Поповнити рахунок Lifecell

Комісія 1% +2 грн без авторизації.
Без комісії для авторизованого користувача.

FAQ

За допомогою сервісу portmone.com ви можете поповнити lifecell карткою Visa чи Mastercard будь-якого банку дистанційно, незалежно від місцерозташування. Поповнення здійснюється в режимі реального часу, тому грошові кошти надходять відразу після проведення транзакції.

Як поповнити рахунок?

Щоб поповнити рахунок Лайф необхідно зробити кілька простих дій:

1. Вказати номер телефону і суму, яку ви бажаєте зарахувати на свій баланс;

2. Вказати реквізити картки Visa або Mastercard (термін дії та номер платіжної картки, CVV2 / CVC2 код).

Варто зазначити, що обов’язковою умовою успішної транзакції є наявність позитивного залишку балансу чи кредитного ліміту на вашій картці. В іншому випадку поповнити рахунок на Лайф банківською карткою не можливо.

Поповнення через шаблон

Сервіс Портмоне дозволяє поповнити мобільний без реєстрації, однак зареєстровані користувачі мають низку переваг, а саме:

  • Можливість оплачувати рахунки через шаблон;
  • Можливість додати картку будь-якого банку (Приватбанку, Альфа Банку,Ощадбанку, Райффайзен Банку Аваль, ОТП Банк и т.д.) до особистого кабінету та здійснювати транзакції без введення реквізитів останньої;
  • Можливість здійснювати платежі за допомогою гаманця Masterpass;
  • Можливість отримувати SMS та поштові повідомлення про надходження нових рахунків;
  • Можливість налаштувати автоплатіж для поповнення рахунку мобільного телефону.

Для того щоб поповнити Life за допомогою шаблону, необхідно пройти авторизацію на сайті Портмоне та перейти в розділ "Шаблони". Після цього потрібно натиснути на кнопку "Додати рахунок" і обрати відповідну компанію (lifecell в даному випадку) в категорії «Мобільний зв’язок». Після заповнення декількох строк інформації (номер телефону та коментар до шаблону) слід зберегти шаблон. Виконавши вищезазначені дії, ви зможете поповнити рахунок карткою в кілька кліків онлайн, вказавши тільки суму до оплати.

Автоматичне поповнення рахунку

Користувачам, які не хочуть витрачати свій час на поповнення мобільного телефону через інтернет, ми пропонуємо скористатись функцією "Автоплатіж". Дана послуга доступна тільки зареєстрованим клієнтам, проте активувавши її можна назавжди забути про таку рутину, як поповнення рахунку.

Підключити автоплатіж можна в розділі «Автоматична оплата». Потрібно зазначити, що абонентам lifecell (Лайфселл) доступні декілька типів автоматичного поповнення балансу:

  • Автоплатіж за порогом балансу;
  • Щомісячний платіж;
  • Автоплатіж за розкладом.

Кожний тип автоплатежу створений для вирішення конкретних задач клієнта. Більше про автоматичні платежі можна дізнатись тут.

Сплачуйте рахунки без комісії

Поповнення мобільного – лише одна з послуг нашого сервісу. За допомогою Портмоне ви можете сплачувати комунальні рахунки, інтернет, телебачення, телефонію, послуги страхових компаній та охоронних агентств, погашати кредит та переказувати кошти з картки на картку. При цьому рахунки багатьох комунальних підприємств можна сплачувати без комісії. Більше про діючі тарифні плани можна дізнатись на цій сторінці.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна