SWORD (Сворд) - поповнити інтернет

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
   
Рекомендуємо
Активуйте функцію та отримуйте персональні інвойси на оплату з заповненими реквізитами після реєстрації. Списання коштів після вашого підтвердження. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
Комісія 1%, не менше 2 грн.

«Свард» — популярний провайдер, що надає безлімітний доступ до всесвітньої мережі за технологією GPON і 174 каналів IP-телебачення. Скористатися послугами компанії можуть мешканці Києва та Київської області, що проживають у багатоквартирних будинках і приватному секторі, а також бізнес-клієнти. Sword забезпечує швидкість інтернету на рівні від 1 до 10 Гбіт/с та пропонує послуги індивідуального підключення навіть за межами покриття. Поповнити Свард без зайвих зусиль можна на нашому сайті або в мобільному додатку.

Як оплатити інтернет Sword на Portmone

Наш сервіс пропонує зручний алгоритм оплати послуг провайдера. Щоб поповнити баланс, зробіть такі кроки:

  1. Введіть номер договору, укладеного з компанією «Сворд».
  2. Натисніть «Оплатити».
  3. Якщо провайдер ще не виставив рахунок, введіть суму платежу.
  4. Вкажіть адресу електронної пошти та інформацію про банківську картку (якщо ви авторизовані на сайті, дані заповнюються автоматично).
  5. Підтвердьте транзакцію.

Як бачите, все просто. Щоб прискорити процес, створіть шаблон у власному акаунті. У цьому випадку ви зможете ініціювати оплату за пару секунд, оскільки номер договору з провайдером буде збережено в системі.

Щоб уникнути відключення послуги, ми рекомендуємо здійснювати оплату Свард вчасно. Постійно зайняті та турбуєтеся, що можете забути про необхідність поповнити рахунок? З Portmone такої проблеми у вас не виникне. Налаштовуйте функцію нагадувань чи автоплатежів і тримайте у фокусі більш приємні моменти, ніж рутинні завдання!

Яка комісія при оплаті Сворд

Розмір комісії, що стягується під час переказу коштів на рахунок провайдера, — 1% від суми (не менше 2 грн). Без цих додаткових витрат можна обійтися: активуйте тарифний пакет «Місяць» і забудьте про комісії під час онлайн-оплати комунальних послуг, телебачення, інтернету, телефонії та охорони. Розмір економії може становити від 40% до 60%.

Якщо ви робите покупки через Portmone, візьміть участь у програмі Cashback, отримайте бонусні бали та оплачуйте ними комісію під час поповнення балансу «Свард» і здійснення інших транзакцій.

Як перевірити, чи пройшла оплата Сворд

Після успішного завершення транзакції гроші надійдуть на рахунок провайдера протягом кількох хвилин. У деяких випадках операція триває до 3 робочих днів. Перевірити баланс можна в розділі «Особистий кабінет/статистика» на сайті sword.net.ua (для входу необхідно ввести логін і пароль).

Якщо кошти надійшли на рахунок, а доступ до інтернету не з'явився, зверніться до техпідтримки «Свард» за розміщеними на сайті контактами. Ви можете зателефонувати за вказаними номерами, написати на електронну пошту або відвідати офіс провайдера. Підтвердженням успішного платежу буде квитанція, яку можна видрукувати безпосередньо з особистого кабінету на нашому сервісі.

Переваги оплати Сворд через Portmone

Сервіс Portmone — це зрозумілий інтерфейс, безліч функцій та підказок, мінімальна комісія і безпека платежів. Вам не доведеться вводити інформацію про платника та одержувача під час кожної транзакції, бо всі необхідні дані вже в системі.
За допомогою нашого сервісу можна не лише погасити заборгованість перед провайдером, але й перекинути гроші близьким і друзям, оплатити комунальні послуги, податки, штрафи та паркування в Києві, поповнити транспортну картку, переказати гроші на потреби ЗСУ та виконати багато інших фінансових завдань.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна