Сплатити інтернет Global Link

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
Без комісії

Global Link — локальний провайдер, який надає послуги у місті Київ. Крім підключення до мережі інтернет, компанія надає сучасні рішення для безпеки будинку (відеоспостереження, IP-домофони, системи оповіщення про задимлення, пожежу, витік газу та води). Клієнти інтернет-провайдера — мешканці багатоквартирних будинків та приватного сектору, які можуть обрати один із двох тарифних планів: “Закачайся” та “Закачайся+”.

Якщо вам потрібно поповнити Глобал Лінк, тоді скористайтесь сервісом онлайн-платежів Portmone і робіть оплату в будь-який час доби, не виходячи з дому.

Поповнити інтернет Глобал Лінк за 5 хвилин

Оплата Global Link через Портмоне відбувається за кілька кроків:

 1. Відкрийте розділ “Інтернет” та вкажіть регіон “Київ”.
 2. Виберіть компанію “Global Link”, самостійно відшукавши її у запропонованому списку провайдерів або скориставшись строкою пошуку.
 3. Вкажіть особовий рахунок та перейдіть до оплати, натиснувши “Оплатити”.
 4. Введіть свій email, на який буде надіслано квитанцію про оплату, а також суму та дані банківської картки, з якої будуть списані гроші.
 5. Виконайте оплату, підтвердивши списання коштів із картки.

Рахунок провайдера буде поповнений протягом 5 хвилин. У поодиноких випадках на це може знадобитися 1-3 дні. Якщо після закінчення цього терміну гроші так і не надійшли на баланс, тоді необхідно звернутися до служби підтримки провайдера, надавши квитанцію про оплату. Також можна звернутися до підтримки сервісу Portmone, де вам також допоможуть знайти "втрачений" платіж.

Щоб спростити та прискорити наступні оплати, необхідно зареєструватися на Portmone та створити шаблон. Після цього також можна буде створювати нагадування про платежі та підключити автоматичну оплату рахунків у зазначену дату та на зазначену суму.

Як сплатити Global Link без комісії

Поповнення Глобал Лінк онлайн через Портмоне не передбачає оплати комісії, але комісія може стягуватися при оплаті послуг інших провайдерів.

Якщо ви бажаєте заощаджувати на комісії, необхідно:

 1. Зареєструватися в системі або увійти до свого облікового запису, якщо ви вже зареєстровані.
 2. Відкрийте параметри профілю та виберіть “Підписка”.
 3. Підключити тариф "Місяць".

Тепер ви зможете не платити комісію під час оплати рахунків за комуналку, інтернет, охоронних сервісів, IP-телефонії та ТБ. Крім того, зареєстровані користувачі можуть накопичувати бонуси в рамках реферальної програми та оплачуючи послуги з кешбеком, а потім використовувати їх для сплати комісії.

Переваги реєстрації на сервісі Portmone

Сервіс Портмоне дозволяє поповнити Водафон з карти, поповнити Київ Цифровий, здійснити оплату Мегого онлайн та безлічі інших сервісів, при цьому не потрібно реєструватися в системі. Але, витративши 2 хвилини на створення облікового запису, ви додатково зможете:

 • персоналізувати кабінет користувача;
 • отримувати кешбек;
 • створювати шаблони;
 • передавати дані з лічильників;
 • отримувати електронні рахунки;
 • підключати автооплати та багато іншого.

Приєднуйтесь до Portmone та безпечно сплачуйте тисячі послуг онлайн з будь-якої точки України.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна