Введіть номер авто та адресу паркування

Вкажіть тривалість паркування

Мінімум 60 хвилин

До сплати

00.00 грнСтолиця України швидко розвивається. Згідно зі статистичними даними, кількість жителів міста з 1995 по 2021 роки зросла з 2643800 до 2952000 осіб. Те ж саме можна сказати про трафік на автомагістралях столиці: транспортних засобів на вулицях міста поступово стає більше. У 2021 році кількість автівок перевищила 1 млн, тому питання паркування стало критично важливим для безпеки та базового комфорту киян і гостей столиці. У місті з'являється все більше платних стоянок, а оплата паркування в Києві — актуальне питання для кожного автомобіліста. Зробити це можна у форматі онлайн за допомогою платіжної системи «Портмоне».

Як оплатити паркування в Києві на Portmone

Залежно від розташування кожен паркінг належить до певної територіальної зони (I, II, III). Вартість години стоянки складає 35, 25 та 5 грн за годину відповідно, тобто паркування в спальних районах — найдешевший варіант. Використовуючи сервіс «Портмоне», ви зможете оплатити паркомісце швидко та заощадите на комісії. На нашому сайті таку транзакцію можна ініціювати без реєстрації. Дотримуйтеся цієї інструкції:

 1. Виберіть у каталозі послуг категорію «Транспорт»
 2. На сторінці знайдіть «Паркування м. Київ».
 3. Заповніть поля на сторінці, що відкрилася:
  1. номер авто;
  2. адреса паркування (виберіть зі списку);
  3. час стоянки у хвилинах.
 4. Система здійснить автоматичний розрахунок ціни в грн з урахуванням зони. Натисніть на кнопку «Перейти до оплати».
 5. На сторінці вкажіть реквізити платіжної картки:
  1. 16-значний номер;
  2. термін дії;
  3. код CVV.
 6. Зазначте адресу електронної пошти для отримання квитанції.
 7. Натисніть на кнопку «Сплатити».
 8. На номер телефону надійде повідомлення від банку з одноразовим кодом. Введіть його в потрібне поле та підтвердьте транзакцію.

Тут також можна продовжити час стоянки. Оплата здійснюється за аналогічною схемою.

Переваги платного паркування в Києві

Серед мешканців і гостей міста сформувалося неоднозначне ставлення до таких стоянок, оскільки плата за паркування пов'язана з додатковими витратами. Багато хто продовжує ігнорувати цю послугу та намагається паркувати автомобілі в непередбачених місцях. Однак важливо знати, що платні стоянки мають безліч переваг:

 • якщо ви припаркуєтеся за всіма правилами, то вам не загрожує штраф, а машину не забере евакуатор;
 • відповідальність за збереження транспортного засобу несуть співробітники та власник паркінгу. Якщо ж з’явилися проблеми, керувальна компанія повинна відшкодувати збитки;
 • використання платних паркувань допомагає розвантажити дороги Києва. Це важливо для всіх мешканців і гостей міста.

Способи оплати паркінгу в Києві

Завдяки нашому сервісу автолюбителі можуть сплатити платне паркування, навіть не виходячи з автівки. Судячи з відгуків автовласників, найзручніше скористатися мобільним застосунком «Портмоне». Також ви можете вибрати один з альтернативних способів:

 • паркувальні автомати;
 • мобільні застосунки («Київ Цифровий», UNIP, Parking UA);
 • за допомогою смартфона без використання інтернету (шляхом введення спеціального запиту з номером паркування).

Не варто платити готівкою працівникові платної автостоянки. Якщо він не приймає вашу квитанцію про оплату онлайн, перевірте назву керувальної компанії за номером на паркоматі та залиште скаргу на офіційному сайті КМДА.

Список платних паркінгів Києва

Кількість стоянок у місті постійно збільшується. У полі для вибору адреси на сайті Portmone зміни вносяться автоматично. За допомогою нашого сервісу ви зможете оплатити паркінг без затримок і проблем. З переліком офіційних стоянок, що мають ліцензію на надання послуг, можна ознайомитись на інтерактивній мапі на сайті компанії «Київтранспарксервіс». Актуальні адреси представлені в цій таблиці