Поліція охорони - оплата послуг з охорони і безпеки

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
Комісія 1.5%, не менше 3 грн. + 1 грн.

Також сплачують послуги

Що таке та як працює Поліція охорони

Поліція охорони — єдина на території України охоронна структура, яка надає послуги охорони різноманітних об'єктів, квартир у багатоквартирних будинках та різних місць зберігання майна. Історія організації розпочалася восени 1952 року після того, як Рада міністрів УРСР прийняла ухвалу про створення позавідомчої охорони при органах внутрішньої безпеки. 1993 року Кабмін України було прийнято постанову, яка затвердила створення Державної служби охорони (нині Поліція охорони), яка здійснювала свою діяльність на основі охоронних підрозділів при департаменті внутрішніх справ. Співробітники управління ДСО — найбільш професійні та підготовлені фахівці, які пройшли ретельний відбір та спеціальне навчання. Тільки вони мають встановлені на законодавчому рівні права та повноваження на надання збройної охорони та здійснення владних функцій щодо правопорушників.

Замовити охорону поліції можна на всій території країни, включаючи такі міста як Київ, Одеса, Харків, Херсон, Запоріжжя, Черкаси, Дніпро.

Які послуги надає Поліція охорони

Поліція охорони квартир надає широкий вибір послуг, серед яких:

 • Технічна охорона:
  • пультова охорона об'єктів різного типу та вартості;
  • охорону квартир у багатоповерхівках та приватних будинків;
  • GPS-відстеження транспортних засобів;
  • індивідуальний трекінг через GPS (функція "Тривожна кнопка");
  • встановлення систем протипожежної безпеки;
  • встановлення систем безпеки (сигналізації, відеоспостереження, тривожної кнопки та інше).
 • Фізична охорона:
  • охорона фізосіб (забезпечення громадського порядку, охорона громадян України та іноземців, охорона разових заходів та делегацій);
  • охорона об'єктів (забезпечення порядку на об'єктах, здійснення контрольно-пропускного режиму);
  • супровід та захист вантажів та різних видів цінностей;
  • воєнізована охорона (захист бізнесу, житла, промислових та об'єктів агросектору).

Отримати більш детальну інформацію про компанію, її послуги, ціни та відгуки можна через сайт securitypolice.com.ua або зателефонувавши на їхню гарячу лінію за телефоном 9899 або 0800502220. Послугами компанії можуть користуватися як фізичні, так і юридичні особи будь-якої форми власності.

Як сплатити поліцію охорони на Portmone

Щоб оплатити Поліцію охорони за допомогою Портмоне, вам знадобиться ноутбук або смартфон, а також банківська картка. Далі ви повинні зробити три прості кроки:

 1. Перейдіть до розділу "Охорона" та знайдіть "Поліція охорони".
 2. Введіть номер особового рахунку та натисніть "Оплатити". Подивитись номер о/р можна у договорі на підключення охорони та сигналізації або зателефонувавши до гарячої лінії ДСО.
 3. Вкажіть дані платіжної картки та емейл, а потім повторно натисніть "Оплатити" та підтвердіть списання коштів.

Одразу після здійснення платежу на електронну пошту, вказану під час оплати, буде надіслано інформаційний лист про успішну оплату, у вкладенні якого буде електронна квитанція. Ви також можете знайти, завантажити та надрукувати квитанцію про оплату через особистий рахунок користувача за умови, що платіж здійснювався після реєстрації/авторизації на сайті Portmone.com.

Оплата Поліції охорони без комісії

Комісія за оплату послуг Поліції охорони через Portmone складає 1,5% від суми платежу, але не менше ніж 3 грн. Якщо ви бажаєте заощадити на комісії, необхідно зареєструватися або увійти до особистого кабінету Портмоне, після чого активувати тариф “Місяць”. Це дозволить проводити оплату комуналки, ТБ та телефонії, а також послуг інтернет-провайдерів та охорони без комісії.

Крім того, сервіс дозволяє накопичувати бонуси, здійснюючи оплату послуг із кешбеком, а потім використовувати їх для сплати комісії на сайті.

Чому слід сплатити Поліцію охорони на сайті Portmone

Щоб сплатити за комунальні послуги в Києві або здійснити Поліція охорони оплату через Портмоне не обов'язково реєструватися в системі, але ми рекомендуємо витратити 2 хвилини і створити особистий кабінет. Це відкриє додаткові можливості, які зроблять використання сервісу ще комфортнішим:

 • персоналізуйте особистий кабінет;
 • створюйте нагадування та налаштовуйте автоматичні оплати;
 • отримуйте кешбек;
 • зберігайте дані платіжних карток та переглядайте історію витрат;
 • підключайте тариф "Місяць", після чого оплата за інтернет, послуг охорони, телебачення та телефонії, а також комуналки буде без комісії.

Крім того, авторизовані користувачі, які вказали у профілі свій номер телефону, можуть поповнити рахунок, не сплачуючи комісію.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна