ПрАТ "Харківенергозбут"

Комісія 0.7%, не менше 3 грн.

Без комісії в межах тарифу «Місяць»

Втомилися від паперових квитанцій? Отримуйте електронні рахунки, передавайте показання лічильників та зберігайте квитанції про оплату в особистому кабінеті користувача. Створити особистий кабінет >>

Щоб оплатити Харківенергосбут не потрібно вирушати до банку, почтового відділення або шукати найближчий термінал. Зробити це можна кількома кліками на сайті або в мобільному додатку Portmone.com. Для цього достатньо мати з’єднання з інтернетом та банківську картку НПС ПРОСТІР, Visa або Mastercard.

Як заплатити за світло в Харкові?

Щоб оплатити рахунок за електроенергію треба виконати такі дії:

  1. Відкрити розділ “Комунальні послуги” в каталозі компаній на сайті або в додатку Портмоне.
  2. Вписати в пошук Харківенергозбут або знайти цього постачальника електроенергії в переліку компаній.
  3. Вказати свій код електронних розрахунків (ЕР).
  4. Заповнити дані банківської картки і підтвердити платіж.

Зазначимо, що після введення ЕР споживач матиме змогу ознайомитися з електронною версією його квитанції. Тут же можна передати показники лічильника й уточнити чинні тарифи.

Аби спростити описаний вище процес, ми рекомендуємо зареєструватися в системі Портмоне. Це дасть змогу зберігати картки в особистому кабінеті і виконувати оплати без введення номерів і термінів дії карток, а також налаштувати шаблони миттєвих оплат, працювати зі звітами й архівом квитанцій. Також після авторизації користувачі можуть створювати й використовувати гаманець Masterpass, купувати страхові поліси, передплачувати журнали й управляти системними повідомленнями.

Зареєстровані користувачі, на відміну від анонімів, отримують електронні рахунки та новини від Портмоне. Відтак, можуть оперативно дізнаватися про зміну обленерго, зміни тарифів, затримки рахунків тощо.

Крім електроенергії, тут також можна оплатити послуги таких компаній:

З Портмоне також можна поповнити мобільний, сплатити штрафи й податки, погасити кредит, переказати гроші, передплатити журнал, оплатити будь-яку послугу за реквізитами.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна