КП "Броваритепловодоенергія" (центр. водопостачання)

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
Комісія 1.5%, не менше 3 грн.

Також сплачують послуги

На цій сторінці ви можете сплатити рахунок Броваритепловодоенергія карткою будь-якого українського банку без реєстрації, здійснив всього декілька кліків. Для цього вам потрібно:

  1. Вказати особовий рахунок.
  2. Ввести реквізити картки НПС ПРОСТІР, Visa чи Mastercard.

Зазначимо, що для здійснення транзакції на балансі картки повинен бути позитивний залишок грошей. Крім того, з боку вашого банку можуть бути встановлені певні ліміти на здійснення операцій через інтернет. Для уникнення труднощів в процесі сплати, ми рекомендуємо ознайомитись з можливими обмеженнями, зв’язавшись з контактним центром вашої фінансової установи (контакти вказані на зворотній стороні картки).

Як передавати показання лічильника онлайн?

За допомогою ресурсу portmone.com можна не тільки оплатити рахунок за воду, але й передати показання лічильника. Для цього достатньо ввести необхідні дані під час платежу. Це надзвичайно зручно в тих випадках, коли абонент не згоден з виставленим на його ім’я рахунком, адже передавати інформацію постачальнику послуг через інтернет простіше, ніж заповнювати паперову квитанцію чи телефонувати на гарячу лінію комунальної компанії.

В той же час варто підкреслити, що тарифи на воду формує КП Броваритепловодоенергія. Портмоне до процесу формування вартості комунальних послуг не має відношення. Тому в випадку виникнення питань, стосовно ціни цих послуг, прохання звертатись в підтримку вказаного підприємства.

Як оплатити КП Броваритепловодоенергія через шаблон?

Зареєстрований на сайті Портмоне користувач може сплатити рахунок за воду, тепло, електроенергію, газ та інші комунальні послуги через шаблон. Для цього необхідно:

  1. Увійти до особистого кабінету (попередньо зареєструватись в системі).
  2. Перейти до додавання нового рахунку в розділі «Шаблони».
  3. В каталозі послуг обрати категорію «Комунальні послуги» та Київську область в випадаючому переліку регіонів.
  4. В переліку підприємств відмітити КП Броваритепловодоенергія (оплата централізованого водопостачання).
  5. Вказати особисті дані (мова про особовий рахунок).

Повертаючись до розділу «Шаблони» ви побачите збережений шаблон для оплати послуг централізованого водопостачання. Відтепер вам не потрібно вводити особисті дані для здійснення оплати.

Додатково ви можете створити шаблон для сплати рахунків за обслуговування будинку та опалення від вказаної комунальної компанії, а також вас може зацікавити сплата послуг Київоблгаза.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна