Поповнити рахунок Київстар

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
   
Рекомендуємо
Активуйте функцію та отримуйте персональні інвойси на оплату з заповненими реквізитами після реєстрації. Списання коштів після вашого підтвердження. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
Комісія 2% +2 грн без авторизації,
2% мін 2 грн для авторизованого користувача

Для поповнення мобільного рахунку Kyivstar необхідно - вибрати меню поповнення рахунку, ввести номер телефону Київстар для поповнення, ввести суму і вибрати карту з якої здійснити оплату. Після чого, кошти надійдуть на рахунок вашого мобільного телефону без комісії.

Для поповнення мобільного рахунку Kyivstar без комісії необхідно - зареєструватися в кабінеті Портмоне, додати номер телефону в особистому кабінеті, і здійснювати платежі без комісії.

Необхідна сума коштів на балансі мобільного та своєчасна активація тарифного пакета допомагає бути на зв'язку з близькими, спілкуватися в месенджерах і бути в курсі новин. Саме тому важливо вчасно оплачувати послуги оператора. Якщо ви хочете здійснити поповнення рахунку «Київстар», вам не доведеться шукати термінали самообслуговування та стояти в черзі. Зробити це швидко та без проблем можна за допомогою сервісу Portmone.

Як поповнити рахунок «Київстар»

Мобільний оператор пропонує тарифні плани на інтернет і зв'язок, що передбачають щомісячне списання певної суми з рахунку абонента. Якщо коштів недостатньо, пакет не активується. Щоб не допустити такої ситуації, важливо розібратися у варіантах поповнення та вибрати оптимальний.

Покласти гроші на рахунок «Київстар» можна кількома способами. Ви можете поповнити баланс:

 • за допомогою терміналу чи інтернет-банкінгу;
 • через сайт оператора мобільного зв'язку;
 • скориставшись зручним сервісом онлайн-платежів Portmone. Усього кілька кліків — і кошти буде переведено на рахунок оператора. Залишиться активувати тарифний пакет, і можна знову бути на зв'язку з близькими в мобільній мережі та месенджерах.

Поповнення «Київстар» через Portmone

Для того, щоб поповнити Kyivstar за допомогою нашого сервісу, вам знадобиться лише банківська картка Visa/MasterCard з достатньою сумою коштів на рахунку та будь-який пристрій з доступом до інтернету. Дотримуйтесь такого алгоритму:

 1. Введіть номер мобільного телефону.
 2. Вкажіть суму оплати або виберіть із запропонованих варіантів.
 3. Натисніть «Оплатити».
 4. На сторінці вкажіть email і реквізити платника. Якщо ви попередньо авторизувалися на сайті, вводити дані не знадобиться, оскільки вони зберігаються в особистому кабінеті.
 5. Ініціюйте транзакцію натисканням відповідної кнопки. Кошти надійдуть на рахунок оператора протягом декількох секунд, а ви отримаєте повідомлення з підтвердженням оплати на вказану електронну адресу.

Чи можна поповнити «Київстар» без комісії

Оплатити «Київстар» за допомогою нашого сервісу можуть усі користувачі без винятку, зокрема ті, хто поки що не зареєструвався на сайті Portmone. Проте авторизовані клієнти отримують безліч бонусів і корисних функцій. Якщо ви сумніваєтеся, чи варто проходити реєстрацію, ознайомтеся з плюсами такого рішення.

 • Авторизовані користувачі можуть оплатити «Київстар» без комісії. Клієнти, що не пройшли авторизацію, оплачують мінімальну комісію в розмірі 1% від суми + 2 грн.
 • Можливість створити зручний шаблон і поповнювати баланс мобільного в пару кліків. Для цього слід натиснути «Шаблони» — «Створити шаблон», вибрати Kyivstar у розділі «Мобільний зв'язок», вказати номер мобільного та коментар (необов'язково). Готово — наступного разу операція триватиме лічені секунди.
 • Можливість налаштувати автоплатіж або нагадування. Хвилюєтеся, що в найнезручніший момент можете залишитися без грошей на рахунку? Просто зайдіть у розділ «Регулярні платежі» в особистому кабінеті та знайдіть вкладку «Створити автоплатіж». Далі виберіть потрібний шаблон, вкажіть суму, дати першого списання та закінчення дії послуги, банківську картку, після чого активуйте автоматичну оплату. Ця зручна функція допоможе вам забути про необхідність поповнення балансу та заощадити час. Вимкнути опцію можна будь-коли, тому можливість несанкціонованого зняття коштів виключається.

Також за допомогою Portmone можна поповнити домашній інтернет Київстар. Зробити це можна також без комісії: сервіс надає послугу безоплатно зареєстрованим користувачам і клієнтам, що активували тарифний пакет «Місяць».

Як поповнити рахунок «Київстар» за кордоном

Перебуваючи в роумінгу, абоненти «Київстар» можуть поповнити рахунок кількома способами:

 • через сайт kyivstar.ua чи «Мій Київстар»;
 • набрати з телефону *134# та натиснути кнопку дзвінка. Щоб скористатися цим варіантом, слід попередньо зареєструвати та активувати картку в меню *134#, переконавшись, що вона відкрита для інтернет-платежів;
 • скористатися послугою «Екстра гроші» шляхом введення запиту *117#;
 • сповістити друга чи родича в Україні про те, що вам потрібне поповнення рахунку. Для цього слід набрати *132*380XXYYYYYYY#, де XX — код мережі «Київстар», YYYYYYY — номер абонента.

Ще один простий спосіб для абонентів «Київстар» поповнити онлайн рахунок з-за кордону пропонує сервіс Portmone. Вам не доведеться вводити реквізити платника та витрачати час: просто увійдіть до свого особистого кабінету, виберіть шаблон та ініціюйте транзакцію. Все, що вам знадобиться, — банківська картка та доступ до мережі.

Як дізнатися, на скільки поповнювати рахунок «Київстар»

Щоб дізнатися, чи вистачить коштів на балансі «Київстар» для активації тарифного плану, необхідно перевірити рахунок. Зробити це можна таким чином:

 • відправити комбінацію *111# (працює також у роумінгу та не тарифікується);
 • здійснити дзвінок на номер 444. Дзвінки доступні лише на території нашої країни;
 • зайти в розділ «Огляд» системи «Мій Київстар», де міститься інформація про тарифний план, баланс і залишок трафіку.

Щоб перевірити бонусний рахунок, слід набрати *112# або *100#, а уточнити кількість використаних мегабайтів інтернету можна за запитом *252#.

Дізнатися про свій тариф можна шляхом введення запиту *100*01*2#, в системі «Мій Київстар» або за номером 466*66.

Як активувати послугу «Київстар» після поповнення

Якщо для автоматичної активації місячного тарифу коштів на вашому балансі недостатньо, необхідно поповнити рахунок «Київстар» з картки на потрібну суму та подати заявку на підключення. Для цього слід скористатися одним зі способів:

 • ввести USSD-код 477*202 та натиснути кнопку виклику;
 • скористатися системою «Мій Київстар»;
 • зателефонувати оператору.

Що робити, якщо у вас закінчилися хвилини згідно з тарифом, але необхідно здійснити терміновий дзвінок? Замовте додаткові хвилини, надіславши запит *477*203#, або активуйте відповідну опцію в системі «Мій Київстар».

Якщо ви завжди вчасно поповнюєте рахунок або налаштували рекурентні платежі на Portmone, тарифний план активується автоматично. Реєструйтеся на нашому сайті, поповнюйте баланс «Київстар» без комісії та користуйтеся всіма перевагами сервісу.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна