Кредити онлайн

Підпишіться на оновлення!

Війна внесла свої корективи в роботу ринку фінансової допомоги. Наразі більшість компаній призупинили свою діяльність. Ті, що продовжують роботу відображені на цій сторінці. Будь ласка, вкажіть свої контактні дані і ми обов'язково сповістимо вас, коли ринок запрацює повноцінно.

Готово!

Ви підписалися на оновлення з мікрокредитування. На вашу пошту ми будемо надсилати нові пропозиції. Якщо ви захочете відписатися, можете це зробити всередині листа.

Кредит онлайн на картку - простий і швидкий спосіб вирішити тимчасові фінансові складності. До недавніх пір, щоб отримати кредит, потенційному позичальнику потрібно було обов'язково йти у відділення банку, заповнювати довгу анкету, надавши вичерпну інформацію про себе, своє місце роботи, фінансовий стан і родичів, а потім ще протягом години-півтори нудитися в очікуванні відповіді по кредитній заявці. З розвитком ринку кредитування, в Україні почали з'являтися мікрофінансові організації (МФО), які запропонували українцям альтернативу класичним банківським кредитам - так звані короткострокові мікропозики, оформити і розрахувати які можна через інтернет на сайті платіжного сервісу Portmone.com.

Основні переваги та недоліки мікрокредитів

Сьогодні на українському ринку представлено понад 600 мікрофінансових компаній і сервісів, і їх кількість продовжує збільшуватися. Цьому сприяє відразу кілька факторів, які можна сміливо віднести до переваг МФО:

 • Прозорі тарифи

  Користуючись мікрокредитами клієнти можуть бути впевнені у відсутності прихованих платежів і комісій, в той час як банк може промовчати про обов'язкову страховку і розмір комісії за обслуговування кредиту та внесення грошей на розрахунковий рахунок.

 • Лояльні вимоги до позичальників

  На відміну від банків, МФО висувають менш жорсткі вимоги до потенційних позичальників. Можливість оформити позику доступна будь-якому українцеві у віці від 18 до 65 років, при не потрібно надавати контакти поручителів (беруть на себе відповідальність за погашення позики, якщо цього не може зробити позичальник) і зовсім не обов'язкова наявність офіційної зарплати. Крім того, кредитні організації гарантують отримання позики в 95% випадках, тобто кількість відмов мінімальна.

 • Графік роботи

  Всі мікрофінансові організації надають свої послуги в режимі 24/7. Це означає, що взяти онлайн кредит в Україні можна в будь-який час доби, незалежно від вашого місця розташування. Також МФО надають цілодобову підтримку своїх клієнтів.

 • Швидке прийняття рішень

  Користувач, який подав заявку на споживчий кредит через сайт Portmone.com, в середньому отримує рішення протягом 10-15 хвилин. Для порівняння, розгляд заявки на кредит в банку може становити від декількох годин до декількох днів, тому мікропозики - ідеальне рішення для тих, кому терміново потрібні гроші.

 • Простота оформлення

  Після отримання позитивної відповіді, клієнтові не потрібно підписувати стопку договорів - гроші автоматично зараховуються на його банківську картку. Єдина умова - карта повинна бути діючою.

 • Пролонгація позики

  МФО пропонують своїм клієнтам можливість продовження терміну кредитування, причому в більшості випадків кількість пролонгацій не обмежена (головне - вчасно вносити оплату відсотків).

Недоліками мікропозик прийнято вважати:

 • Високі відсотки за користування кредитом

  Вартість кредиту в МФО помітно вище, ніж у банківської позики. Це обумовлено великими ризиками неповернення кредитних коштів. Однак, у мікрофінансових компаній часто проходять акції, що дозволяють оформити безвідсотковий кредит.

 • Невеликий термін кредитування

  Мінімальний термін кредитування становить 30 днів, в той час як максимальний - рідко перевищує 3-12 міс.

 • Невеликі суми позики

  МФО рідко надають в кредит суми, що перевищують 15000 - 20000 грн, а якщо мова йде про першу позику, то сума може не перевищувати 2000-3000 грн.

Що станеться, якщо платити кредит несвоєчасно?

Якщо платити по кредиту не вчасно, МФО буде здійснювати нарахування пені, яка може коливатися в межах 2-5% від суми позики за кожен день прострочки. Також варто пам'ятати, що неоплачені вчасно кредити можуть знизити кредитний рейтинг і навіть стати причиною по якій позичальнику буде заборонений виїзд за кордон, причому врегулювання цього питання доведеться здійснювати в суді.

Чому ми рекомендуємо брати кредит через Portmone.com

На сайті Portmone.com зібрані пропозиції тільки перевірених і таких, що добре зарекомендували себе мікрофінансових організацій. Серед кращих партнерів значаться:

 1. Moneyveo
 2. CreditKasa
 3. GoFingo
 4. ШвидкоГроші
 5. CCloan

Як погасити кредит МФО?

Найшвидший і простий спосіб повного погашення або внесення планового платежу по кредиту - скористатися послугами сервісу Portmone.com. Для цього потрібно виконати всього кілька дій в системі:

 1. зайти в каталог послуг і вибрати розділ "Кредити";
 2. обрати потрібну кредитну організацію або банк;
 3. заповнити платіжні дані, необхідні для проведення операції;
 4. вказати дані платіжної картки;
 5. підтвердити платіж.

Компанія Portmone гарантує конфіденційність і безпеку платежів, що підтверджено наявністю міжнародного сертифікату PCI DSS.

Про сервіс

Сервіс Portmone.com не надає послуг кредитування. Це ресурс, який дає інформацію про кредитні пропозиції по всій Україні, потенційні позичальники можуть за допомогою сервісу знайти, порівняти і вибрати підходящі варіанти. Portmone.com не контролює і не несе відповідальності за дії і дані організацій, які надають кредити. Ресурс отримує офіційну інформацію про умови позик від представників мікрофінансових компаній.

Якщо потрібно отримати докладну інформацію про кредити та їх умови, а також - якщо виникли питання або складнощі в процесі оформлення кредиту, зверніться, будь ласка, до організації, яка надає цю послугу.

Перед тим, як скористатися послугою, рекомендуємо уважно вивчити умови кожного кредиту, щоб вибрати найкращий. Крім того, перед підписанням договору з мікрофінансової організацією обов'язково ознайомтесь з усіма деталями і умовами операції. Це допоможе уникнути непорозумінь в подальшому.

Звертаємо вашу увагу, деякі кредитні організації можуть стягувати підвищені комісії, якщо позичальник затримав або пропустив платіж по кредиту.

Підписка на оновлення
Вкажіть свої дані для отримання актуальної інформації та вигідних пропозицій.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна