ТОВ "Вебер" (Webber) - інтернет

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
   
Рекомендуємо
Активуйте функцію та отримуйте персональні інвойси на оплату з заповненими реквізитами після реєстрації. Списання коштів після вашого підтвердження. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.

Комісія 1%, не менше 2 грн.

Втомилися від паперових квитанцій? Отримуйте електронні рахунки, передавайте показання лічильників та зберігайте квитанції про оплату в особистому кабінеті користувача. Створити особистий кабінет >>

ТОВ “Вебер” — локальний інтернет-провайдер, що надає послуги на території Києва з 1996 року. На сьогоднішній день компанія обслуговує більш ніж 10 000 абонентів, пропонуючи їм широкий вибір тарифних планів.
ПРовайдер надає такі послуги:

 • доступ до мережі інтернет;
 • делегування доменів;
 • хостинг;
 • VDS;
 • реєстрація IP та AS.

Щоб поповнити Вебер онлайн скористайтесь платіжним сервісом Портмоне. Для проведення оплати вам знадобиться банківська карта і пристрій (наприклад планшет чи комп'ютер), що має підключення до інтернету.

Оплатити інтернет Вебер через Portmone

Користувачі сервісу можуть в декілька кліків оплатити Вебер інтернет. Для цього потрібно виконати всього декілька кроків:

 1. Увійдіть до каталогу доступних послуг та виберіть категорію “Інтернет”.
 2. Виберіть свій регіон проживання та знайдіть компанію “ТОВ “Вебер” (Webber)” у списку доступних для оплати компаній. Або скористайтесь строкою пошуку, куди потрібно ввести найменування потрібного провайдера.
 3. Введіть № особового рахунку та суму, а потім натисніть на кнопку оплати.
 4. Вкажіть свій email (обов'язково вказуйте актуальну пошту) та реквізити банківської карти, яка буде використана для оплати.
 5. Ще раз натисніть “Оплатити” і дозвольте проведення операції у спосіб, що буде запропонований банком-емітентом картки.

Після опрацювання платежу очікуйте на свій email електронний лист з квитанцією, що має таку ж юридичну силу, як і її паперова версія. Також квитанцію завжди можна знайти у розділі “Архів” в особистому кабінеті, але лише при умові, що оплата послуг провайдера здійснювалась після авторизації на сайті.

Як оплатити Webber без комісії

За поповнення балансу провайдера система стягує 1% від суми (мінімум 2 грн) у вигляді комісії. Однак зареєстровані юзери мають змогу підключити тариф “Місяць” і заощаджувати на комісії при оплаті послуг провайдерів, комуналки, послуг фірм охорони, а також ТВ та телефонії. Для цього потрібно:

 • авторизуватись на сайті чи додатку Portmone;
 • перейти в розділ управління профілем та обрати “Мій тариф”;
 • активувати тариф.

При необхідності, ви можете деактивувати пакет “Місяць”, натиснувши відповідну кнопку.

Як дізнатися, чи пройшла оплата Вебер

Поповнення рахунку зазвичай відбувається протягом 2-3 хвилин після проведення оплати. Але в поодиноких випадках цей процесс може зайняти 1-3 дні. Перевірити факт надходження коштів на баланс можна:

 • увійшовши в кабінет користувача на сайті www.webber.net.ua;
 • подзвонивши в службу підтримки провайдера.

За необхідності надайте співробітнику інтернет-провайдера цифрову квитанцію, що була надіслана на вашу пошту після опрацювання платежу системою.

Переваги оплати інтернету Webber через Portmone

Сервіс дозволяє не лише Webber оплатити онлайн, а й здійснити оплату послуг тисячі інших компаній. Наприклад, ви можете:

Користувачі, що зареєструються в системі, додатково отримують можливість персоналізації персонального кабінету, створення шаблонів, отримання кешбеку, налаштування автоматичних оплат, передачі даних лічильників і багато іншого. Якщо ви ще не користувались Портмоне — саме час це виправити!

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна