Єдина комунальна система. м. Кременчук

Комісія 1%, не менше 3 грн.

Без комісії в межах тарифу «Місяць»

Втомилися від паперових квитанцій? Отримуйте електронні рахунки, передавайте показання лічильників та зберігайте квитанції про оплату в особистому кабінеті користувача. Створити особистий кабінет >>

Примітка

Рахунок даної компанії буде доставлено вам протягом декількох хвилин.

Єдина комунальна система (відома мешканцям Кременчука та Куп’янська також як КП НПФ ВАС) дозволяє сплатити комунальні послуги (газ, електроенергію, водопостачання) в дистанційному режимі в форматі 24/7. Це дуже зручно, адже абоненту не доводиться витрачати свій час в черзі та розбиратись з заплутаними показниками в паперових квитанціях. Але чому сплатити комунальні платежі в Кременчуці варто саме через Портмоне? Роздивимось дане питання більш детально.

Як оплатити комунальні послуги в Кременчуці карткою?

Сервіс Портмоне дозволяє оплачувати рахунки за будь-які комунальні послуги картками НПС ПРОСТІР, Mastercard та Visa. Так, щоб оплатити рахунок ЄКС достатньо вказати наступну інформацію:

  • ОР;
  • SRC;
  • Реквізити банківської картки.

Інформацію по першим двом пунктам можна подивитись в паперовій квитанції, а ось реквізити картки вказані на її поверхні. При цьому варто зазначити, що зареєструвавшись на сайті portmone.com та створивши шаблон для оплати рахунків від Єдиної комунальної системи більше не доведеться витрачати час на введення цих даних. А додавши картку в розділі «Платіжні картки», користувач зможе здійснювати платежі без введення терміну дії та 16ти-значного номеру картки. На практиці це дозволяє оплачувати за квартиру ще швидше.

Також варто зазначити, що під час оплати абонентам компанії ВАС Кременчук доступно введення показників лічильників. Таким чином, через Портмоне можна не тільки оплатити рахунок за комунальні послуги в Кременчуці, але й передати показання за використані в поточному місяці ресурси.

Як налаштувати шаблон?

Для цього потрібно здійснити декілька дій:

  • Увійти до особистого кабінету;
  • В розділі «Шаблони» обрати функцію «Додати рахунок»;
  • Обрати Полтаву та область в переліку регіонів;
  • Відкрити категорію «Комунальні платежі» та відмітити КП ЄКС м. Кременчук;
  • Ввести особисті дані та зберегти шаблон.

В розділі «Особисті дані» доступно керування сповіщеннями про надходження нових рахунків. Так, система Портмоне самостійно повідомить вас за допомогою СМС чи e-mail про те, що у вашому кабінеті з’явились рахунки. Сервіс абсолютно безкоштовний, але дозволить відвідувати ресурс тільки в самий необхідний момент.

Також вас може зацікавити сплата рахунків від компаній Полтаватеплоенерго, Полтаваобленерго, Полтававодоканал та Полтавагаз ЗБУТ.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна