Платежі до бюджету - Єдиний податок

Сплата єдиного податку для фізичних осіб-підприємців.

Будь ласка, оберіть реквізити для проведення платежу:

Якщо Ви помітили невідповідність в реквізитах, повідомте, будь ласка, нам.

Також сплачують послуги

За допомогою Портмоне можна сплатити єдиний податок онлайн. Для цього достатньо мати платіжну картку будь-якого банку України з позитивним залишком грошей на балансі. До сплати приймають картки систем ПРОСТІР, Мастеркард та Віза. Сплата доступна як на сайті, так і в мобільному додатку portmone.com. Тобто сервіс подбав про те, щоб ви могли вчасно сплатити податки до бюджету незалежно від вашого розташування.

Як сплатити єдиний податок на сервісі

На відміну від банків вам не потрібно реєструватися в системі чи заключати договір з компанією, щоб здійснити оплату. Наприклад, сплата єдиного податку онлайн на Портмоне виглядає наступним чином:

  1. В каталозі послуг потрібно перейти до розділу “Податки, платежі до бюджету” та обрати сплату єдиного податку для фізичних осіб-підприємців.
  2. Далі необхідно вказати регіон (місто чи область), найменування отримувача (обирається в випадаючому переліку) та групу оподаткування (1,2,3). Зазначимо, що терміни оплати єдиного податку для різних груп підприємців різні. Це важливо, адже під час оплати доведеться обирати період сплати (для когось це квартал, для когось - місяць).
  3. Після цього на екрані з'явиться перелік отримувачів, а також реквізити локального казначейства. Портмоне має прямий договір з ДФС, що є гарантією надходження грошових коштів, однак ми рекомендуємо перед сплатою звірити реквізити, щоб не зробити помилкову оплату на користь іншого отримувача.
  4. На наступному етапі потрібно вказати дані платежу - ІПН, ПІБ платника, період сплати (квартал та рік), номер телефону та електронну адресу, суму до сплати.
  5. Щоб здійснити платіж успішно необхідно вказати інформацію про вашу банківську карту. Зареєстровані користувачі можуть обирати збережені раніше картки та шаблон сплати ЄП, що пришвидшує оплату.

Зазначимо, що комісія за здійснення транзакції знімається окремо від суми платежу. Це потрібно враховувати під час оплати, адже трапляються випадки коли на рахунку не вистачає грошових коштів.

Після сплати податку платник може завантажити квитанцію або надіслати її на свою електронну адресу. Під час оплати в особистому кабінеті квитанція автоматично зберігається в розділі “Інші оплати”. Крім єдиного податку за допомогою Портмоне можна заплатити:

  • єдиний соціальний внесок;
  • єдиний соціальний внесок за найманих працівників;
  • податок на доходи фізичних осіб (ПДФО) з доходів інших ніж з/п.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна