Ми не рекомендуємо реєстацію з email-ом, що було створено на таких сервісах як: mail.ru, inbox.ru, list.ru, bk.ru, mail.ua, yandex.ru, , оскільки вони офіційно заблоковані на території України. Радимо використати email, який був зареєстрований на одному з наступних сервісів: gmail.com, yahoo.com, ukr.net, outlook.com

Платежі до бюджету - Податок на землю

Сплата податку на землю.

Будь ласка, оберіть реквізити для проведення платежу:

МФО:

Якщо Ви помітили невідповідність в реквізитах, повідомте, будь ласка, нам.

Найпростіший та найкомфортніший спосіб сплатити податок на землю - скористатися сервісом Portmone.com. По-перше, компанія напряму співпрацює з органами ДФС, що є гарантією швидкого зарахування грошових коштів. По-друге, під час сплати не потрібно вводити реквізити конкретного отримувача, достатньо обрати регіон та орган. По-третє, сплата здійснюється онлайн за допомогою картки Visa, Mastercard чи НПС ПРОСТІР будь-якого банку України.

Як сплатити земельний податок онлайн?

Якщо у вас є земельна ділянка, ви напевно зіштовхнулися з питанням сплатити відповідного податку. Звичайно, це неприємна витрата для сімейного бюджету, але її неможливо уникнути, тому важливо знати, як сплатити земельний податок.

На Portmone.com сплата податків доступна як анонімним, так і зареєстрованим користувачам, проте на відміну від перших, авторизовані користувачі можуть створювати шаблони миттєвих платежів та зберігати реквізити банківських карток в особистому кабінеті. Якщо у вас немає особистого кабінету, процес сплати цього податку буде виглядати наступним чином:

  1. В каталозі послуг потрібно обрати свій регіон та розділ “Податки, платежі до бюджету”.
  2. В переліку доступних послуг варто відмітити “Земельний податок з приватних осіб”.
  3. В випадаючому списку регіонів варто обрати свій регіон.
  4. Вибравши регіон потрібно відмітити отримувача, а потім - в переліку отримувачів визначити орган, який надіслав вам податкове сповіщення та натиснути на кнопку “Оплатити”.
  5. На екрані з’являться реквізити отримувача - їх потрібно звірити з паперовою квитанцією. Якщо помилок немає - можна вводити дані платника (ПІБ, ІПН, період і т.д.).
  6. Вказавши необхідні дані та суму грошей до сплати можна переходити до заповнення реквізитів банківської картки.
  7. Заповнивши реквізити натисніть на кнопку “Оплатити”.

Гроші на розрахунковий рахунок отримувача надходять на другий банківський день. Це варто враховувати, якщо ви вирішили сплатити податки не в відповідні часові межі.

Варто відзначити, що Портмоне немає відношення до нарахування даного податку і ніяким чином не впливає на ставку оподаткування, терміни сплати, штрафні санкції тощо. Сервіс приймає платежі та максимально швидко направляє їх до кінцевого отримувача.

Окрім податка на землю тут можна сплатити єдиний податок.