Цифрал

Без комісії

Без комісії в межах тарифу «Місяць»

Втомилися від паперових квитанцій? Отримуйте електронні рахунки, передавайте показання лічильників та зберігайте квитанції про оплату в особистому кабінеті користувача. Створити особистий кабінет >>

На цій сторінці ви можете сплатити Цифрал Сервіс без комісії в дистанційному режимі. Все, що вам знадобиться для цього - це декілька хвилин вільного часу та позитивний баланс грошових коштів на картці. До речі, сплатити послуги компанії Цифрал Сервіс можна навіть без підключення до інтернету, завдяки функції "Оплата рахунків по телефону".

Як оплатити домофон онлайн?

Оплата за домофон через інтернет відбувається в декілька етапів:

  • 1. Вводимо код реєстрації (вказаний у відповідному полі на паперовій квитанції).
  • 2. Вказуємо дані картки (код CVV2/CVC2, 16-значний номер та термін дії картки), з якої і буде знята сума до сплати.

Відмітимо, що сервіс Портмоне працює з будь-якими картками платіжних систем Mastercard, Visa та ПРОСТІР. Крім того, ви можете сплатити домофон банківською карткою будь-якої фінансової установи країни.

Сплачуємо рахунки в два кліки

Щоб пришвидшити процес оплати та не вводити реквізити платіжної картки під час наступної транзакції, ми рекомендуємо створити особистий кабінет і налаштувати сплату рахунків через шаблони. Для цього необхідно зареєструватись на сайті portmone.com і слідувати чіткому алгоритму:

1. Після авторизації в системі Портмоне варто відкрити розділ "Шаблони".

2. Для створення нового шаблону необхідно натиснути на кнопку "Додати рахунок".

3. В каталозі послуг обираємо категорії "Охорона" та компанію Цифрал Сервіс, щоб оплатити домофон (Київ потрібно вказати в полі "Регіон").

4. Вводимо код реєстрації та коментар до шаблону.

Після збереження шаблону він з'явиться в однойменному розділі. Відтепер ви зможете в будь-який момент оплатити рахунок від даного постачальника послуг через розділ "Поточні рахунки і баланси".

Варто також зазначити, що в розділі "Особисті дані" можна налаштувати отримання сповіщень про надходження нових рахунків від Цифрал Сервіс за допомогою електронних листів та SMS. Підключив системні сповіщення ви вже ніколи не забудете про сплату рахунків.

Всі комунальні рахунки в одному місці

Сплата комунальних послуг ще ніколи не була такою зручною, адже з сервісом Портмоне ви можете контролювати свої рахунки та здійснювати платежі в одному місці. Сплачуйте послуги ГІОЦ, КиївГаз, Київенерго та Київводоканалу без черг та прихованих комісій. Безпеку платежів гарантуємо!

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна