Поповнити рахунок Київстар

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
   
Рекомендуємо
Активуйте функцію та отримуйте персональні інвойси на оплату з заповненими реквізитами після реєстрації. Списання коштів після вашого підтвердження. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
Комісія 2% +2 грн без авторизації,
2% мін 2 грн для авторизованого користувача

Для поповнення мобільного рахунку Kyivstar необхідно - вибрати меню поповнення рахунку, ввести номер телефону Київстар для поповнення, ввести суму і вибрати карту з якої здійснити оплату. Після чого, кошти надійдуть на рахунок вашого мобільного телефону без комісії.

Для поповнення мобільного рахунку Kyivstar без комісії необхідно - зареєструватися в кабінеті Портмоне, додати номер телефону в особистому кабінеті, і здійснювати платежі без комісії.

Поповнюючи рахунок Київстар, абоненти автоматично сплачують послуги мобільного інтернету.

Процес поповнення рахунку іншого абонента Київстар за допомогою Портмоне, нічим не відрізняється від поповнення власного мобільного. Для цього замість свого номеру потрібно вказати мобільний номер іншої людини.

Найзручніший спосіб поповнення рахунку Київстар з телефону — скористатись мобільним додатком Portmone, який доступний для встановлення на Android та iOS-пристроях.

Якщо ви поповнили мобільний рахунок іншого абонента, якомога швидше зверніться до служби підтримки Київстар через спеціальний чат. При цьому звертаємо увагу, що відкликати оплату може лише касир чи служба підтримки платіжного терміналу і лише в день здійснення оплати.
Якщо було здійснено поповнення номера абонента передплаченого зв'язку, то такий платіж повернути неможливо.

Підключити тариф Київстар після поповнення рахунку можна одним із способів:

 • набравши на клавіатурі телефона комбінацію 477*202 і натиснувши виклик;
 • через мобільний застосунок “Мій Київстар”, натиснувши на головному екрані напис “Не чекайте — замовляйте тариф самостійно”;
 • звернувшись до служби підтримки по номеру 466 чи найближчого магазину Київстар.

Як поповнити рахунок «Київстар»

Київстар — національний оператор зв'язку, представлений на українському ринку з 1994 року. Компанія входить до складу міжнародної групи VEON і на сьогоднішній день обслуговує більше 24,3 млн абонентів. Крім мобільного зв'язку оператор пропонує:

 • 4G інтернет;
 • Big Data;
 • сервіси кіберзахисту;
 • цифрове ТБ;
 • домашній інтернет;
 • хмарні сервіси.

Для швидкого і зручного поповнення мобільного Київстар, скористайтесь сайтом або додатком Портмоне, який можна встановити на смартфони на базі операційних систем Андроїд та iOS.

Поповнення Kyivstar банківською карткою на Portmonе

Для того, щоб поповнити Kyivstar за допомогою нашого сервісу, вам знадобиться лише банківська картка Visa/MasterCard з достатньою сумою коштів на рахунку та будь-який пристрій з доступом до інтернету. Дотримуйтесь такого алгоритму:

 1. Введіть номер мобільного телефону.
 2. Вкажіть суму оплати або виберіть із запропонованих варіантів.
 3. Натисніть «Оплатити».
 4. На сторінці вкажіть email і реквізити платника. Якщо ви попередньо авторизувалися на сайті, вводити дані не знадобиться, оскільки вони зберігаються в особистому кабінеті.
 5. Ініціюйте транзакцію натисканням відповідної кнопки. Кошти надійдуть на рахунок оператора протягом декількох секунд, а ви отримаєте повідомлення з підтвердженням оплати на вказану електронну адресу.

Як поповнити рахунок Київстар без комісій

Оплатити «Київстар» за допомогою нашого сервісу можуть усі користувачі без винятку, зокрема ті, хто поки що не зареєструвався на сайті Portmone. Проте авторизовані клієнти отримують безліч бонусів і корисних функцій. Якщо ви сумніваєтеся, чи варто проходити реєстрацію, ознайомтеся з плюсами такого рішення.

 • Авторизовані користувачі можуть оплатити «Київстар» без комісії. Клієнти, що не пройшли авторизацію, оплачують мінімальну комісію в розмірі 1% від суми + 2 грн.
 • Можливість створити зручний шаблон і поповнювати баланс мобільного в пару кліків. Для цього слід натиснути «Шаблони» — «Створити шаблон», вибрати Kyivstar у розділі «Мобільний зв'язок», вказати номер мобільного та коментар (необов'язково). Готово — наступного разу операція триватиме лічені секунди.
 • Можливість налаштувати автоплатіж або нагадування. Хвилюєтеся, що в найнезручніший момент можете залишитися без грошей на рахунку? Просто зайдіть у розділ «Регулярні платежі» в особистому кабінеті та знайдіть вкладку «Створити автоплатіж». Далі виберіть потрібний шаблон, вкажіть суму, дати першого списання та закінчення дії послуги, банківську картку, після чого активуйте автоматичну оплату. Ця зручна функція допоможе вам забути про необхідність поповнення балансу та заощадити час. Вимкнути опцію можна будь-коли, тому можливість несанкціонованого зняття коштів виключається.

Також за допомогою Portmone можна поповнити домашній інтернет Київстар. Зробити це можна також без комісії: сервіс надає послугу безоплатно зареєстрованим користувачам і клієнтам, що активували тарифний пакет «Місяць».

Як дізнатися на скільки поповнити рахунок Київстар

Щоб дізнатися, чи вистачить коштів на балансі «Київстар» для активації тарифного плану, необхідно перевірити рахунок. Зробити це можна таким чином:

 • відправити комбінацію *111# (працює також у роумінгу та не тарифікується);
 • здійснити дзвінок на номер 444. Дзвінки доступні лише на території нашої країни;
 • зайти в розділ «Огляд» системи «Мій Київстар», де міститься інформація про тарифний план, баланс і залишок трафіку.

Щоб перевірити бонусний рахунок, слід набрати *112# або *100#, а уточнити кількість використаних мегабайтів інтернету можна за запитом *252#.

Дізнатися про свій тариф можна шляхом введення запиту *100*01*2#, в системі «Мій Київстар» або за номером 466*66.

Як активувати послугу «Київстар» після поповнення

Якщо для автоматичної активації місячного тарифу коштів на вашому балансі недостатньо, необхідно поповнити рахунок «Київстар» з картки на потрібну суму та подати заявку на підключення. Для цього слід скористатися одним зі способів:

 • ввести USSD-код 477*202 та натиснути кнопку виклику;
 • скористатися системою «Мій Київстар»;
 • зателефонувати оператору.

Що робити, якщо у вас закінчилися хвилини згідно з тарифом, але необхідно здійснити терміновий дзвінок? Замовте додаткові хвилини, надіславши запит *477*203#, або активуйте відповідну опцію в системі «Мій Київстар».

Якщо ви завжди вчасно поповнюєте рахунок або налаштували рекурентні платежі на Portmone, тарифний план активується автоматично. Реєструйтеся на нашому сайті, поповнюйте баланс «Київстар» без комісії та користуйтеся всіма перевагами сервісу.

Автоплатіж для поповнення Київстар онлайн

Якщо ви постійно забуваєте поповнити Київстар онлайн, система Портмоне дозволяє налаштувати автоматичне поповнення балансу оператора. Для цього необхідно:

 1. Зареєструватися або авторизуватися в кабінеті Portmone.
 2. Перейти у розділ “Шаблони”, натиснути на кнопку створення нового шаблону, після чого знайти компанію “Київстар»” і ввести мобільний номер. Зберегти шаблон.
 3. Підключити автоматичне поповнення рахунку, натиснувши “три крапки” і обравши “Створити автоплатіж” навпроти потрібного шаблону.
 4. Вказати параметри поповнення, платіжну інформацію і період використання автоплатежу.

Збережіть автоплатіж, після чого система буде автоматично поповнювати ваш рахунок.

Додаткові можливості онлайн-сервісу Портмоне

Використовуючи Портмоне можна:

А витративши пару хвилин на реєстрацію, можна буде заощаджувати на комісії, отримувати кешбек, налаштовувати автоматичну сплату рахунків, передавати дані лічильників, дивитись статистику витрат, персоналізувати кабінет користувача та багато іншого.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна