Нафтогаз України ГК - оплата по особовому рахунку

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
Комісія 1,2%, не менше 3 грн.

У разі виникнення питань, щодо роботи постачальника послуг, Ви можете звернутися за телефоном:

066-300-2-888,

098-300-2-888,

093-300-2-888,

Також сплачують послуги

 «Нафтогаз України» — газопостачальна компанія, що забезпечує блакитним паливом мільйони домогосподарств нашої держави. З травня 2022 р. список її абонентів значно розширився. Оскільки багато постачальників газу не змогли виконувати свої зобов'язання та залишили ринок, їхні клієнти були автоматично внесені до реєстрів «Нафтогазу України», що є «постачальником останньої надії». Таке рішення ухвалили Оператор газотранспортної системи України спільно з Міністерством енергетики.

Якщо ви — новий клієнт компанії або давно користуєтеся її послугами та шукаєте максимально зручний спосіб оплати «Нафтогаз України», реєструйтеся на сайті Portmone або завантажте однойменний мобільний додаток. Наші клієнти можуть здійснювати платежі за особовим рахунком або реквізитами одержувача, створювати зручні шаблони та заощаджувати час.

Як платити за газ «Нафтогаз України» онлайн

Послуги «Нафтогаз України» сплатити онлайн можна в різний спосіб. Один з найзручніших пропонує сервіс Portmone. Вам не доведеться витрачати час на пошуки терміналів самообслуговування чи відділення банку, вводити реквізити одержувача, реєструватися на сторонніх сайтах і турбуватися про безпеку своїх даних. Просто авторизуйтеся на Portmone, створіть шаблон та ініціюйте транзакцію.

Ще не зареєструвалися на нашому сайті? За допомогою сервісу Portmone сплатити «Нафтогаз України» може кожен користувач. Для цього зробіть такі кроки:

 1. Введіть номер особового рахунку.
 2. Натисніть «Оплатити».
 3. На сторінці, що відкрилася, ви побачите інформацію про тариф і суму заборгованості станом на поточне число. За бажанням суму до оплати можна змінити.
 4. Введіть адресу електронної пошти та дані вашої банківської картки Visa/MasterCard. Якщо ви попередньо авторизувалися на сайті, виберіть картку зі збережених в особистому кабінеті.
 5. Знову натисніть «Оплатити». Кошти надійдуть на рахунок компанії вже за кілька хвилин.

Квитанцію, що підтверджує факт оплати, буде відправлено на ваш email. Крім того, квитанції зберігаються в архіві платежів в особистому кабінеті користувача. За необхідності документ можна завантажити та видрукувати.

Як оплачувати газ «Нафтогазу України»

Збираючись здійснити оплату за газ «Нафтогазу України», враховуйте такі моменти:

 1. Клієнти оплачують фактичне споживання газу. Рахунки за доставлення та розподіл палива оплачуються окремо: їх виставляє оператор ГРМ (Облгаз).
 2. Згідно з законом, «Нафтогаз України» не має права отримувати показники безпосередньо від споживачів. Інформацію з лічильника необхідно зафіксувати та передати вашому оператору ГРМ з 1 по 5 число кожного місяця.
 3. Уточнити номер особового рахунку можна в чат-боті GAS.UA у Viber або Telegram, а також у Facebook-месенджері NaftogazGasSupply. Ще один спосіб — зателефонувати до контактного центру постачальника послуг або знайти потрібну інформацію в паперовій платіжці.

Portmone — швидкі та безпечні платежі в одному місці

Оплатити газ на сайті Portmone можуть усі користувачі, проте авторизація дає безліч переваг. Зареєстрований клієнт може скористатися зручними функціями нашого сервісу:

 • створити шаблон в особистому кабінеті, що дозволить зберегти всю необхідну інформацію про платника та надалі здійснювати операцію в пару кліків;
 • прив'язати рахунок до адреси;
 • налаштувати нагадування, щоб не забути про необхідність чергового платежу.

Інші плюси оплати за допомогою Portmone:

 • Мінімальна комісія — 0,8% (не менше 3 грн). Користувачі, що активували пакет «Місяць», можуть оплачувати комунальні послуги без комісії. Ще одна можливість заощадити — розрахуватися за послуги нашого сервісу бонусними балами, отриманими за програмою Cashback.
 • Можливість заплатити за газ «Нафтогазу України» та вирішувати безліч інших фінансових завдань на одній зручній та інтуїтивно зрозумілій платформі.
 • Безпека кожної операції та надійний захист даних клієнта.

Також на сайті та в додатку Portmone можна:

Пам'ятайте: вчасно оплачуючи комунальні послуги, ви підтримуєте економіку нашої країни. Зробити це стає ще простіше з сервісом Portmone. Ми постійно працюємо над удосконаленням алгоритмів платежів і цінуємо кожного клієнта.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна