Платежі до бюджету - Транспортний податок

Сплата транспортного податку.

Будь ласка, оберіть реквізити для проведення платежу:

Якщо Ви помітили невідповідність в реквізитах, повідомте, будь ласка, нам.

FAQ

Чи підпадає моє авто під оподаткування?

Якщо вашому автомобілю не більше 5 років з моменту випуску, а його ринкова вартість перевищує суму 375 мінімальних заробітних плат – вам необхідно заплатити транспортний податок .
Розмовляючи мовою цифр, в 2018 році сплатити податок на авто потрібно кожному, чий автомобіль зявився на світ не раніше 2013 року, а його вартість перевищує 1 396 125 гривень.
Зазначимо, що при розрахунку транспортного податку враховується розмір мінімальної заробітної плати, зафіксований 1 січня поточного року. Таким чином, якщо розмір МЗП збільшиться – розмір податку на авто залишиться колишнім.

Скільки потрібно заплатити, якщо моє авто підпадає під критерії оподаткування?

Ставка податку на авто складає 25 000 гривень в річному вимірі. Важливо пам’ятати, що транспортний податок потрібно сплачувати за кожну одиницю автотранспорту, яка підпадає під оподаткування. Тобто, якщо в вас два таких авто, вам потрібно заплатити 50 000 гривень.

Хто повинен платити?

Яких-небудь пільг по даному питанню не спостерігається. Податок на авто повинні платити фізичні та юридичні особи (в тому числі іноземні), на яких зареєстровано транспортний засіб. При цьому є низка особливостей, про які потрібно пам’ятати:

 1. Якщо транспортний засіб реалізовано за генеральним дорученням, податок на авто заплатити доведеться особі, яка вказана власником в Реєстрі МРЕВ.
 2. Якщо автомобіль було придбано протягом року, заплатити транспортний податок потрібно не за весь рік, а тільки за місяці, які залишились до його кінця від дня оформлення права власності. Для визначення ставки оподаткування використовуйте формулу: 25 000 гривень / 12 місяців * кількість місяців, що залишились до кінця року.
 3. В період з 01.01.2018 і до моменту продажу податок на автомобіль буде нараховано попередньому власнику.

В мене немає документів, які підтверджують дату випуску авто. Як вчинити?

У такому випадку відлік відбувається з 1 січня року, вказаного в вашому свідоцтві про реєстрацію авто.

В цьому році моєму авто виконується 5 років. Чи повинен я платити податок?

Так. Якщо вашому транспортному засобу п’ять років виконується в поточному році, вам потрібно сплатити податок за кількість місяців, що передували цій даті.

Як розраховується ринкова вартість автомобіля?

Этот показатель рассчитывает Минэкономики. Оно учитывает следующие данные: тип двигателя, модель, год выпуска, объем двигателя, марку, пробег и тип коробки передач. Полученные результаты по каждой марке авто публикуются до 1 февраля в открытом доступе по этому адресу.

Коли сплатити податок?

Якщо ваш автомобіль потрапив під критерії оподаткування, до 01.07.2018 за місцем реєстрації вам повинні прислати податкове повідомлення-рішення зі вказаними сумою та реквізитами для оплати податку. З моменту отримання даного сповіщення, у вас є 60 днів для здійснення платежу.

Хочу, щоб сума податку змінилась. Як це зробити?

Ви маєте повне право звернутись до фіскальної служби за місцем проживання з вимогою здійснити звірку даних по ціні транспортного засобу та нарахованому податку. Якщо у вас є документальне підтвердження різниці між даними податкової служби та вашими даними, остання зобов’язана перерахувати суму податку. Зазначимо, що таким документальним підтвердженням може бути акт чи довідка продавця, договір купівлі-продажу чи митна декларація.

Portmone.com надає можливість сплатити податки до бюджету без реєстрації та вводу реквізитів всього в декілька кліків в режимі онлайн. Все, що необхідно для успішної транзакції – це банківська картка з позитивним залишком грошей та з’єднанням з інтернетом.

Як оплатити податки онлайн?

Сплата податків на Portmone.com відбувається наступним чином:

 1. В каталозі послуг відкриваємо розділ «Податки, платежі до бюджету».
 2. Далі відмічаємо конкретний податок в переліку, наприклад, єдиний податок.
 3. Потім в переліку регіонів та отримувачів обираємо відповідні вам параметри.
 4. Після вибору отримувача завантажиться перелік населених пунктів та реквізити казначейств. Визначив організацію, яка надіслала податкове сповіщення варто натиснути на кнопку «Оплатити».
 5. На даному етапі потрібно ввести дані для платежу (ІНП, ПІБ платника, період сплати) та суму, яку буде зараховано на рахунок казначейства.
 6. Для здійснення платежу залишилося ввести реквізити картки та натиснути на кнопку «Оплатити».

Для економії часу користувач може використовувати збережені платіжні картки. Крім того, в особистому кабінеті можна налаштувати шаблон сплати того чи іншого податку, що дозволить повторювати платежі в декілька кліків.

Використовуючи систему Портмоне можна сплатити такі податки:

 • Єдиний податок ФО;
 • ПДФО;
 • Єдиний соціальний внесок;
 • Транспортний податок;
 • Податок на нерухомість;
 • Земельний податок;
 • Податок з власників водних транспортних засобів.

Комісія за сплату податків стандартна для всіх видів – 2,04% та списується незалежно від тіла платежу. Кошти будуть перераховані на наступний робочий день, зарахування може відбуватися протягом 3-х робочих днів (як правило, протягом 24 годин).

За необхідності той чи інший податок можна сплатити, скориставшись сервісом Оплата за реквізитами. Недолік цього методу полягає в тому, що для здійснення платежу потрібно вручну ввести реквізити казначейства.