Кіровоградська обласна ЕК - оплата

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
Комісія 0.7%, не менше 3 грн.

Кіровоградська обласна енергопостачальна компанія (КОЕК) — компанія-постачальник електричної енергії, що утворилася у 2018 році внаслідок відділення від Кіровоградобленерго. З того часу обленерго Кропивницький відповідає виключно за технічні питання експлуатації, ремонт електромереж та лічильників, а також підключення нових користувачів. КОЕК відповідає за постачання електроенергії кінцевим споживачам, тому вносити оплати за світло необхідно саме на їх платіжні реквізити.

Оплатити КОЕК (Кіровоградська обласна ЕК) через Portmone

Для оплати послуг ТОВ "КОЕК" через Портмоне необхідно дотримуватися такого алгоритму дій:

 1. Перебуваючи у “Каталозі послуг”, обрати розділ “Комунальні послуги”.
 2. Вибрати необхідний тип послуги та свій регіон, після чого знайти КОЕК. Також можна трохи спростити завдання та знайти потрібну організацію через вбудований пошук.
 3. Вибрати одержувача та ввести номер особового рахунку.
 4. Ознайомитись з тарифами та показаннями лічильників, після чого вказати суму оплати.
 5. Вказати платіжні дані своєї картки та email.
 6. Здійснити оплату.

Через 2-3 хвилини після здійснення платежу на ваш емейл прийде підтвердження про оплату та електронна квитанція. Якщо оплата здійснювалася після авторизації на сайті, ви будь-якої миті можете завантажити та роздрукувати квитанцію з особистого кабінету Portmone.

Як дізнатися номер особового рахунку в КОЕК

Якщо ви забули номер свого особового рахунку, його можна дізнатися, скориставшись одним із способів:

 • подивившись його на паперовій платіжці;
 • через особистий кабінет на сайті kresc.com.ua;
 • звернувшись на гарячу лінію Кіровоградської енергопостачальної компанії, телефон якої вказано на їхньому офіційному сайті та платіжках.

Користувачі Портмоне можуть знайти необхідний рахунок, скориставшись функцією "Знайти компанію за адресою". Для цього достатньо вказати свою адресу і система автоматично знайде та відобразить усі наявні рахунки.

Як перевірити заборгованість за електроенергію

Якщо вам необхідно перевірити наявність заборгованості перед КОЕК, це можна зробити через особистий кабінет на їх офіційному сайті, зателефонувавши в абонентський відділ або ознайомившись з паперовою платіжкою. Крім того, отримати інформацію про заборгованість та одразу сплатити її можна за допомогою Portmone.com — сума заборгованості відображається в електронній платіжці, а також її можна подивитися безпосередньо в момент оплати.

Оплата Кіровоградобленерго без комісії

Оплата "КОЕК" через Портмоне відбувається з комісією, що складає 0,7% від суми, але не менше 3 грн. При цьому, зареєстровані користувачі можуть підключити пакетний план “Місяць” та економити на комісії, сплачуючи за комуналку, інтернет, послуги охорони, ТБ та домашню телефонію. Для цього необхідно:

 • увійти до персонального кабінету;
 • відкрити налаштування профілю та обрати розділ “Підписка”;
 • активувати план “Місяць”.

Крім того, зареєстровані юзери можуть оплачувати послуги з кешбеком та отримувати бонуси в рамках реферальної програми, які потім можна використовувати, щоб сплатити комісію.

Переваги використання онлайн-сервісу Портмоне

За допомогою Портмоне можна не лише сплатити за газ Нафтогазу, а й сплачувати тисячі інших послуг, наприклад:

Зареєстровані користувачі отримують набагато більше можливостей, наприклад, можуть персоналізувати особистий кабінет, створювати шаблони, налаштовувати автоматичні оплати та нагадування, а також отримувати кешбек і економити на комісії.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна