Поповнити інтернет Інфомір

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
   
Рекомендуємо
Активуйте функцію та отримуйте персональні інвойси на оплату з заповненими реквізитами після реєстрації. Списання коштів після вашого підтвердження. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
Без комісії

Інфомир (Infomir) — сучасна компанія-оператор, що надає телекомунікаційні послуги та послуги доступу до мережі інтернет у місті Одеса. З її допомогою одесити можуть підключити широкосмуговий інтернет на основі оптоволоконної NGN-мережі, IP-телебачення з інсталяцією передового обладнання, IP VPN канали, SIP-телефонію та багато іншого. Для створення мережі використовуються технології GPON/FTTH, FTTB та PoE, що дозволяє забезпечити максимальну швидкість підключення до 1 Гб/сек та високу надійність каналу зв'язку.

Провайдер пропонує вигідні тарифи як для домашніх користувачів, так і для бізнесу. Клієнтам доступні різні акції та програма лояльності, що дозволяє отримувати приємні бонуси та знижки.

Найзручніший і найшвидший спосіб поповнити Інфомир — скористатися платіжним сервісом Portmone.com. При цьому не доведеться виходити з дому і стояти в черзі до платіжного терміналу або каси банку — весь процес відбувається онлайн. Необхідна лише наявність банківської картки, пристрою (комп'ютер, смартфон або планшет) з доступом до інтернету та кількох хвилин вільного часу.

Оплатити Infomir онлайн на Portmone

Щоб Інфомир оплатити онлайн карткою, користувачеві сервісу Портмоне потрібно виконати кілька простих дій:

 1. Увійти в “Каталог послуг” та перейти до розділу “Інтернет”.
 2. Обрати свій регіон та знайти компанію “Інфосвіт” у списку запропонованих провайдерів або через пошук.
 3. Вказати свій особовий рахунок та суму платежу, після чого натиснути “Оплатити”.
 4. Ввести адресу електронної пошти та реквізити банківської картки. Користувачам, які увійшли до особистого кабінету, достатньо вибрати одну з раніше збережених карток.
 5. Натиснути кнопку “Оплатити” та підтвердити платіж одним із способів, які пропонує банк.

Оплата Infomir через сайт Portmone.com здійснюється без комісії. Кошти зараховуються на рахунок провайдера протягом декількох хвилин після проведення онлайн-платежу. Інформація про успішну оплату разом із квитанцією буде автоматично надіслана на вказаний email. Якщо ви є зареєстрованим користувачем, квитанція також буде збережена в особистому кабінеті. Крім того, ви можете створити нагадування та шаблон, що дозволить здійснювати наступні оплати за інтернет всього в два кліки.

Як дізнатися чи пройшло поповнення рахунку Інфомир

Щоб перевірити надходження коштів на рахунок провайдера, можна скористатися одним із способів:

 • увійти до особистого кабінету на сайті www.infomir.com.ua та перевірити свій баланс;
 • звернутися до служби підтримки провайдера за телефоном, який можна знайти на сторінці “Контакти”.

При виникненні додаткових питань їх можна поставити за допомогою електронної пошти або скориставшись спеціальною формою на сайті Інфосвіт. Там же представлені відповіді на найпоширеніші питання, а також подано інформацію про схему підключення та інструкції з налаштування.

Поповнити інтернет Інфосвіт через шаблон

Сервіс Portmone дозволяє створити шаблон, який дозволить поповнити Infomir всього кілька кліків. Для його створення необхідно:

 1. Увійти до особистого кабінету (якщо ви не зареєстровані в системі – зареєструйтесь).
 2. Увійти до розділу “Шаблони” та натисніть кнопку додавання нового шаблону.
 3. Знайти компанію “Інфосвіт” у розділі “Інтернет”, попередньо вибравши свій регіон.
 4. Ввести номер особового рахунку та коментар до шаблону.
 5. Зберегти шаблон.

Тепер для оплати послуг провайдера достатньо вибрати раніше збережений шаблон та виконати платіжну операцію.

Переваги сервісу онлайн-платежів Portmone

Клієнти Портмоне можуть оплатити Інфосвіт в Одесі, а також багато інших послуг, наприклад:

Клієнти, що зареєструвалися в системі, можуть додатково створювати шаблони, зберігати платіжні дані, передавати дані лічильників, дивитися статистику витрат, створювати нагадування і підключати автооплату рахунків.

Команда Портмоне постійно працює на сервісі, щоб зробити його ще більш функціональним, простим у використанні та вигідним. Крім того, при виникненні питань або проблем у процесі оплати, ви можете в будь-який час звернутися на гарячу лінію, де вам нададуть відповіді на всі наявні питання і допоможуть вирішити проблеми при оплаті, з якими ви зіштовхнулись.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна