Череда ПП

Без комісії

Без комісії в межах тарифу «Місяць»

Втомилися від паперових квитанцій? Отримуйте електронні рахунки, передавайте показання лічильників та зберігайте квитанції про оплату в особистому кабінеті користувача. Створити особистий кабінет >>

Примітка

Швидкість зарахування - протягом кількох годин в робочий час та робочі дні. Рахунки від компанії не доставляються. Після введення і збереження ваших реквізитів поповнити баланс в ЧП Череда можна через меню "Поповнити баланс в компаніях".

Поповнити Череда ПП без комісії можна за допомогою Портмоне в будь-який час доби незалежно від місцерозташування. Для цього достатньо мати банківську картку з позитивним балансом грошових коштів чи доступом до кредитної лінії, а також декілька хвилин вільного часу. Зазначимо, що завдяки функції сплати рахунків по телефону заплатити за інтернет можна навіть без під’єднання до нього.

Як поповнити інтернет Череда ПП карткою?

Щоб поповнити баланс вказаного провайдера необхідно:

  • Ввести особовий рахунок (номер вказано в полі О/р на паперовій квитанції);
  • Ввести реквізити картки (CVV2/CVC2 перевірочний код, термін дії та номер картки).

До сплати приймаються картки МПС Mastercard та Visa, а також картки національної платіжної системи ПРОСТІР. Важливо, щоб зі сторони банка-емітента не було обмежень на здійснення транзакцій через інтернет. В іншому випадку ви не зможете підтвердити сплату. Щоб змінити ліміти по вашій картці, варто звернутись до інформаційної підтримки фінансової установи.

Як заплатити за інтернет в два кліки?

Щоб не витрачати час на введення особистої інформації та реквізитів картки, зареєструйтесь на сайті portmone.com та налаштуйте шаблони, які дозволяють сплатити телефон Череда ПП та інтернет, а також додайте інформацію про вашу картку в розділі «Платіжні картки».

Для створення шаблону вам знадобиться:

  • Авторизуватись в системі Портмоне;
  • Відкрити розділ «Шаблони» в особистому кабінеті користувача;
  • Перейти до додавання нового рахунку;
  • Вибрати регіон та категорію «Інтернет»;
  • Відмітити Череда ПП в переліку постачальників послуг;
  • Вказати особисті дані та зберегти шаблон.

Зазначимо, що після збереження шаблону ви зможете заплатити за інтернет в розділі «Баланси в компаніях». Абонентам Череда ПП оплата рахунків також доступна за допомогою Masterpass – спеціальної технології для платежів без вводу реквізитів картки.

Окрім інтернету та телефонії, за допомогою Портмоне можна переказати кошти, поповнити мобільний, сплатити комунальні послуги та здійснити будь-який платіж завдяки функції «оплата за реквізитами». Детально про вартість того чи іншого сервісу можна дізнатись на сторінці «Тарифи».

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна