Поповнити рахунок Київстар

Комісія 1% +2 грн без авторизації.
Без комісії для авторизованого користувача.

FAQ

За допомогою сервісу portmone.com ви можете поповнити рахунок Київстар карткою Visa чи Mastercard будь-якого банку дистанційно, незалежно від місцерозташування. Поповнення здійснюється в режимі реального часу, тому грошові кошти надходять відразу після проведення транзакції.

Як поповнити рахунок?

Для того щоб поповнити Київстар онлайн необхідно здійснити декілька простих дій:

  • Вказати номер телефону та суму, яку ви бажаєте зарахувати на свій баланс;
  • Вказати реквізити банківської картки (номер картки, термін дії, CVV2/CVC2 код) з якої буде списана вказана раніше сума грошових коштів.

Якщо ви бажаєте отримати листа з підтвердженням платежу, потрібно вказати адресу електронної пошти в відповідному полі.

Поповнення через шаблон

Зареєструвавшись в системі Портмоне та створивши шаблон для поповнення балансу номеру Kyivstar, ви зможете здійснювати операцію в декілька кліків. Для цього:

1. Пройдіть процедуру реєстрації.

2. Перейдіть в розділ «Шаблони» та натисніть на кнопку «Додати рахунок».

3. Оберіть компанію Київстар в категорії «Мобільний зв'язок».

4. Вкажіть номер телефону та коментар до шаблону (не обов’язково).

Пройшовши перераховані кроки, ви зможете поповнити рахунок карткою в розділах «Поточні рахунки та баланси», «Баланси в компаніях» і «Шаблони».

Автоматична оплата

В системі Портмоне доступні і інші функції для абонентів Київстар: поповнити рахунок можна за допомогою автоплатежу, а також використовуючи гаманець Masterpass.

Автоплатіж дозволить назавжди забути про таку рутину, як поповнення балансу мобільного телефону. Для активації послуги достатньо перейти в розділ «Автоматична оплата» (доступний тільки зареєстрованим користувачам), в переліку обрати шаблон з номером телефону, вказати параметри автоплатежу (поріг балансу, суму поповнення, кількість поповнень) та вибрати картку для списання грошових коштів.

Варто зазначити, що в будь-який момент можна відключити автоматичний платіж, тому немає ніякого ризику незапланованого зняття грошей.

Сплачуйте рахунки без комісії

Портмоне – це не тільки поповнення балансу мобільного телефону. За допомогою ресурсу можна сплачувати рахунки будь-якого комунального підприємства, ТБ та Інтернет-провайдера, охоронного агентства чи страхової компанії, телекомунікаційної корпорації чи податки до бюджету країни. При цьому платіж можна здійснити карткою Приватбанку, Альфа Банку, Райффайзен Банку Аваль, Ощадбанку та інших фінансових установ.

Про діючі тарифні плани, а також про те, які послуги можна сплачувати без комісії можна дізнатись тут.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна