Ми не рекомендуємо реєстацію з email-ом, що було створено на таких сервісах як: mail.ru, inbox.ru, list.ru, bk.ru, mail.ua, yandex.ru, , оскільки вони офіційно заблоковані на території України. Радимо використати email, який був зареєстрований на одному з наступних сервісів: gmail.com, yahoo.com, ukr.net, outlook.com

ТОВ «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ЕК» в Одесі

Це Ваш необов’язковий коментар до цих рахунків. Наприклад: "Моя квартира", "Квартира батьків", "Квартира тещі". Дуже зручно, якщо Ви будете оплачувати декілька рахунків від однієї компанії.

Комісія 1.2%, не менше 3 грн

Без комісії в межах тарифу «Місяць»

Втомилися від паперових квитанцій? Отримуйте електронні рахунки, передавайте показання лічильників та зберігайте квитанції про оплату в особистому кабінеті користувача. Створити особистий кабінет >>

Якщо вам потрібен надійний і безпечний сервіс щоб оплатити Одеську обласну ЕК, скористайтеся послугами онлайн-сервісу portmone.com. Щомісяця ним користується більше декількох мільйонів чоловік по всій Україні і ця кількість постійно зростає.
Для використання сервісу не потрібно володіти якимись особливими знаннями чи вміннями. Досить мати мобільний пристрій або комп'ютер з доступом в Інтернет, а також платіжну карту будь-якого українського банку.

Як оплатити світло в Одесі?

Щоб оплатити послуги Одеської обласної ЕК (не плутати з Одесаобленерго) необхідно:

  1. вибрати одержувача (енергопостачаючий підрозділ компанії);
  2. ввести № особового рахунку;
  3. залишити коментар до шаблону (не обов'язково);
  4. заповнити дані платіжної картки;
  5. вказати суму;
  6. підтвердити виконання платежу.

Для отримання електронної квитанції, в ході оплати необхідно вказати свій діючий email.
Аналогічним способом відбувається оплата послуг Одесаобленерго (електроенергія).

За що ще можна заплатити через portmone?

За допомогою платіжного сервісу також можна заплатити за:

Важливо: при оплаті багатьох послуг користувачі можуть платити не тільки за нарахуваннями, а й за показниками своїх лічильників.