Альтанет - оплата онлайн

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
   
Рекомендуємо
Активуйте функцію та отримуйте персональні інвойси на оплату з заповненими реквізитами після реєстрації. Списання коштів після вашого підтвердження. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
Комісія 2%, не менше 2 грн.

Альтанет (Altanet) — сучасний інтернет-провайдер, що надає високошвидкісний доступ в інтернет у приватному секторі міста Полтава та ряді населених пунктів Полтавської області, а також місті Чугуїв та селищі Малинівка (Харківська обл.). При підключенні приватних будинків компанія використовує передову технологію GPON, що гарантує високу швидкість передачі даних та стабільність інтернет-підключення. Провайдер обслуговує не лише приватних осіб, а й бізнес клієнтів, які отримують низку переваг:

 • високу швидкість підключення до мережі (до 500 Мбіт/с);
 • доступні тарифні плани;
 • якісну службу підтримки;
 • можливість підключення та перегляду цифрового ТБ, обравши одного з доступних партнерів (YouTV, OmegaTV, Megogo, SweetTV та Київстар).

Якщо ви бажаєте оплатити Альтанет онлайн, тоді скористайтеся сервісом онлайн-платежів Portmone і здійснюйте оплати в будь-який час, де б ви не знаходилися. Все, що вам для цього потрібно - банківська карта та пристрій, що надає доступ до Інтернету (смартфон, ПК).

Поповнити інтернет Альтанет через Portmone

Щоб поповнити Альтанет за допомогою Портмоне, користувачам сервісу необхідно:

 1. Завітати на сайт portmone.com.ua або скористатись мобільним додатком Portmone;
 2. Вибрати категорію “Інтернет” та вказати свій регіон.
 3. Знайти та вибрати компанію “Altanet”, після чого ввести номер договору та оплачувану суму. Натиснути "Оплатити".
 4. Ввести платіжні дані та актуальний емейл.
 5. Виконати оплату.

Гроші надійдуть на рахунок провайдера за кілька хвилин. Також на ваш емейл надійде цифрова квитанція, що підтверджує факт внесення коштів на баланс постачальника послуги.

Користувачі, які здійснили оплату після авторизації на Портмоне, можуть зберегти оплату як шаблон, а потім користуватися ним для більш простого і швидкого поповнення балансу. Крім того, після створення шаблону можна буде активувати автоматичну оплату та/або налаштувати нагадування.

Якщо під час оплати ви зіткнулися з труднощами або у вас виникли питання щодо роботи сервісу, ви завжди можете звернутися до служби підтримки, що працює в режимі 24/7. Способи зв'язку зі службою підтримки можна знайти в розділі “Контакти”.

Як сплатити рахунок Altanet без комісії

Оплата Altanet онлайн через Portmone передбачає сплату комісії, що становить 2% від суми, що вноситься (мінімально 2 грн). При цьому сервіс надає можливість економії на комісії, для чого необхідно:

 1. Створити або виконати вхід до особистого кабінету.
 2. Перейти до параметрів профілю, де вибрати розділ “Підписка”.
 3. Підключити пакет “Місяць”.

Активація пакета відбувається протягом декількох хвилин, після чого ви зможете здійснювати оплату комуналки, телефонії, послуг охоронних фірм та сервісів, а також платити за інтернет та ТБ без комісії. Деактивувати послугу можна в будь-який час, перейшовши до розділу “Підписка” та натиснувши відповідну кнопку.

Також зареєстровані користувачі можуть отримувати та накопичувати бонусні бали, що нараховуються:

 • за оплату послуг з кешбеком;
 • за запрошених друзів, які зареєструвалися за вашим реферальним посиланням.

Накопичені бонусні бали можна використовувати для списання комісії, оплати пакету “Місяць” або просто вивести на свій мобільний.

Переваги поповнення інтернету Altanet на Портмоне

Користуючись Portmone, ви можете не тільки оплатити ЄКС, заплатити за інтернет, сплатити штраф ПДР онлайн та виконати оплату Полтаватеплоенерго, але й оплатити послуги тисячі інших сервісів. Більше того, ви гарантовано отримуєте:

 • зрозумілий та простий у використанні інтерфейс;
 • високу швидкість проведення транзакцій;
 • мінімальну комісію;
 • максимальний захист персональної інформації;
 • першокласну службу підтримки.

А якщо ви зареєструєтесь в системі, то зможете передавати дані лічильників, персоналізувати кабінет користувача, накопичувати кешбек, підключати автооплати рахунків, брати участь у різних акціях і розіграшах та багато іншого.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна