швидкі та безпечні платежі в одному місці

Використовуючи сервіс Портмоне, ви не тільки економите свій час, а й отримуєте низку додаткових переваг:

 • зручний інтерфейс з можливістю персоналізації особового кабінету;
 • можливість отримання онлайн-рахунків та збереження квитанцій в одному місці;
 • мінімальну комісію за проведення транзакцій;
 • надійний захист персональних і платіжних даних.

Використовуючи Portmone, ви можете легко здійснити оплату комунальних послуг в Київській області (наприклад оплатити ТОВ “Київська обласна ЕК” чи виконати оплату за газ Київоблгаз), переказати гроші на картку, придбати поліс ОСЦПВ, поповнити мобільний та здійснити оплату ще тисячі різноманітних послуг.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна