ДАТАГРУП Медіа

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
Без комісії

Якщо ви бажаєте сплатити Домашній Телеком без комісії з гарантією зарахування грошових коштів на рахунок постачальника послуг, вам неодмінно варто скористуватись сервісом онлайн-платежів Портмоне. Своїм користувачам ми надаємо можливість здійснювати платежі через інтернет картками Visa, Mastercard та НПС ПРОСТІР. А якщо у вас виникли тимчасові труднощі з підключенням до інтернету, ви можете сплатити телебачення Дом Телеком за допомогою функції оплати рахунків по телефону.

Як оплатити телебачення онлайн?

Для того щоб поповнити баланс компанії Датагруп, необхідно здійснити декілька дій:

  1. Вказати номер особового рахунку та суму грошових коштів, яку буде списано з картки.
  2. Ввести платіжну інформацію про вашу картку (термін дії, 16ти-знаковий номер, CVV2/CVC2 код).

Варто зазначити, що для здійснення успішної операції банківською карткою ви повинні мати позитивний залишок грошових коштів чи кредитний ліміт. У випадку виникнення складнощів в процесі сплати, рекомендуємо звернутись до нашої служби підтримки.

Як оплатити ТБ через особистий кабінет?

Особистий кабінет в системі portmone.com доступний тільки зареєстрованим користувачам. З його допомогою ви можете створювати шаблони оплати, налаштовувати автоматичні платежі, керувати системними повідомленнями, контролювати історію транзакцій і підключати різні тарифи. Щоб оплатити кабельне телебачення від компанії Домашній Телеком через особистий кабінет потрібно:

  1. Увійти в систему або зареєструватись.
  2. Натиснути на кнопку «Додати рахунок» в рубриці «Шаблони».
  3. Обрати категорію «Телебачення» і відповідний регіон.
  4. Натиснути на іконку Домашній Телеком Медіа.
  5. Заповнити особисту інформацію абонента, яку можна подивитись в паперовій квитанції.

Збережений шаблон буде знаходитись в розділі «Шаблони». Тепер ви можете здійснювати сплати, скористувавшись розділом «Поточні рахунки та баланси». Зазначимо, що в будь-який момент ви можете створити новий шаблон чи внести корективи в існуючий.

Сплачуйте будь-які послуги на Портмоне

Окрім телебачення, за допомогою Портмоне можна сплатити інтернет Домашній Телеком і телефонію від даного постачальника послуг. Також вас може зацікавить поповнення балансу мобільних телефонів, переказ грошей з картки на картку та сплата будь-яких рахунків за реквізитами.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна