Поповнити Київ Цифровий

Комісія 1%, не менше 3 грн без авторизації.
Без комісії для авторизованого користувача.

Придбати Е-квиток можна в мобільному додатку “Київ Цифровий”, на офіційному сайті КП ГІОЦ, в касах Київського метрополітену та у спеціалізованих терміналах самообслуговування.

Для поповнення картки необхідно ввести її номер у спеціальному вікні та натиснути «Продовжити». Далі потрібно буде ввести суму оплати, а також платіжні дані.

Зареєструвати картку можна на сайті Київ Цифровий. Для цього потрібно створити Особистий кабінет, використовуючи номер мобільного телефону та надійний пароль. Потім натиснути на іконку «Електронний квиток», ввести дані проїзного та пін-код.

Термін дії картки Київ Смарт Кард складає один рік.

Картою можна оплачувати поїздки громадським транспортом Києва. Для цього необхідно піднести пластик до терміналу, розташованого біля дверей або в салоні.

Відстежувати залишок за кількістю поїздок можна в Особистому кабінеті на сайті Київ Цифровий.

Київ Цифровий — квиток для проїзду в громадському транспорті

Транспортна картка Київ Цифровий — це носій єдиного Е-квитка, що використовується для безготівкової оплати проїзду у всіх видах муніципального транспорту столиці. З появою транспортної картки, гостям та жителям Києва не потрібно стояти в чергах, щоб придбати талони чи жетони для проїзду в метро, міських автобусах, трамваях, тролейбусах, фунікулері та міській електричці — достатньо купити та поповнити картку Київ Цифровий онлайн. Крім того поповнити картку можна в касах метро та спеціальних терміналах, що розташовані на всіх станціях метрополітену, лініях швидкісного трамваю, станціях фунікулеру та міської електрички.

Поповнити Київ Цифровий через сервіс Portmone

Якщо ви шукаєте швидкий та зручний спосіб поповнення Е-квитка, тоді скористайтеся платіжним сервісом Portmone та поповнюйте картку онлайн в будь-який час та де б ви не знаходились. Для цього:

  1. Перейдіть на сайт portmone.com.ua чи скористайтесь мобільним додатком.
  2. Увійдіть до розділу “Транспорт” та виберіть регіон “Київ”, після чого оберіть “Київ Цифровий”.
  3. Введіть 12-значний номер транспортної картки та перейдіть до її поповнення, натиснувши “Оплатити”.
  4. Впишіть кількість поїздок, на яку хочете поповнити картку, email та реквізити банківської картки. Натисніть “Оплатити”.
  5. Підтвердіть оплату.

Поїздки будуть зараховані на картку протягом 2-х хвилин, після чого ви отримаєте на свою пошту листа з цифровою квитанцією, що засвідчує факт оплати.
Користувачі, що здійснювали оплату після авторизації на Портмоне, можуть зберегти оплату в якості шаблону, що дозволить робити наступні поповнення буквально в пару кліків.

Як поповнити транспортну карту Київ Цифровий без комісії

Якщо поповнення картки здійснюється не авторизованим користувачем сервісу Портмоне, тоді системою буде стягнута комісія у розмірі 1% від суми поповнення (мінімально 3 гривні). При цьому користувачі, що здійснюватимуть поповнення після реєстрації на сайті (в мобільному додатку) або входу в особистий кабінет Portmone, можуть робити це без комісії.

Якщо в ході поповнення картки у вас виникнуть проблеми чи питання, ви завжди можете звернутися до цілодобової служби підтримки сервісу, способи зв'язку з якою представлені у розділі “Контакти”.

Автоплатіж для поповнення Е-квитка в Києві

Сервіс не дозволяє створювати автоплатіж для поповнення транспортної картки Київ Цифровий, однак його можна створити для поповнення мобільного, оплати інтернету та ряду інших послуг. Щоб налаштувати автоплатіж, потрібно:

  • зареєструватися в системі або авторизуватися на Портмоне;
  • створити шаблон оплати через розділ “Шаблони” особистого кабінету ;
  • знаходячись у розділі “Шаблони”, натиснути на “три крапки” навпроти потрібного шаблону та вибрати “Створити автоплатіж”;
  • налаштувати та зберегти автоплатіж.

Готово. Тепер система буде здійснювати автоматичну оплату рахунку у вказану дату протягом обраного періоду.

Додаткові можливості онлайн-сервісу Портмоне

Використовуючи Портмоне, можна не лише поповнити Е-квиток онлайн в Києві, а й сплатити тисячі інших послуг, наприклад:

А якщо ви зареєструєтесь в системі, то отримаєте можливість отримувати кешбек та бонуси за запрошених друзів, зможете передавати показники лічильників, персоналізувати кабінет користувача, отримувати електронні рахунки та багато іншого. Приєднуйтесь до Portmone та впевніться, що онлайн оплати це не лише зручно та швидко, а й максимально безпечно.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна