ТЕНЕТ TV

Комісія 1.5%, не менше 2 грн.

Без комісії в межах тарифу «Місяць»

Втомилися від паперових квитанцій? Отримуйте електронні рахунки, передавайте показання лічильників та зберігайте квитанції про оплату в особистому кабінеті користувача. Створити особистий кабінет >>

Примітка: Зверніть увагу! Компанія не надає рахунки для системи Portmone.com. Після введення і збереження Ваших реквізитів поповнити рахунок можна через меню "Поповнити баланс в компаніях".

Тут ви можете поповнити Тенет ТВ без комісії та реєстрації, і навіть без підключення до інтернету, завдяки прямій співпраці Портмоне з даним постачальником послуг.

Щоб поповнити Tenet TV карткою необхідно:

  1. Вказати особовий рахунок та суму поповнення.
  2. Ввести реквізити картки будь-якого українського банку.

Зазначимо, що система Портмоне приймає картки Visa та Mastercard, а також картки національної платіжної системи ПРОСТІР. Для здійснення транзакції необхідно мати позитивний баланс грошових коштів на залишку або доступ до кредитних засобів. Крім того, перед проведенням платежу рекомендуємо перевірити ліміти на здійснення транзакцій через інтернет. Як правило, фінансові заклади встановлюють обмеження на суму та кількість транзакцій в мережі інтернет, що створює деякі незручності власникам карток.

Сплачуйте Тенет ТВ через шаблон

Поповнити рахунок компанії Tenet можна через спеціальний шаблон. Останній дозволяє здійснювати платежі без вводу особистих даних. Для створення шаблону слідує:

  1. Увійти до особистого кабінету на головній сторінці сайту portmone.com.
  2. В розділі «Шаблони» вибрати функцію «Додати рахунок».
  3. Вибрати категорію «Телебачення» в каталозі послуг і відповідний регіон.
  4. В переліку компаній обрати Тенет TV.
  5. Ввести особовий рахунок та залишити коментар до шаблону.

На жаль, провайдер не надає рахунки нашому сервісу, тому поповнити баланс вашого особового рахунку карткою можна в будь-який момент через розділ «Баланси в компаніях». Щоб не вводити реквізити картки під час кожної оплати, рекомендуємо додати інформацію про неї в розділ «Платіжні картки». Також зареєстровані користувачі можуть здійснювати будь-які платежі в один клік за допомогою гаманця Masterpass.

Будь-які платежі в два кліки

Окрім телебачення, користувачі Портмоне можуть поповнити інтернет Тенет, сплатити рахунок будь-якого комунального підприємства, мобільного оператора, страхової компанії чи охоронного агентства. Великим успіхом користуються послуги переказу коштів з картки на картку та платежі до бюджету.

Дізнатись про те, які послуги можна сплатити безкоштовно ви можете, відвідав сторінку «Тарифи».

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна