КП "Броваритепловодоенергія" (обслуговування будинку)

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
Комісія 1.5%, не менше 3 грн.

Також сплачують послуги

Використовуючи Портмоне можна сплатити рахунок Броваритепловодоенергія в дистанційному режимі навіть без підключення до інтернету. Крім того, за допомогою нашого сервісу ви можете передати показання лічильника онлайн та ознайомитись з поточною вартістю тієї чи іншої комунальної послуги.

Як оплатити Броваритепловодоенергія карткою?

На сайті portmone.com можна здійснити платіж карткою будь-якого українського банку МПС Mastercard чи Visa, а також картками національної платіжної системи ПРОСТІР. Для цього достатньо:

  1. Ввести номер вашого особового рахунку.
  2. Вказати реквізити картки, якою ви бажаєте здійснити платіж.

Зверніть увагу: успішна транзакція можлива тільки при наявності грошей на балансі картки. Крім того, зі сторони вашої фінансової установи не повинно бути обмежень на здійснення платежів через інтернет. Щоб ознайомитись з поточними лімітами по вашій картці, рекомендуємо звернутись до служби підтримки банку.

Якщо ви не хочете вводити реквізити картки кожного разу при здійсненні оплати, ви можете зареєструватись в системі Портмоне та додати картку до свого особистого кабінету. Після цього сплатити рахунок за обслуговування будинку від КП Броваритепловодоенергія можна буде в декілька кліків через спеціальний шаблон.

Як створити шаблон?

Шаблони в системі Портмоне дозволяють сплачувати будь-які рахунки без введення особистих даних. Для створення такого шаблону варто:

  1. Авторизуватись на сайті.
  2. Відкрити розділ «Шаблони» та перейти до створення нового рахунку.
  3. Вибрати рубрику «Комунальні послуги» в каталозі та відповідний регіон.
  4. В переліку компаній вибрати Броваритепловодоенергія (обслуговування будинку).
  5. Ввести параметри абонента та коментар до шаблону.

Збережений шаблон буде знаходитись в однойменному розділі. Також зазначимо, що для абонентів КП Броваритепловодоенергія оплата рахунку за обслуговування будинку доступна за допомогою гаманця Masterpass.

Окрім рахунків даної компанії, вас може зацікавити сплата послуг комунальних підприємств Київоблгаз, Київобленерго та Цифрал Сервіс.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна