КП "Броваритепловодоенергія" (центральне опалення)

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
Комісія 1.5%, не менше 3 грн.

Також сплачують послуги

Щоб оплатити рахунок за опалення від КП Броваритепловодоенергія, необхідно здійснити декілька дій:

  1. Ввести номер особового рахунку.
  2. Заповнити дані платіжної картки (CVV2/CVC2 код, номер та дату закінчення терміну дії картки).

Грошові кошти з вашої банківської картки буде знято відразу після підтвердження операції. Для цього в деяких випадках від вас буде потрібно введення спеціального паролю, доставленого за допомогою SMS. Варто зазначити, що всередині системи Портмоне користувач може здійснити картками МПС Visa та Mastercard, а також картками НПС ПРОСТІР.

Як сплатити рахунок Броваритепловодоенергія карткою?

Щоб оплата вашого рахунку була успішною, на вашій картці повинен бути позитивний залишок грошових коштів (кредитних чи власних). Крім того, зі сторони фінансової установи не повинно бути будь-яких обмежень на здійснення транзакцій через інтернет. В іншому випадку під час платежу може спрацювати ліміт, через який рахунок не буде сплачено. У такому разі ми рекомендуємо звертатись до підтримки вашого банку (контакти вказані безпосередньо на картці).

Зареєстрований на сайті portmone.com користувач може додати дані своєї картки, що дозволить здійснювати платежі онлайн без повторного вводу її реквізитів. Крім того, абоненти КП Броваритепловодоенергія оплата рахунків за опалення, воду та обслуговування будинку доступна в один клік за допомогою технології Masterpass.

Також варто підкреслити, що авторизовані в системі Портмоне клієнти можуть передавати показання лічильника в онлайн режимі. В той же час нагадаємо, що сервіс онлайн-платежів Портмоне не формує тарифи на ті чи інші комунальні послуги. Останні визначаються безпосередньо комунальними підприємствами.

Тисячі сервісів в одному місці

Портмоне надає можливість сплачувати всі рахунки в два кліки. Окрім комунальних послуг таких компаній, як Київоблгаз, Київобленерго чи Цифрал Сервіс, тут ви можете поповнити мобільний телефон, погасити кредит, переказати гроші на будь-яку картку, оформити поліс страхування та навіть сплатити податки до бюджету. А створивши особистий кабінет, ви зможете налаштувати сплату рахунків через шаблони.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна