ДАТАГРУП (інтернет)

Без комісії

Без комісії в межах тарифу «Місяць»

Втомилися від паперових квитанцій? Отримуйте електронні рахунки, передавайте показання лічильників та зберігайте квитанції про оплату в особистому кабінеті користувача. Створити особистий кабінет >>

Тут ви можете сплатити Домашній Телеком в декілька кліків, використовуючи будь-яку картку Mastercard, Visa чи НПС ПРОСТІР. Якщо у вас немає з’єднання з інтернетом, ви можете поповнити баланс, скористувавшись функцією сплати рахунків по телефону.

Як поповнити Домашній Телеком?

Для того щоб оплатити інтернет банківською карткою, необхідно:

  1. Вказати особовий рахунок та суму до сплати.
  2. Ввести CVV2/CVC2 код, номер та термін дії картки (вказані на лицьовій стороні).

Зазначимо, що за допомогою Портмоне ви можете поповнити інтернет Домашній Телеком без комісії та реєстрації, однак створив особистий кабінет в системі, ви зможете здійснювати платежі без повторного вводу інформації.

Створюємо шаблон оплати рахунку за інтернет

Сплатити Домашній Телеком швидше всього за допомогою шаблону. Для цього користувачеві системи необхідно здійснити декілька простих дій:

  1. Увійти до особистого кабінету (доступний після реєстрації).
  2. В розділі «Шаблони» натиснути на кнопку «Додати рахунок».
  3. Обрати відповідний регіон та категорію «Інтернет».
  4. Натиснути на іконку конкретної компанії (Датагруп в даному випадку).
  5. Заповнити реквізити сплати – номер особового рахунку та коментар до шаблону, наприклад, «Дом Телеком оплата».

Подібний коментар дозволить без проблем орієнтуватись в шаблонах, якщо ви плануєте створити декілька шаблонів для оплати послуг однієї компанії. Наприклад, в каталозі Портмоне доступні до сплати різні послуги компанії Датагруп (інтернет, телебачення, телефонія).

В будь-який момент ви можете внести корективи в збережений шаблон або додати новий. Крім того, для швидкої оплати рахунків можна додати банківську картку в розділі «Платіжні картки».

Всі можливості Портмоне

Сплата рахунків за інтернет – лише одна з можливостей нашого сервісу. З Портмоне ви зможете контролювати платежі, налаштовувати автоматичні оплати, оформлювати страхові поліси та здійснювати масові платежі. Сплачуйте будь-які комунальні послуги, поповнюйте мобільний телефон та переказуйте кошти за картки на картку, а ми подбаємо про безпеку ваших грошових коштів. Вивчити діючі тарифи ви можете на однойменній сторінці.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна