Homenet - оплата інтернету

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
Комісія 2,3%, не менше 2 грн.

Також сплачують послуги

Поповнити інтернет Хоум Нет — швидко та зручно

ТОВ «НВК «Хоум-Нет» — постачальник телекомунікаційних послуг, який веде діяльність з 2009 року. На даний момент організація надає послуги 170 тис. клієнтів із 850 міст України, серед яких Київ, Дніпро, Суми, Вінниця, Миргород, Рівне та інші. Інтернет-провайдер має понад 12 500 км власної оптоволоконної мережі, яка гарантує стабільне підключення та високошвидкісний доступ до всесвітньої мережі.

Компанія пропонує такі послуги:

 • підключення до мережі internet;
 • цифрове ТБ;
 • будівництво оптоволоконних ліній зв'язку;
 • будівництво радіозв'язку;
 • встановлення та налаштування систем відеоспостереження.

Компанія має 37 цілодобових центрів обслуговування абонентів, 140 бригад, 8 пересувних лабораторій та понад 500 висококваліфікованих співробітників.

За допомогою сервісу Portmone ви можете всього за кілька хвилин сплатити Хоум Нет онлайн. Для цього достатньо мати банківську картку, а також пристрій, що дозволяє скористатися сайтом або мобільним додатком Портмоне, доступний як для Android, так і для iOS пристроїв.

Оплата Хоум Нет онлайн через Portmone

Щоб поповнити рахунок Хоум Нет, необхідно виконати всього кілька кроків:

 1. Увійти до каталогу доступних послуг та вибрати категорію “Інтернет”.
 2. Вказати вашу область проживання, після чого знайти компанію “Homenet” у списку провайдерів. Можна також скористатися рядком пошуку.
 3. Введіть № особового рахунку та натисніть на кнопку “Оплатити”.
 4. Впишіть ваш email, реквізити платіжної картки, з якою збираєтеся зробити платіж, та суму.
 5. Виконайте оплату, натиснувши відповідну кнопку.

Як тільки система обробить операцію, на вашу електронну поштову скриньку буде направлена квитанція, яка має таку ж юридичну силу як і її паперовий аналог. Вона також буде збережена в "Архіві" приватного кабінету користувача Portmone, якщо оплата здійснювалася після авторизації на сервісі.

Якщо під час оплати у вас виникли проблеми — звертайтеся до нашого контакт-центру, який завжди готовий надати консультацію та оперативно вирішити проблеми, що виникли. Способи зв'язку з підтримкою наведені в розділі “Контакти”.

Як сплатити Homenet без комісії

За обробку платежу на користь Homenet система стягує комісію, яка складає 2,3% суми (не менше 2 грн). Якщо ви бажаєте оплачувати послуги провайдера не сплачуючи комісію, тоді потрібно:

 1. Авторизуватися або здійснити вхід до кабінету користувача.
 2. Увійти в розділ управління вашим профілем та вибрати вкладку "Мій тариф".
 3. Підключити пакет “Місяць”, натиснувши відповідну кнопку. Для отримання детальної інформації про пакет натисніть кнопку "Детальніше про пакет".

Готово. Тепер ви зможете не платити комісію під час оплати комуналки, ТБ, стаціонарного телефону, інтернету та охорони. При необхідності, ви можете деактивувати послугу будь-якої миті.

Як швидко зараховуються гроші на рахунок Homenet

Зазвичай гроші надходять на баланс інтернет-провайдера через 2-3 хв після оплати, але в поодиноких ситуаціях це може зайняти 1-3 дні. Перевірити зарахування коштів на баланс можна через клієнтський кабінет на веб-сайті homenet.ua або звернувшись до гарячої лінії провайдера.

Якщо гроші не надійшли на баланс, необхідно зателефонувати до центру підтримки абонентів та, за необхідності, пред'явити підтвердження про проведення оплати. Для цього надайте цифрову квитанцію, яка була відправлена на ваш емейл після оплати.

Як оплатити інтернет Хоум Нет через шаблон

Якщо ви хочете витрачати менше часу на оплату послуг Homenet, ви можете зареєструватися в системі і створити відповідний шаблон. Для цього:

 • увійдіть до персонального кабінету;
 • виберіть розділ “Шаблони” та натисніть кнопку додавання нового шаблону;
 • знайдіть провайдера Homenet у розділі “Інтернет”, після чого вкажіть номер вашого рахунку та коментар (не обов'язково).
 • зберегти шаблон.

Після створення шаблону вам також буде доступна можливість створення нагадувань та автоплати рахунку.

Додаткові можливості сервісу Портмоне

Використовуючи сервіс Портмоне, ви маєте можливість оплатити інтернет Homenet, а також послуги кількох тисяч інших компаній. Наприклад:

Якщо ви зареєструєтесь в системі, то отримаєте низку додаткових можливостей, серед яких: отримання кешбеку, економія на комісії, передача даних лічильників, створення шаблонів, персоналізація особистого кабінету, створення нагадувань, отримання цифрових платіжок та багато іншого.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна