Київстар Домашній інтернет - оплата

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
   
Рекомендуємо
Активуйте функцію та отримуйте персональні інвойси на оплату з заповненими реквізитами після реєстрації. Списання коштів після вашого підтвердження. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
Комісія 1% + 2 грн
Зверніть увагу! Компанія не надає рахунки для системи Portmone.com. Після введення і збереження Ваших реквізитів поповнити рахунок можна через меню "Поповнити баланс в компаніях".

Також сплачують послуги

Київстар — національна телекомунікаційна компанія, що надає послуги мобільного зв'язку, а також високошвидкісного мобільного та домашнього інтернету. Якщо говорити про домашній інтернет, то клієнтам оператора доступний широкий вибір тарифних планів, здатних задовольнити запити навіть найвибагливіших користувачів. Головні особливості інтернету від Київстар:

 • безкоштовне підключення;
 • безлімітний трафік на швидкості до 1000 Мбіт/с;
 • бонус у вигляді додаткової безкоштовної послуги на вибір (Київстар ТБ, гігабітний інтернет або статична IP-адреса);
 • цілодобова підтримка.

Шукаєте, де швидко поповнити рахунок Домашнього інтернету Київстар? Тоді скористайтесь послугами Portmone та здійснюйте оплату онлайн, де б ви не знаходилися.

Як поповнити Домашній інтернет Київстар

Щоб поповнити Kyivstar Домашній інтернет за допомогою Портмоне, потрібно виконати декілька нескладних дій:

 1. Виконайте вхід у “Каталог послуг” та перейдіть до розділу “Інтернет”.
 2. У запропонованому списку компаній оберіть “Київстар Домашній інтернет”.
 3. Введіть № особового рахунку та суму, після чого натисніть кнопку “Оплатити”.
 4. Заповніть реквізити банківської картки та вкажіть актуальну адресу електронної пошти.
 5. Повторно натисніть “Оплатити” та підтвердіть списання коштів із картки.

Ваш баланс буде поповнений протягом декількох хвилин, після чого на наданий емейл буде надіслано листа з квитанцією. Якщо оплата здійснювалася після авторизації на сайті, вона також буде автоматично збережена у персональному кабінеті у розділі “Архів”.

Якщо під час оплати ви зіткнулися з будь-якими труднощами, зв'яжіться з нашою службою підтримки, контакти якої можна знайти у розділі “Контакти”.

Якими картками можна сплатити Kyivstar Домашній інтернет

Заплатити за інтернет Київстар можна як через сайт, так і через мобільний додаток Portmone, який доступний для пристроїв на базі операційної системи Android та iOS. До оплати приймаються картки таких платіжних систем як:

 • Простір;
 • Visa;
 • Mastercard.

Авторизовані в системі користувачі можуть зберігати дані платіжних карток, що позбавить необхідності постійного введення їх реквізитів і зробить процес оплати ще більш швидким і комфортним.

Чи можна поповнити Домашній інтернет Київстар безкоштовно

Комісія системи при оплаті інтернету Kyivstar складає 1% від суми сплати + 2 грн. При цьому авторизовані користувачі можуть поповнити Домашній інтернет Київстар без комісії. Для цього потрібно підключити пакет “Місяць”:

 • увійдіть до особистого кабінету;
 • перейдіть до розділу “Управління профілем” та виберіть вкладку “Мій тариф”;
 • натисніть кнопку “Активувати пакет “Місяць”.

Готово! Тепер ви зможете платити за інтернет, комунальні, а також послуги телебачення, охоронних фірм та телефонії, не сплачуючи комісію.

Крім того, авторизовані користувачі можуть накопичувати бонусні бали (1 бал = 1 гривні), здійснюючи оплати послуг з кешбеком і запрошуючи друзів за спеціальним реферальним посиланням, а потім використовувати їх для оплати комісії. Також бонусні бали можна вивести на свій мобільний.

Як дізнатися, чи пройшло поповнення рахунку Домашнього інтернету Київстар

Зазвичай, гроші надходять на баланс провайдера протягом декількох хвилин після проведення оплати. У поодиноких випадках гроші можуть бути зараховані протягом 1-3 днів. Перевірити факт надходження коштів на рахунок можна одним із способів:

 • через власний кабінет на сайті kyivstar.ua;
 • через мобільний додаток “Мій Київстар”, доступний для скачування на iOS та Андроїд пристрою;
 • зателефонувавши на гарячу лінію оператора за номером 0 (800) 300460;
 • набравши USSD код *460# на своєму телефоні (тільки для абонентів Київстар).

Якщо співробітник оператора попросить вас надіслати квитанцію для перевірки платежу, надайте йому квитанцію, яка була надіслана системою Portmone після проведення оплати.

Що ще можна сплатити через Portmone

Крім оплати домашнього інтернету, сервіс Портмоне дозволяє:

Користуючись Portmone, ви завжди зможете розраховувати на вигідні тарифи, високу швидкість обробки платежів, простий і зрозумілий інтерфейс, а також надійний захист персональних даних.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна