Оплата опалення в Одесі (КП "Теплопостачання міста Одеси")

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.

Комісія 1.52%, не менше 3 грн.

Шукаєте простий та швидкий спосіб оплати за теплопостачання в Одесі, при цьому більше не хочете шукати платіжні термінали та стояти у чергах? Використовуючи платіжний сервіс Portmone, ви можете заплатити за тепло всього в два кліки і вам навіть не доведеться виходити з дому. Достатньо мати банківську картку, а також комп'ютер чи смартфон із доступом до інтернету.

Комунальне підприємство "Теплопостачання міста Одеси"

КП “Теплопостачання міста Одеси” — сучасне промислово-комунальне підприємство з вироблення та транспортування теплової енергії в Одесі та Одеській області. На сьогоднішній день тут працює понад 2500 висококваліфікованих робітників. Компанія активно впроваджує передові технології, такі як: безканальне прокладання тепломереж з використанням попередньо ізольованих труб, сучасні види арматури та засоби автоматики. До роботи регулярно підключаються вчені, завдання яких модернізувати та вдосконалити процес водопідготовки.

Як сплатити опалення в Одесі через Portmone

Для оплати за теплопостачання міста Одеси користувачам сервісу Портмоне достатньо виконати лише кілька дій:

 1. Оберіть свого постачальника послуг із запропонованого списку компаній або скористайтеся пошуком.
 2. Вкажіть свій особовий рахунок, адресу, ПІБ та суму до сплати.
 3. Ознайомтеся з виставленим рахунком або, якщо його немає, введіть суму платежу самостійно.
 4. Вкажіть реквізити платіжної картки та email.
 5. Підтвердьте оплату.

Після здійснення платежу на вказаний email прийде лист про успішну оплату та електронна квитанція, яку зареєстровані користувачі також можуть знайти в особистому кабінеті.

Як дізнатися номер особового рахунку за опалення в Одесі

Номер особового рахунку — це персональний ідентифікатор, який дозволяє оплачувати послуги Теплоенерго без квитанції. Дізнатися номер свого особового рахунку можна безпосередньо на паперовій квитанції, а також звернувшись до кол-центру або абонентського відділу КП “Теплопостачання міста Одеси”, телефони яких можна знайти на сайті www.teplo.od.ua у розділі “Контакти”.

Також номер особового рахунку можна знайти у договорі про надання послуг, який обов'язково укладається з кожним користувачем.

Як дізнатися заборгованість за опалення в Одесі

Наявність заборгованості за опалення може спричинити його відключення, тому важливо проводити оплату теплопостачання в Одесі своєчасно та в повному обсязі. Дізнатись наявність та суму заборгованості можна на паперовій квитанції або зателефонувавши до Єдиного інформаційного центру КП “Теплопостачання міста Одеси” за номером: (048) 705-61-00.

Також отримати інформацію про наявність заборгованості можна через особистий кабінет на сайті Портмоне, що позбавить необхідності спілкування зі службою абонентської підтримки постачальника послуги.

Переваги реєстрації на Portmone

Сплатити тепломережу в Одесі через інтернет можуть як зареєстровані, так і не зареєстровані користувачі Portmone.com. Але важливо зазначити, що після реєстрації користувачі отримують низку додаткових можливостей:

 • створення шаблонів та нагадувань;
 • налаштування автоматичних платежів у вказану дату;
 • функціональний кабінет із можливістю персоналізації інтерфейсу;
 • доступ до статистики оплат;
 • автоматичне отримання рахунків;
 • кешбек при оплаті певних сервісів та послуг.

З Портмоне ви переконаєтеся, що онлайн-платежі справді можуть бути швидкими, зручними та безпечними.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна