БКМ оплатити

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
   
Рекомендуємо
Активуйте функцію та отримуйте персональні інвойси на оплату з заповненими реквізитами після реєстрації. Списання коштів після вашого підтвердження. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
Комісія 1%, не менше 2 грн.

Поповнити БКМ — швидко та зручно на portmone.com.ua

БКМ — регіональний провайдер, який надає послуги у таких містах як Біла Церква, Сквира, Тетіїв, Богуслав, Тараща, а також населених пунктах Білоцерківського, Богуславського, Васильківського, Миронівського, Таращанського та інших районів Київської області. Компанія здійснює підключення як фізичних, так і юридичних осіб, пропонуючи їм широкий вибір послуг:

 • доступ до інтернету на швидкості до 1000 Мбіт/сек;
 • цифрове ТБ;
 • IP-телефонію;
 • відеоспостереження;
 • хостинг;
 • реєстрацію доменів.

Провайдер використовує лише сучасні технології, а також високоякісне оптоволокно та обладнання. Якщо вам потрібно поповнити БКМ онлайн — зробіть це за допомогою Portmone.

Оплатити інтернет БКМ онлайн — без комісії

Для оплати інтернету БКМ карткою на Портмоне, необхідно зробити декілька дій:

 1. Перейти до розділу “Інтернет” та обрати регіон “Київська область”.
 2. Знайти "БКМ (інтернет-провайдер)" в переліку запропонованих постачальників інтернет послуг.
 3. Ввести логін або номер мобільного, а також суму поповнення відповідно до вартості вашого тарифу.
 4. Вказати реквізити банківської картки та емейл.
 5. Виконати оплату.

Транзакція буде опрацьована протягом 2 хвилин, після чого вам буде надіслана електронна квитанція.

Комісія за проведення оплати складає 1% від суми, що оплачується (мін 2 грн). При цьому сервіс дозволяє економити на комісії. Для цього потрібно зареєструватись або виконати вхід до особистого кабінету, після чого активувати тариф “Місяць”. Після цього ви зможете сплачувати за комунальні рахунки, послуги інтернет-провайдерів, телефонію, а також послуги охоронних фірм та телебачення через інтернет без комісії.

Поповнити рахунок БКМ за шаблоном на Портмоне

Зареєстровані користувачі сервісу можуть заощаджувати свій час, використовуючи шаблони, які дозволяють робити оплати без введення платіжної та особистої інформації. Щоб створити шаблон для оплати інтернет-послуг БКМ, необхідно:

 1. Увійти до особистого кабінету.
 2. Перейти до розділу “Шаблони” та натиснути “Створити шаблон”.
 3. Вибрати розділ "Інтернет та знайти компанію "БКМ (інтернет-провайдер)".
 4. Ввести номер телефону або логін, а також коментар (за бажанням).
 5. Натиснути “Оплатити” (шаблон буде збережено автоматично) або “Зберегти без оплати”.

Збережений шаблон буде відображатися в розділі “Шаблони”, звідки його можна сплатити буквально в пару кліків. Крім того, після створення шаблону ви зможете створювати нагадування і налаштовувати автоматичну оплату рахунків у точно зазначену дату. Ця послуга особливо корисна тим людям, які систематично забувають оплачувати інтернет та поповнювати мобільний.

Які картки підходять для оплати інтернету БКМ

Для оплати послуг через Portmone можна використовувати будь-які картки українських банків, що мають достатню кількість коштів на балансі. Найбільш поширені платіжні системи:

 • Visa;
 • MasterCard;
 • UnionPay;
 • Простір.

Здійснюючи платежі через наш сайт, ви можете бути впевнені у надійному захисті ваших платіжних та персональних даних, що підтверджено наявністю міжнародного сертифікату безпеки PCI DSS.

Якщо у вас виникли проблеми або питання щодо оплати послуг, ви завжди можете задати їх нашій службі підтримки за телефонами, вказаними у розділі “Контакти”.

Які ще послуги можна оплатити на Portmone

Користуючись нашим сервісом, ви можете оплачувати не лише послуги інтернет-провайдерів, але ще тисячі різних сервісів. Наприклад:

Зареєстровані користувачі також можуть здійснювати покупки з кешбеком, переглядати статистику оплат, налаштовувати автооплати та персоналізувати особистий кабінет.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна