Платежі до бюджету - Податок на землю

Сплата податку на землю.

Будь ласка, оберіть реквізити для проведення платежу:

Якщо Ви помітили невідповідність в реквізитах, повідомте, будь ласка, нам.

Найпростіший і комфортний спосіб оплатити податок на землю - скористатися сервісом Portmone.com. По-перше, компанія безпосередньо працює з органами ДПС, що є гарантією швидкого зарахування грошових коштів. По-друге, під час оплати не потрібно вводити реквізити конкретного одержувача, досить вибрати регіон і орган. По-третє, сплата здійснюється онлайн за допомогою карти Visa, Mastercard або НПС ПРОСТІР будь-якого банку України.

Як сплатити земельний податок онлайн?

Якщо у вас є земельна власність, ви напевно зіткнулися з питанням сплати відповідного податку. Звичайно, це неприємна витрата для сімейного бюджету, але її неможливо проігнорувати, тому важливо знати, як платити земельний податок.

На Portmone.com сплата податків доступна як анонімним, так і зареєстрованим клієнтам, проте на відміну від перших, авторизовані користувачі можуть створювати шаблони миттєвих платежів і зберігати реквізити банківських карт в особистому кабінеті. Якщо у вас немає особистого кабінету, процес сплати даного податку буде виглядати наступним чином:

  1. У каталозі послуг потрібно вибрати свій регіон і розділ "Податки, платежі в бюджет".
  2. У переліку доступних послуг слід зазначити "Земельний податок з приватних осіб".
  3. У випадаючому списку регіонів слід вибрати свій регіон.
  4. Після вибору регіону потрібно відзначити одержувача, а потім - в переліку одержувачів визначити орган, який надіслав вам податкове повідомлення і натиснути на кнопку "Оплатити".
  5. На екрані з'являться реквізити отримувача - їх потрібно звірити з паперової квитанцією. Якщо помилок немає - можна вводити дані платника (ПІБ платника, ІПН, період і т.д.).
  6. Вказавши запитувані дані і суму грошей до сплати можна переходити до заповнення реквізитів банківської карти.
  7. Заповнивши реквізити натисніть на кнопку "Оплатити".

Гроші на розрахунковий рахунок одержувача надходять на другий банківський день. Це потрібно враховувати, якщо ви вирішили сплатити податки не в відповідних тимчасових рамках.

Варто відзначити, що Портмоне не має відношення до нарахування даного податку і жодним чином не впливає на ставку податку, терміни сплати, штрафні санкції і т.д. Сервіс приймає платежі і максимально швидко направляє їх до кінцевого одержувача.

Крім податку на землю тут можна оплатити єдиний податок.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна