Оплатити Тріолан ТБ (Triolan TV)

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
   
Рекомендуємо
Активуйте функцію та отримуйте персональні інвойси на оплату з заповненими реквізитами після реєстрації. Списання коштів після вашого підтвердження. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.

Комісія 2%, не менше 2 грн.

Також сплачують послуги

«Тріолан» — група операторів зв'язку, що надають телекомунікаційні послуги в багатоквартирних будинках і приватному секторі Києва, Харкова, Дніпра, Запоріжжя, Полтави та багатьох інших населених пунктів України. Провайдер пропонує вигідні тарифи на високошвидкісний інтернет, а також кабельне телебачення:

 1. Аналогове — класичний формат, що передбачає доступ до 75 каналів.
 2. Цифрове — 130+ каналів, підключення відбувається за допомогою тюнера.
 3. IPTV — 130+ каналів у високій якості, для перегляду яких необхідно під’єднатися до цифрового порту провайдера.

Щоб оплатити Тріолан ТБ, немає жодної необхідності простоювати в чергах до термінала чи каси у відділенні банку. Сьогодні ви можете здійснити платіж через інтернет, навіть не виходячи з дому.

Як оплатити телебачення Тріолан онлайн на Портмоне

Усі платежі на платформі Portmone здійснюються швидко та легко. Не є винятком і оплата Тріолан телебачення. Щоб заплатити за ТБ онлайн, вам знадобиться лише гаджет і банківська картка:

 1. Вкажіть номер договору, укладеного з провайдером Triolan.
 2. Впишіть суму і натисніть «Оплатити».
 3. Залиште свій email і дані банківської картки. Якщо ви авторизовані на сервісі, виберіть картку зі списку збережених.
 4. Натисніть кнопку «Оплатити».
 5. Підтвердьте платіж будь-яким зі способів, які пропонує ваш банк.

Готово — кошти надійдуть на рахунок провайдера протягом декількох хвилин (у деяких випадках переказ може тривати до 3 робочих днів). Інформація про здійснення успішної транзакції буде надіслана на вашу електронну пошту разом із квитанцією. Якщо ви є зареєстрованим користувачем, платіжний документ буде збережено у вашому особистому кабінеті.

Чи можна поповнити Тріолан ТБ без комісії

За оплату телебачення Triolan TV передбачено комісію — 2% від суми (не менше 2 грн). Оберіть на сервісі Portmone пакет «Місяць» і оплачуйте без комісії не лише телебачення, а й такі послуги:

 • інтернет;
 • телефонію;
 • охорону;
 • комуналку.

Наш сервіс заощаджує не лише ваші гроші, а й час. Зареєструйтеся на Portmone та створіть шаблон, що допоможе здійснювати платежі в один клік. Також ви можете налаштувати автоплатіж: у цьому випадку з вашої картки щомісяця списуватиметься певна сума та надходитиме на рахунок постачальника послуг.

Переваги оплати Тріолан ТБ через Portmone

Сервіс Portmone — це оперативність платежів, гарантія безпеки ваших даних і суттєва економія часу. Якщо вам потрібно поповнити телебачення Тріолан, скористайтеся нашим сервісом і оцініть його переваги:

 • інтуїтивно зрозумілий інтерфейс сайту і додатка;
 • наявність підказок;
 • оплата всіх рахунків на одній платформі, зокрема без зазначення реквізитів одержувача;
 • безліч зручних розділів і функцій особистого кабінету — створення шаблонів, налаштування нагадувань і рекурентних платежів, контроль динаміки витрат на «комуналку», можливість прив'язати рахунки до адрес і багато іншого.

За допомогою нашого сервісу ви можете не лише поповнити Тріолан, але й переказати гроші друзям, заплатити за «комуналку», придбати страховий поліс і виконати багато інших фінансових завдань. Ознайомитися з повним переліком можливостей можна на нашому сайті.

Вибирайте Portmone! Ми дбаємо про ваш комфорт і прагнемо постійно підвищувати якість наших послуг.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна