Поповнити рахунок Lifecell

Комісія 2% +2 грн без авторизації,
2% мін 2 грн для авторизованого користувача

Втомилися від паперових квитанцій? Отримуйте електронні рахунки, передавайте показання лічильників та зберігайте квитанції про оплату в особистому кабінеті користувача. Створити особистий кабінет >>

FAQ

Lifecell (Лайфселл) — третій за величиною мобільний оператор України, що належить турецькому оператору Turkcell. На території України оператор функціонує з 2005 року та на сьогодні обслуговує понад 9 мільйонів абонентів. Компанія пропонує широкий вибір тарифів як для абонентів на передоплаті, так і на контрактному обслуговуванні.

Якщо вам потрібно зробити поповнення рахунку "Лайф", при цьому немає часу шукати найближчий термінал самообслуговування, скористайтесь сервісом Portmone і поповнюйте мобільний рахунок онлайн.

Поповнити Лайф із картки на Portmone

Щоб оплатити Лайф онлайн за допомогою сервісу Портмоне, необхідно виконати низку дій:

 1. Увійдіть у “Каталог послуг” та виберіть розділ “Мобільний зв'язок”.
 2. Серед запропонованого списку операторів знайдіть та оберіть “Lifecell”.
 3. Введіть номер мобільного, баланс якого бажаєте поповнити, суму поповнення та натисніть “Оплатити”.
 4. Введіть дані платіжної картки та адресу вашої електронної пошти.
 5. Натисніть “Оплатити” та дайте дозвіл на списання коштів із картки.

Кошти будуть зараховані на рахунок протягом кількох хвилин. Якщо оплата здійснювалася після авторизації в особистому кабінеті, користувач може зберегти оплату як шаблон, що дозволить здійснювати наступні поповнення всього в пару кліків. Також є можливість створити нагадування і система нагадає вам про необхідність внести кошти на рахунок у вказану дату.

У разі виникнення проблем з оплатою, ви завжди можете звернутися до підтримки Portmone будь-яким зручним для вас способом. Знайти контакти служби підтримки можна на офіційному сайті Portmone у розділі “Контакти”.

Якими банківськими картками можна поповнити рахунок Lifecell

Щоб поповнити баланс оператора, користувач може скористатися як сайтом, так і мобільним додатком Портмоне. Для цього потрібен смартфон чи комп'ютер, а також платіжна картка, емітована одним із українських банків.

До оплати приймаються картки таких платіжних систем як:

 • Visa;
 • MasterCard;
 • Простір.

Зареєстровані користувачі можуть зберегти дані платіжних карток, що позбавить їх повторного введення під час використання сервісу. Для оплати достатньо вибрати одну із раніше збережених карток та ввести захисний CVC/CVV-код.

Чи можна поповнити рахунок Лайф без комісії

При поповненні Лайф карткою через Портмоне стягується комісія у розмірі 2% від суми + 2 гривні. При цьому зареєстровані користувачі можуть поповнювати власний номер мобільного без комісії. Для цього необхідно:

 • увійти до особистого кабінету;
 • перейти до розділу “Управління профілем”;
 • вказати номер телефону у блоці “Контактні дані”;
 • зберегти зміни.

Після цього можна буде поповнювати свою мобілку через розділ "Поповнення мобільного" без комісії. Поповнення інших номерів Лайфселл, які відрізняються від вказаного в особистому кабінеті Портмоне, здійснюється зі стандартною комісією.

Більше того, авторизовані користувачі можуть накопичувати бонусні бали (1 бал = 1 гривню), які нараховуються за оплату послуг та сервісів з кешбеком, а потім використовувати їх для оплати комісії або безкоштовно поповнювати свій мобільний рахунок. Також є можливість отримати бали у рамках реферальної програми “Приведи друга”, яка дозволяє отримати 50 грн за кожного нового користувача.

Як дізнатися на скільки поповнити рахунок Лайфселл

Якщо вам потрібно перевірити баланс вашого рахунку, це можна зробити одним із способів:

 • набрати на своєму телефоні USSD-код *111# або *121#, що в першому випадку відобразить баланс рахунку та бонусів, а в другому — баланс рахунку та бонусів, кількість мегабайт і СМС, що залишилися, а також дату наступного платежу;
 • зателефонувати на номер 5433 та дізнатися про баланс, скориставшись підказками голосового меню, або поставивши відповідне питання оператору;
 • через мобільний додаток "My Lifecell" або кабінет "Мій Lifecell" на офіційному сайті www.lifecell.ua.

Дізнатися ваш поточний тарифний план та вартість тарифного плану можна:

 • через USSD-запит * 161 #;
 • через додаток "My Lifecell" або кабінет "Мій Lifecell" на офіційному сайті компанії.

Також дізнатися про суму поповнення для свого тарифного плану можна через офіційний сайт оператора у розділі “Тарифи” (для поточних тарифних планів) або “Архів тарифів” (для архівних тарифів).

Переваги оплати Lifecell через Портмоне

Використання Portmone для оплати послуг та сервісів має низку незаперечних переваг:

 • прозорі тарифи;
 • надійний захист інформації та платіжних даних;
 • швидке проведення операцій та зарахування коштів;
 • простий та зрозумілий інтерфейс;
 • можливість отримання кешбеку;
 • зручний сайт та мобільний додаток;
 • можливість проведення оплат у режимі 24/7.

Якщо ви ще не користувалися послугами Портмоне, саме час це виправити і особисто переконатися, що онлайн платежі це безпечно, швидко і зручно.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна