Кредити онлайн

Підпишіться на оновлення!

Війна внесла свої корективи в роботу ринку фінансової допомоги. Наразі більшість компаній призупинили свою діяльність. Ті, що продовжують роботу відображені на цій сторінці. Будь ласка, вкажіть свої контактні дані і ми обов'язково сповістимо вас, коли ринок запрацює повноцінно.

Надішліть свою заявку до 3 компаній та підвищте ймовірність отримати кредит до 98%

Наприклад, в CreditKasa, Качай Гроші та Credit7

Готово!

Ви підписалися на оновлення з мікрокредитування. На вашу пошту ми будемо надсилати нові пропозиції. Якщо ви захочете відписатися, можете це зробити всередині листа.

FAQ

Що таке онлайн кредит

Онлайн кредит — один із видів короткострокового мікрокредитування, що відрізняється від класичних банківських позик величиною та способом нарахування процентної ставки (відсотки нараховуються за кожен день користування грошима), а також сумою запозичення, яка є помітно нижчою. Щоб оформити кредит на картку онлайн, потрібний мінімальний пакет документів, а також наявність ПК або смартфона, підключеного до Інтернету. Весь процес оформлення займає не більше 20 хвилин часу, після чого кошти автоматично зараховуються на платіжну картку позичальника.

Де взяти онлайн кредит

Щоб взяти кредит онлайн на картку можна самостійно знайти та вибрати кредитну організацію, що потребує чимало часу та сил. Або можна скористатися більш простим та надійним способом — підібрати та оформити позику за допомогою платіжного сервісу Portmone.com.

На нашому сайті представлені лише найкращі та найнадійніші мікрофінансові компанії України, які пропонують найвигідніші умови запозичення коштів. Тут же можна знайти всю необхідну інформацію про умови видачі позик, а також підписатися на оновлення, що дозволить отримувати повідомлення про вигідні пропозиції та акції на свій email.

Переваги МФО перед банками

У порівнянні з банківськими кредитами, мікрокредити онлайн на картку від МФО мають низку переваг:

 • оформлення заявки відбувається онлайн, а процес прийняття рішення здебільшого повністю автоматизовано;
 • немає необхідності надавати поручителів та підтверджувати доходи;
 • є можливість оформити невелику на короткий термін, тоді як мінімальний термін для отримання кредиту у банку — від 30-60 днів;
 • високий відсоток схвалення, оскільки мікрофінансові компанії лояльніші до позичальників;
 • висока швидкість прийняття рішень та виплати кредитних коштів на картку;
 • можливість оформлення першої мікропозики на спеціальних умовах — від 0,01% на день;
 • у разі фінансових труднощів, позичальник може скористатися послугою пролонгації та відстрочити дати повернення тіла кредиту, сплативши лише суму відсотків, які були нараховані за фактично дні використання позикових коштів.

Крім того, МФО регулярно надають промокоди, що дозволяють оформити гроші в кредит зі значною знижкою.

ТОП онлайн кредитів

Ми постійно відстежуємо фінансовий ринок та аналізуємо безліч параметрів мікрокредитних організацій, щоб запропонувати вам лише найкращі кредитні пропозиції. На сьогоднішній момент до нашого ТОП 10 МФО, де найкраще взяти кредит онлайн, входять такі компанії:

Money4You — рішення протягом 5 хвилин, доступна послуга пролонгації та дострокове погашення без штрафів та додаткових комісій.

CCloan — низькі відсотки та тривалий термін кредитування, відсутність необхідності надавати довідку про доходи, заставу та поручителів.

Selfie Credit — наявність цілодобової підтримки, миттєва реєстрація по фото та вигідна система лояльності.

Credit7 — прості та прозорі умови кредитування, рішення всього протягом 7 хвилин.

Miloan — високий відсоток видачі позик, 100% онлайн процес та можливість пролонгації позики.

Moneyveo — миттєве рішення та прозорі умови видачі позик.

CreditKasa - позики на будь-які цілі без застави, поручителів та довідки про доходи.

Качай Гроші — рішення протягом 5 хвилин, широкий вибір способів погашення.

Zecredit — наявність програми лояльності та можливість онлайн пролонгації позики.

BananaCredit — просте та швидке оформлення, пролонгація та вигідні умови кредитування.

Умови онлайн кредитування на картку

Кожна кредитна організація має право встановлювати власні параметри кредитування, але в середньому умови МФО, представлених на сервісі Portmone, мають такий вигляд:

 • термін кредиту — до 25-30 днів;
 • сума — від 5000 до 150000 грн;
 • ставка за кредитом — близько 2% за день.

При цьому більшість компаній надають новим клієнтам можливість отримати першу мікропозику на картку на пільгових умовах — лише під 0,01%. Це зроблено, щоб позичальник міг протестувати зручність онлайн позик без ризику для свого гаманця.

Взяти кредит на картку через Portmone

Щоб взяти кредит на картку терміново за допомогою Portmone.com, користувач сервісу повинен виконати кілька простих дій:

 1. Обрати організацію з найбільш привабливими умовами видачі позики із представленого списку МФО та натиснути кнопку “Оформити”.
 2. Система автоматично перенаправить користувача на сайт кредитної організації, де потрібно виконати вхід до персонального кабінету або зареєструватися.
 3. Вказати бажану суму та термін кредитування;
 4. Заповнити заявку, в якій вказати персональну інформацію (ПІБ, місце реєстрації/проживання, місце роботи та дохід).
 5. Надіслати заявку та чекати на рішення.
 6. При позитивному рішенні залишиться вказати номер своєї платіжної картки та підтвердити оформлення позики.
 7. Отримати кошти на картку.

У більшості випадків гроші перераховують на рахунок протягом декількох хвилин, але в окремих випадках на це може знадобитися кілька робочих днів. Час зарахування залежить від процесів та процедур зарахування коштів, які використовує банк-емітент у межах своєї фінансової діяльності.

Які документи потрібні для онлайн оформлення кредиту

На сьогоднішній день, щоб взяти кредити в мікрофінансових організаціях України, не потрібно збирати величезний пакет документів. Достатньо надати:

 • ID-картку чи паспорт, що підтверджує громадянство України;
 • ідентифікаційний номер платника податків.

Причому в більшості випадків достатньо надати лише дані цих документів, але іноді кредитна організація може попросити додатково направити їх скан-копію або фотографію. Крім того, кредитор може запросити додаткові документи, наприклад, посвідчення водія або пенсії, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу або довідку про доходи, за умови, що вони є в наявності.

Також, для оформлення мікропозики Україна, знадобиться:

 • платіжна картка, на яку будуть перераховані кредитні кошти (вкрай важливо використовувати картку, яка належить саме позичальнику, інакше є ризик отримати відмову);
 • моб. телефон та email, які використовуються для комунікації та авторизації на сайті кредитора.

Деякі МФО також просять надати фото, але на ринку достатньо організацій, що готові надавати гроші без фото.

Вимоги до позичальників

МФО, представлені на українському ринку, висувають такі вимоги до позичальників:

 • вік — від 18 до 65 років (деякі компанії готові кредитувати людей віком до 70-75 років);
 • українське громадянство;
 • наявність банківської картки та мобільного телефону;
 • отримання стабільного доходу.

Варто наголосити, що скористатися позикою можуть як офіційно, так і неофіційно працевлаштовані громадяни, а також пенсіонери, студенти та особи у декретній відпустці, доходу яких достатньо для погашення фінансових зобов'язань.

Як збільшити шанси отримання мікрокредиту на картку

МФО гарантують високий відсоток узгодження заявок, однак іноді у видачі позикових коштів можуть відмовити. Найчастіше це відбувається з однієї з причин:

 • при заповненні заявки було допущено помилки або вказано неправдиву інформацію;
 • документи позичальника значаться серед викрадених чи загублених;
 • банківська картка для зарахування коштів прострочена чи не належить позичальнику;
 • вік не відповідає вимогам кредитної організації;
 • є поточні прострочення за активними кредитами в інших фінансових установах.

Щоб підвищити ймовірність отримання позички, рекомендується:

 • надавати лише правдиву інформацію про себе;
 • переконатися, що у банківської картки не минув термін дії, а також відсутні обмеження на проведення онлайн-оплат;
 • звернутися до БКІ, можливо, у вас є закриті позики, інформація щодо яких не встигла оновитися в Бюро — тоді варто трохи почекати та подати заявку на кредит пізніше.

У разі отримання відмови не поспішайте подавати нову заявку. Краще почекати декілька днів, після чого спробувати надіслати запит на надання позики повторно.

Як правильно обрати МФО в Україні

Щоб уникнути проблем і не погіршити своє фінансове становище, рекомендується оформляти кредит на картку тільки в перевірених мікрофінансових організаціях, що добре себе зарекомендували. Для цього перед оформленням позики обов'язково зверніть увагу на такі моменти як:

 • Репутація МФО — перевірте наявність свідоцтва про реєстрацію, а також не полінуйтеся пошукати відгуки реальних клієнтів в інтернеті.
 • Наявність прихованих комісій та платежів — для цього уважно подивіться приклад кредитного договору, який можна знайти на сайті кредитора, на наявність додаткових платежів, разових комісій тощо.
 • Способи погашення — віддавайте перевагу тим компаніям, які пропонують щонайменше декілька способів погашення позики. Це позбавить ситуацій, коли кошти потрібно вносити тільки в офісі компанії, яка може бути за сотні кілометрів від вас.
 • Наявність вичерпної контактної інформації — переконайтеся, що на сайті МФО є телефони гарячої лінії, вказана адреса та email. Віддавайте перевагу тим компаніям, де є цілодобова підтримка.

І останнє, перш ніж оформити позику, тверезо оцініть свої фінансові можливості, і якщо ви сумніваєтеся, що зможете повернути гроші, від оформлення позики краще відмовитись.

Чому вигідно брати кредити у різних МФО

Багато представлених в Україні мікрофінансових організацій видають першу позику для нових користувачів на спеціальних пільгових умовах — лише під 0,01% на день. Якщо ви скористаєтесь цією можливістю і будете оформлювати нові позики в МФО, послугами яких раніше не користувалися, то зможете користуватися кредитними коштами практично безкоштовно. Таким чином, ви не тільки зможете протестувати сервіс кредитування в різних МФО, але й зберегти сімейний бюджет. Крім того, у різних МФО можуть діяти унікальні акції, що дозволяють не лише оформити кредит онлайн зі знижкою, а й взяти участь у різноманітних розіграшах призів.

Де і як погасити мікрокредит онлайн

За допомогою Portmone.com можна не лише оформити, а й погасити раніше оформлену позику. Для цього знадобиться:

 1. Увійти в “Каталог послуг” та обрати розділ “Кредити”.
 2. Знайти потрібну кредитну організацію, кредит якої потрібно погасити.
 3. Вказати номер телефону або номер кредитного договору, після чого натиснути кнопку “Оплатити”.
 4. Вказати email та реквізити платіжної картки, з якої будуть списані кошти.
 5. Повторно натиснути кнопку “Оплатити” та підтвердити списання коштів з картки, запропонованим вашим банком способом.

Відразу після проведення транзакції квитанція про оплату буде відправлена на вказаний email. Також зареєстровані користувачі можуть знайти її в особистому кабінеті.

Що буде якщо не платити за кредит

У разі несвоєчасного погашення позики, кредитні організації застосовують штрафні санкції, з розміром та порядком нарахування яких можна ознайомитись у кредитному договорі. Ми рекомендуємо робити це до підписання договору.

Якщо позичальник продовжує ігнорувати вимогу повернути борг та сплатити штраф, кредитор може звернутися до суду та стягнути гроші у судовому порядку. Крім того, дані про такого позичальника будуть передані в Бюро кредитних історій, що негативно вплине на його кредитний рейтинг і ускладнить отримання нових позик у подальшому.

Підписка на оновлення
Вкажіть свої дані для отримання актуальної інформації та вигідних пропозицій.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна