Поповнити інтернет ДіаНет (Запоріжжя)

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
   
Рекомендуємо
Активуйте функцію та отримуйте персональні інвойси на оплату з заповненими реквізитами після реєстрації. Списання коштів після вашого підтвердження. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.

Комісія 2%, не менше 2 грн.

Втомилися від паперових квитанцій? Отримуйте електронні рахунки, передавайте показання лічильників та зберігайте квитанції про оплату в особистому кабінеті користувача. Створити особистий кабінет >>

Діанет (DiaNet) — інтернет-провайдер, що надає послуги високошвидкісного доступу до інтернет та інтерактивного інтернет-телебачення у Запоріжжі та Запорізькій області. Компанія пропонує широкий вибір тарифів як для мешканців багатоквартирних будинків та приватного сектору, так і для бізнес-клієнтів. Завдяки використанню технології GPON, інтернет від DiaNet працює навіть під час відключення електроенергії.

Якщо вам потрібно поповнити Діанет онлайн, скористайтеся платіжним сервісом Portmone.com. Для цього достатньо наявності комп'ютера або смартфона, банківської картки з позитивним залишком коштів на рахунку та декількох хвилин вільного часу.

Як поповнити ДіаНет через сервіс Portmone

Для поповнення рахунку провайдера DiaNet за номером договору необхідно виконати такі дії:

  1. Перейти до розділу “Інтернет” та вказати свій регіон.
  2. У списку компаній знайти та обрати ТОВ “Діанет”.
  3. Вказати номер особистого рахунку, адресу, ПІБ та суму платежу.
  4. Ввести реквізити платіжної картки та свій email.
  5. Натиснути “Оплатити” та підтвердити оплату.

Комісія за проведення транзакції складає 2% від суми поповнення, але не менше ніж 2 грн. Якщо ви бажаєте платити без комісії, необхідно зареєструватися на сервісі Портмоне та підключити тарифний план “Місяць”.

Після проведення транзакції, електронну квитанцію про оплату буде надіслано на вказаний раніше емейл. Зареєстровані користувачі можуть у будь-який момент завантажити та роздрукувати електронну квитанцію через свій персональний кабінет Портмоне.

Перевірити факт надходження коштів на рахунок провайдера можна через особистий кабінет на сайті dianet.online або зателефонувавши до служби підтримки абонентів за телефоном 0-800-30-4114.

Які дані потрібні для оплати DiaNet

Щоб поповнити інтернет-діанет через Portmone.com необхідні такі дані:

  • номер особового рахунку — він же номер договору про надання послуг провайдера;
  • банківська картка Visa, Mastercard або "Простір" з позитивним залишком коштів на балансі.

Якщо ви оплачуєте рахунок за когось, то перед оплатою обов'язково уточніть адресу та ПІБ людини, на яку оформлено договір з провайдером. Це дозволить швидше ідентифікувати платіж, якщо гроші з якоїсь причини не будуть зараховані на баланс абонента.

Переваги оплати інтернету ДіаНет у Запоріжжі на Портмоне

Користувачі Portmone отримують не лише можливість оплати послуг компанії DiaNet, а й доступ до тисячі інших сервісів та послуг. Платіжний сервіс дозволяє:

Більше того, зареєстровані користувачі Portmone.com можуть отримувати кешбек, персоналізувати особистий кабінет, переглядати статистику витрат, налаштовувати нагадування майбутніх оплат і автоплатежі.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна