Комунальні послуги м. Одеса (ГЕРЦ)

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.

Комісія 1.5%, не менше 3 грн.

ГЕРЦ — міський єдиний розрахунковий центр, який здійснює прийом та розподіл платежів за всі комунальні послуги у місті Одеса. Компанія створює єдину квитанцію за воду, газ, електроенергію, опалення, домофон, а також прибирання будинків та прибудинкових територій, що дозволяє оплачувати всі послуги одним махом, заощаджуючи ваш час та сили.

Якщо ви шукаєте, де швидко здійснити оплату комунальних ГЕРЦ, тоді скористайтеся сервісом Portmone і здійснюйте оплату онлайн, де б ви не знаходилися. Для цього достатньо мати банківську картку, а також пристрій із доступом до інтернету.

Оплатити ГЕРЦ Одеса на portmone.com.ua

Процес оплати ГЕРЦ через інтернет за допомогою Портмоне максимально простий і не забере багато часу. Для цього потрібно:

 1. Увійти в “Каталог послуг” та перейти до категорії “Комунальні послуги”.
 2. Вибрати регіон “Одеса та область” та знайти компанію “ГЕРЦ” серед запропонованого переліку постачальників послуг.
 3. Ввести персональний платіжний код (особовий рахунок) та натиснути “Оплатити”.
 4. Ознайомтеся з нарахуваннями та боргом (за наявності), введіть дані картки для оплати та email.
 5. Повторно натиснути кнопку “Оплатити” і дозволити списання коштів із вашої платіжної картки.

Через кілька хвилин система надішле на вашу пошту електронну квитанцію, яка підтверджує факт проведення оплати. Звертаємо увагу, що вона має таку ж юридичну силу, як і її паперовий аналог. Якщо ви здійснювали платіж після того, як виконали вхід до особистого кабінету, квитанція також буде збережена у вкладці “Архів”.

Зареєстровані користувачі можуть зберегти платіж як шаблон та використовувати його для подальших оплат. Це дозволить заощадити час, тому що вам не доведеться повторно вводити платіжний код. Також можна зберегти дані платіжних карток.

Як дізнатися платіжний код ГЕРЦ

Якщо ви забули свій платіжний код, його можна знайти у верхньому лівому куті паперової квитанції. Також його можна дізнатися через особистий кабінет на сайті www.gerc.ua або зателефонувавши за номером (0482) 30-00-32.

Якщо під час оплати послуги ви зіштовхнулися з будь-якими складностями, ви завжди можете звернутися до служби підтримки Portmone, способи зв'язку з якою описані у розділі “Контакти”.

Оплата ГЕРЦ онлайн без комісії

Стандартна комісія при оплаті ГЕРЦ через Портмоне складає 1,5% від суми операції (мінімум 3 гривні). При цьому користувачі, які зареєстровані в системі, можуть оплачувати квартплату без комісії. Для цього потрібно:

 • активувати пакет “Місяць”, що дозволяє заощаджувати на комісії під час оплати комуналки, послуг інтернет-провайдерів, охорони, ТБ та телефонії;
 • оплачувати певні категорії послуг та сервісів із кешбеком, а потім використовувати накопичений кешбек для оплати комісії;
 • запрошувати друзів та знайомих у рамках спеціальної реферальної програми та отримувати за це бонусні бали (1 бал = 1 грн), а потім списувати їх для оплати комісії.

Також зареєстровані користувачі, які створили шаблон, можуть створювати нагадування про майбутні оплати та налаштовувати автоплатіж. Для цього потрібно:

 • увійти до персонального кабінету;
 • обрати розділ “Шаблони”;
 • вибрати потрібний шаблон, натиснути три точки праворуч і вибрати “Створити автоплатіж”.

Далі залишиться лише налаштувати період, протягом якого будуть проводитися автоматичні оплати, вказати регулярність платежу та суму, а також вибрати платіжну картку.

Що ще можна сплатити через Portmone

За допомогою Портмоне можна не тільки оплатити ГЕРЦ онлайн, а й низку інших послуг та сервісів, наприклад:

 • внести гроші на рахунок мобільного;
 • сплатити Тенет ТБ;
 • заплатити за інтернет;
 • купити поліс ОСЦПВ;
 • сплатити послуги охоронних фірм;
 • сплатити штраф та податки;
 • надіслати гроші з однієї платіжної картки на іншу;
 • погасити кредит;
 • поповнити транспортну картку та багато іншого.

А якщо ви не знайшли потрібну компанію, можна здійснити оплату за реквізитами через відповідний розділ сайту.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна