Тенет (Tenet) поповнити

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
   
Рекомендуємо
Активуйте функцію та отримуйте персональні інвойси на оплату з заповненими реквізитами після реєстрації. Списання коштів після вашого підтвердження. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.

Без комісії
Зверніть увагу! Компанія не надає рахунки для системи Portmone.com. Після введення і збереження Ваших реквізитів поповнити рахунок можна через меню "Поповнити баланс в компаніях".

“Тенет” — телекомунікаційна компанія, що надає доступ до високошвидкісного інтернету в Одесі, Південному, Миколаєві та інших містах України. Компанія обслуговує як приватних осіб, так і бізнес-користувачів, забезпечуючи швидкість передачі сигналу до 1 Гб/сек.

Серед інших послуг Tenet — цифрове телебачення та телефонія, реєстрація доменів та хостинг. Для економії користувачів доступні спеціальні комплексні тарифи, а також кешбек та різноманітні акції.

Поповнити інтернет Тенет можна за допомогою платіжного онлайн-сервісу Portmone.com, що займе всього кілька хвилин вашого часу.

Як поповнити Тенет по особовому рахунку на Portmone

Сервіс Portmone дозволяє оплатити Інтернет онлайн як з домашнього ПК, так і з мобільного телефону. Для цього знадобиться лише наявність банківської картки та кілька хвилин вільного часу:

 1. Введіть номер особового рахунку.
 2. Вкажіть суму до оплати та натисніть кнопку “Оплатити”.
 3. Залиште свій email та реквізити платіжної картки. Якщо ви увійшли до персонального кабінету, просто оберіть картку з раніше збережених.
 4. Повторно натисніть кнопку “Оплатити”.
 5. Підтвердіть здійснення онлайн платежу одним із запропонованих вашим банком способів.

Для економії часу при наступних оплатах, сервіс дозволяє створювати шаблони платежів, що позбавить від необхідності повторного введення своїх персональних даних та контактів. Крім того, можна налаштувати автоплатіж і поповнення особового рахунку здійснюватиметься автоматично.

Як поповнити Тенет без комісії

При оплаті послуг провайдера стягується комісія у розмірі 1% від суми платежу, але не менше ніж 2 грн. Підключайте тариф “Місяць” та здійснюйте платежі без комісії, не тільки при оплаті рахунків компанії Тенет, а й послуг інших організацій:

Ознайомитись з повним списком доступних для оплати послуг та сервісів можна на сайті Portmone.com, як із телефону, так і з браузера комп’ютера. А у разі, якщо необхідної компанії немає у списку, сплатіть її послуги за допомогою платежу за довільними реквізитами.

Чому варто сплатити Тенет через Портмоне

Використовуючи сервіс Portmone для оплати Тенет карткою, ви отримуєте низку переваг:

 • простий та зрозумілий інтерфейс;
 • кешбек;
 • мінімальну комісію;
 • функцію нагадування про оплату та автоплатіж;
 • можливість отримання рахунків, відстеження динаміки витрат та зберігання платіжних документів на одному сервісі;
 • можливість оплати всіх рахунків та послуг в одному місці, будь то оплата комуналки, поповнення мобільного телефону, купівля залізничних квитків, поліса страхування або оплата кредиту.

Ми постійно вдосконалюємо сервіс, щоб забезпечити максимальну оперативність проведення платежів та безпеку персональних даних користувачів, а також суттєву економію часу.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна