Бест інтернет - оплата інтернету Best

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
   
Рекомендуємо
Активуйте функцію та отримуйте персональні інвойси на оплату з заповненими реквізитами після реєстрації. Списання коштів після вашого підтвердження. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
Комісія 2%, не менше 2 грн.
Зверніть увагу! Компанія не надає рахунки для системи Portmone.com. Після введення і збереження Ваших реквізитів поповнити рахунок можна через меню "Поповнити баланс в компаніях".

Також сплачують послуги

Швидка та зручна оплата інтернет Бест

Бест — регіональний інтернет-провайдер, який надає послуги в Бучі, Ірпені, Обухові, Києві, Вишгороді та інших населених пунктах Житомирської та Київської областей. Основні напрямки діяльності:

 • підключення до інтернету на швидкості до 1 Гбіт/сек;
 • цифрове та аналогове ТБ;
 • проектування та будівництво телекомунікаційних мереж.

Компанія пропонує широкий вибір тарифів, цілодобову підтримку абонентів та різноманітні акції, що дозволяють користуватись її послугами з максимальною вигодою.

Користувачі нашого сервісу можуть швидко і безпечно провести онлайн оплату онлайн Бест.

Як оплатити Бест інтернет на сайті Portmone

Щоб поповнити інтернет Бест онлайн, потрібно дотримуватися такого алгоритму дій:

 1. Виберіть розділ “Інтернет”, вкажіть свою область та знайдіть компанію “Бест” серед запропонованого переліку провайдерів.
 2. Вкажіть номер договору та суму платежу.
 3. Введіть дані картки для оплати та дійсний емейл.
 4. Здійсніть платіж.

Якщо в процесі оплати ви зіткнулися з будь-якими труднощами, зверніться до нашої служби підтримки, яка надасть необхідну консультацію та допоможе вирішити вашу проблему. Також перед проведенням оплати рекомендується переконатись, що на вашій карті не встановлені обмеження або ліміти оплати через інтернет.

Як поповнити інтернет Бест без комісії

При оплаті послуг компанії BEST через Портмоне система стягує комісію в розмірі 2% від суми платежу (мінімум 2 гривні). У цьому зареєстровані користувачі можуть здійснювати оплату без комісії. Для цього потрібно:

 1. Зареєструватися або увійти до особистого кабінету.
 2. Перейти до розділу “Управління профілем”.
 3. Обрати вкладку "Мій тариф".
 4. Натисніть "Активувати пакет Місяць".

Після активації тарифу “Місяць” ви також зможете не сплачувати комісію під час оплати комуналки, послуг телефонії, охорони та ТБ.

Авторизовані користувачі можуть створювати шаблони, які дозволяють проводити майбутні оплати практично в два кліка. Також вони можуть зберігати реквізити платіжних карток, створювати нагадування про оплату та налаштовувати автоплатежі, що заощадить час та не дасть забути про плановий платіж.

Як швидко зараховуються гроші на рахунок та як перевірити баланс

Поповнення балансу провайдера відбувається протягом 5 хвилин після транзакції, але іноді це може знадобитися від 1 до 3 днів. Перевірити факт зарахування можна через персональний кабінет абонента на сайті best.net.ua. Якщо кошти не надійшли, зверніться до служби підтримки оператора послуги, телефони якої вказані на його офіційному сайті в розділі “Контакти”. При необхідності, можете надати електронну квитанцію, яка була відправлена на ваш емейл одразу після оплати послуги.

Чому вигідно поповнити інтернет Бест на сайті Portmone

Користувачі Portmone можуть не тільки оплатити Бест інтернет, але й тисячі інших послуг і сервісів, наприклад:

Щоб проводити оплати через Портмоне не обов'язково реєструватися на сайті, але ми рекомендуємо витратити 2 хвилини на реєстрацію, що дозволить зробити використання сервісу ще більш простим та швидким.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна