Платежі до бюджету - Транспортний податок

Сплата транспортного податку.

Будь ласка, оберіть реквізити для проведення платежу:

Якщо Ви помітили невідповідність в реквізитах, повідомте, будь ласка, нам.

Якщо вашому автомобілю не більше 5 років з моменту випуску, а його ринкова вартість перевищує суму 375 мінімальних заробітних плат – вам необхідно заплатити транспортний податок .

Розмовляючи мовою цифр, в 2018 році сплатити податок на авто потрібно кожному, чий автомобіль зявився на світ не раніше 2013 року, а його вартість перевищує 1 396 125 гривень.

Зазначимо, що при розрахунку транспортного податку враховується розмір мінімальної заробітної плати, зафіксований 1 січня поточного року. Таким чином, якщо розмір МЗП збільшиться – розмір податку на авто залишиться колишнім.

Ставка податку на авто складає 25 000 гривень в річному вимірі. Важливо пам’ятати, що транспортний податок потрібно сплачувати за кожну одиницю автотранспорту, яка підпадає під оподаткування. Тобто, якщо в вас два таких авто, вам потрібно заплатити 50 000 гривень.

Яких-небудь пільг по даному питанню не спостерігається. Податок на авто повинні платити фізичні та юридичні особи (в тому числі іноземні), на яких зареєстровано транспортний засіб. При цьому є низка особливостей, про які потрібно пам’ятати:

  1. Якщо транспортний засіб реалізовано за генеральним дорученням, податок на авто заплатити доведеться особі, яка вказана власником в Реєстрі МРЕВ.
  2. Якщо автомобіль було придбано протягом року, заплатити транспортний податок потрібно не за весь рік, а тільки за місяці, які залишились до його кінця від дня оформлення права власності. Для визначення ставки оподаткування використовуйте формулу: 25 000 гривень / 12 місяців * кількість місяців, що залишились до кінця року.
  3. В період з 01.01.2018 і до моменту продажу податок на автомобіль буде нараховано попередньому власнику.

У такому випадку відлік відбувається з 1 січня року, вказаного в вашому свідоцтві про реєстрацію авто.

Так. Якщо вашому транспортному засобу п’ять років виконується в поточному році, вам потрібно сплатити податок за кількість місяців, що передували цій даті.

Цей показник розраховує Мінекономіки. Воно враховує наступні дані: тип двигуна, модель, рік виготовлення, об’єм двигуна, марку, пробіг та тип коробки передач. Отримані результати по кожній марці авто публікуються до 1 лютого в відкритому доступі за цією адресою.

Якщо ваш автомобіль потрапив під критерії оподаткування, до 01.07.2018 за місцем реєстрації вам повинні прислати податкове повідомлення-рішення зі вказаними сумою та реквізитами для оплати податку. З моменту отримання даного сповіщення, у вас є 60 днів для здійснення платежу.

Ви маєте повне право звернутись до фіскальної служби за місцем проживання з вимогою здійснити звірку даних по ціні транспортного засобу та нарахованому податку. Якщо у вас є документальне підтвердження різниці між даними податкової служби та вашими даними, остання зобов’язана перерахувати суму податку. Зазначимо, що таким документальним підтвердженням може бути акт чи довідка продавця, договір купівлі-продажу чи митна декларація.

Також сплачують послуги

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна