ТОВ “Селтік ТБО” - оплата

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
Комісія 1.5%, не менше 3 грн.

Також сплачують послуги

ТОВ “Селтік ТБО” — приватне підприємство, що займається вивозом твердих побутових відходів на території міста Бровари. Крім того, компанія забезпечує місто спіціальними контейнерами для роздільного збору сміття та регулярно проводить їх очистку та дезінфекцію. Автопарк компанії представлений сучасними сміттєвозами, оснащенними спеціальними системами стеження, завдяки чому забезпечується повний контроль всіх етапів вивозу сміття.

Крім вивозу побутових відходів, компанії пропонує послуги з вивозу:

 • будівельного сміття;
 • габаритних відходів;
 • відходів з приватного сектора;
 • роздільно зібраного сміття.

Щороку підприємством вивозиться більш ніж 1 млн тонн сміття, а його клієнти це не лише населення, а й різноманітні комерційні та державні структури.
Якщо ви шукаєте зручний спосіб оплати Селтік ТБО онлайн, тоді скористайтеся послугами сервісу Portmone. Для цього достатньо мати смартфон або ПК, що має доступ до інтернету, а також платіжну картку будь-якого українського банку.

Оплатити вивіз сміття в Селтік ТБО через Portmone

Щоб оплатити ТОВ “Селтік ТБО” м.Бровари за допомогою Портмоне, слід виконати лише декілька дій:

 1. Увійдіть до розділу “Комунальні послуги” та виберіть свій регіон.
 2. Самостійно знайдіть та виберіть ТОВ “Селтік ТБО” в списку представлених підприємств або скористайтесь пошуком, що дозволить заощадити ваш час.
 3. Вкажіть особовий рахунок. Натисніть “Оплатити”.
 4. Введіть дані банківської картки, email і суму, яку збираєтесь оплатити.
 5. Проведіть платіж.

Транзакція буде опрацьована системою протягом 3 хвилин, після чого ви отримаєте електронну квитанцію на свій email. Якщо ви сплачували за вивіз сміття після авторизації на сайті, тоді квитанцію також можна буде знайти у розділі “Архів” вашого персонального кабінету Портмоне.
Комісія системи за проведення платежу — 1,5% від суми оплати, але не менше 3 грн. Щоб заощаджувати на комісії потрібно зареєструватися або виконати вхід в особистий кабінет, перейти до вкладки “Підписка” та підключити пакет “Місяць”. Надалі ви зможете оплачувати комуналку, послуги телефонії, інтернету, охорони та телебачення без комісії.

Переваги онлайн-сервісу Портмоне для оплати Селтік

Користуючись Portmone, ви можете оплатити Селтік через інтернет, оплатити “Газмережі” Київської філії, поповнити Хоум Нет, оплатити інтернет БКМ та ще тисячі інших сервісів. Крім того, ви завжди отримуєте:

 • зручний та зрозумілий інтерфейс;
 • високу швидкість проведення оплат;
 • надійний захист інформації (як платіжної, так і персональної);
 • мінімальний розмір комісії.

Щоб користуватись сервісом не потрібно реєструватися, однак зареєстровані користувачі отримують на порядок більше можливостей. Наприклад, можуть створювати шаблони, передавати дані лічильників, економити на комісії, отримувати кешбек, налаштовувати нагадування та автоматичну оплату рахунків.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна